reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

@martini6 odpoczywaj,wszystko będzie dobrze
@aninek a ja myślałam,że gorzej niż w Norwegii nie ma,a jednak... Ja jeszcze spróbuję do innego lekarza się dostać,jeżeli się nie uda ,pójdę za tydz do prywatnej kliniki,bo nie wytrzymam tyle czekać.

Mieszkasz w Norwegii ? Właśnie namiętnie oglądam seriale kryminalne . Uwielbiam skandynawskie klimaty :D
 
reklama
Dzięki mam nadzieję że naprawdę zostanę do grudnia bo jestem pełna obaw . Chciałabym tylko się dowiedzieć czy ten ból krzyża jest normalny i czy też ktoś ma ? Bo zaczynam myśleć że to może być od cp.
Bol krzyża normalny, mialam w każdej ciazy.

Dziewczyny u mnie mdlosci coraz silniejsze? Dziś dopiero teraz jem śniadanie.. płatki z mlekiem.
Zapach pieczonych bułek (sama pieke) doprowadza do mdlosci. W sumie wszystkie zapachy to powodują.. Przez co mi się odbija i jestem jak flak. Wolalabym chyba wymiotować i poczuć ulgę. Eh

Nie spodziewałam się tak złego samopoczucia w 6 ciazy, gdzie w 3 ostatnich poza smakami nic mi nie bylo :/
 
Też mi się dłuży czas jescze tydzień:( Ale jutro powtarzam bete i robię resztę badań mi lekarz zlecił, morfologie, glukoze, tsh, analiza ogólna moczu . A wy jakie badania robilysxie?
IMG_20200406_092814.jpg


Ja mialam takie. Moja przyjaciolka miala jeszcze mocz :) ja robiłam go zaraz przed staraniami w lutym wiec nie mialam potwierdzanego :) przygotuj sie na kwotę 200-300zl :) badanie Cytomegalii jest drogie
 
Bol krzyża normalny, mialam w każdej ciazy.

Dziewczyny u mnie mdlosci coraz silniejsze? Dziś dopiero teraz jem śniadanie.. płatki z mlekiem.
Zapach pieczonych bułek (sama pieke) doprowadza do mdlosci. W sumie wszystkie zapachy to powodują.. Przez co mi się odbija i jestem jak flak. Wolalabym chyba wymiotować i poczuć ulgę. Eh

Nie spodziewałam się tak złego samopoczucia w 6 ciazy, gdzie w 3 ostatnich poza smakami nic mi nie bylo :/
Ja tez tak mam.. Ledwo funkcjonuje..
 
Ok już wiem że Hiszpania oj nie wesoło u Was z tym korona . Szaleje na maxa służba przeciazona. Uda się gdzieś indziej zrobić usg ?
Heh w krajach zachodnich stawiają bardziej na naturę i mocne jednostki . Silna ciąża to dobrze . Jak słaba to trudno.
Najbardziej szkoda tych kobiet które naprawdę muszą leki przyjąć na początku żeby podtrzymac ciążę.
Nie wiem jak jest ze stratami. Że jak kobieta traci z rzędu 2, 3 ciąże to jednak się pochylają nad nią.
Wlasnie jedna juz stracilam w 8 tygodniu, wiec teraz nie wyobrazam sobie czekac do 12 tygodnia, bez nawet uslyszenia serduszka wczesniej. Moge powiedziec, ze bardzo mnie brzuch boli i pojechac do szpitala, wtedy mi zrobia usg, ale ze wzgledu na virusa wole nie jechac do szpitala, wiec na pewno poszukam innego lekarza, nie wiem czy jest jakis polski ginekolog tutaj czy nie, ale gdzies pojde na pewno.
Ja w UK mieszkam i tu też wczesne ciążę są ignorowane. Po 3 poronieniu przysługuje mi wcześniejsze USG do 8 tyg ale ze względu na zaistniałą sytuację wolę nie pchać się do szpitala i idę prywatnie w przyszłym tyg.
Ja pierwsza ciaze mialam w UK, ale ze poszlam do lekarza z silnym bolem brzucha nie wiedzac nawet, ze jestem w ciazy (dowiedzialam sie u lekarza), to od razu wyslal mnie na usg na patalogie, to byl jakos 5-6 tydzien. Wtedy juz widzialam mojego kropka po raz pierwszy, z ciaza okazalo sie wszystko ok. A teraz karza mi tyle czekac 🙁
 
A właśnie 😁 @Piernik98 dodalam zdjecie usg na grupę ramzi i nub na fejsie. I mam 3x dziewczynka i 1x chłopiec. Ale ta opinia na chlopca to od adminki :D ciekawe co powiedza po badaniu z wyrostkiem płciowym w 12tyg+ :D

EDIT. Jeszcze jedna adminka napisala ze dziewczynka 😍😍
 
reklama
Jak oni to poznaja? Wedlug mnie to nie jest mozliwe do oceny. Za wczesnie
Metoda ramzi nie jest potwierdzona badaniami medycznymi. Raczej to takie dla zabawy. Chodzi o to po której stronie od zarodka jest kosmówka. To wymyslil jakiś doktor ramzi. Niestety nie ma potwierdzenia medycznego. Wiec to raczej tak dla funu.
Natomiast ta druga metoda nub jest potwierdzona. Chodzi o wyrostek płciowy płodu. :) mamaginekolog ma na blogu post jak to rozpoznać :) z ciekawości wczoraj wrzucilam zdjecie usg. :)
 
Do góry