reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Oki dziękuję, jestem nowa na wątku. Powiedz mi jak tam u Ciebie wygląda Twoja historia ciążowa? [emoji7]
Mi się rzadko zdarzały torbiele ale zawsze się same wchłaniały. Ja teraz w poniedziałek będę widziała czy torbiel jest dalej czy się wchlonal.

Jeśli chcesz dam ci znać po wizycie jak to u mnie jest z tym torbielem[emoji4]
 
reklama
Metoda ramzi nie jest potwierdzona badaniami medycznymi. Raczej to takie dla zabawy. Chodzi o to po której stronie od zarodka jest kosmówka. To wymyslil jakiś doktor ramzi. Niestety nie ma potwierdzenia medycznego. Wiec to raczej tak dla funu.
Natomiast ta druga metoda nub jest potwierdzona. Chodzi o wyrostek płciowy płodu. :) mamaginekolog ma na blogu post jak to rozpoznać :) z ciekawości wczoraj wrzucilam zdjecie usg. :)
Aaaa czaje teraz :)
 
Oki dziękuję, jestem nowa na wątku. Powiedz mi jak tam u Ciebie wygląda Twoja historia ciążowa? [emoji7]
Zaczęliśmy starania (w sensie bez zabezpieczenia) w 2013 roku. Pierwsza ciąża w 2013r biochemiczna druga w w 2013 w 6tc strata( wynik tsh ponad 10 i ataki epilepsji) trzecia ciąża w 2015r 14tc syn(wynik tsh ponad 13 ataki epilepsji brałam wtedy też leki na padaczke które są nie wskazane w ciąży ale o tym nie wiedziałam i je zażywalam).sierpień 2019 Czwarta ciąża z OM 9tc (ciąża bezzarodkowa) teraz jestem w 5 ciąży pierwszy wizyta 31.03 pęcherzyk ciążowy umiejscowiony w macicy mała torbiel przy jajniku nie groźna zdaniem gin kolejna wizyta na 5 dni i mam nadzieję że to będzie moja ta szczęśliwa ciąża i będzie wszystko w porządku.

Choruje na epilepsje, IO, tarczyca niedoczynność hashimoto, hirsutyzm i mam guza w mózgu (małe rozmiary nie uciska na nic, nie przeszkadza w życiu codziennym)
 
To tym razem musi być dobrze !!! [emoji173]
Trzymam mocno kciuki !!!

Podziwiam, i widzę że jesteś mega silna babeczką [emoji123][emoji7]
Zaczęliśmy starania (w sensie bez zabezpieczenia) w 2013 roku. Pierwsza ciąża w 2013r biochemiczna druga w w 2013 w 6tc strata( wynik tsh ponad 10 i ataki epilepsji) trzecia ciąża w 2015r 14tc syn(wynik tsh ponad 13 ataki epilepsji brałam wtedy też leki na padaczke które są nie wskazane w ciąży ale o tym nie wiedziałam i je zażywalam).sierpień 2019 Czwarta ciąża z OM 9tc (ciąża bezzarodkowa) teraz jestem w 5 ciąży pierwszy wizyta 31.03 pęcherzyk ciążowy umiejscowiony w macicy mała torbiel przy jajniku nie groźna zdaniem gin kolejna wizyta na 5 dni i mam nadzieję że to będzie moja ta szczęśliwa ciąża i będzie wszystko w porządku.

Choruje na epilepsje, IO, tarczyca niedoczynność hashimoto, hirsutyzm i mam guza w mózgu (małe rozmiary nie uciska na nic, nie przeszkadza w życiu codziennym)
 
Hej, trochę mnie tu nie było, ale starałam się podczytywać, beznadziejnie się czuje, podobnie jak @Ragda i @Akuku, w poprzednich 2 ciążach kompletnie nie miałam takich dolegliwośći a teraz ledwo funkcjonuje, te mdłości mnie wykańczają ;/
Jutro na 10.20 mam pierwszą wizytę, mam trochę stresa, wg OM będzie to początek 8 tygodnia, mam nadzieję, że usłyszę serduszko..
@martini6 trzymaj się, leż i odpoczywaj, trzymam kciuki :)
Witam nowe mamy i życzę spokojnej ciąży.
 
Hej, trochę mnie tu nie było, ale starałam się podczytywać, beznadziejnie się czuje, podobnie jak @Ragda i @Akuku, w poprzednich 2 ciążach kompletnie nie miałam takich dolegliwośći a teraz ledwo funkcjonuje, te mdłości mnie wykańczają ;/
Jutro na 10.20 mam pierwszą wizytę, mam trochę stresa, wg OM będzie to początek 8 tygodnia, mam nadzieję, że usłyszę serduszko..
@martini6 trzymaj się, leż i odpoczywaj, trzymam kciuki :)
Witam nowe mamy i życzę spokojnej ciąży.
Na pewno jutro juz zobaczysz ❤️. Daj znac co i jak 😍 no u mnie dzisiaj lżej..ale nadal sie odbija..
 
reklama
Do góry