reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam 10 i 25. Odrazu nie usypia
Monika, a po jakim czasie?
Ja wzięłam do tej pory 3 tabletki doraźnie ok 2 w nocy i za każdym razem usypialam dopiero nad ranem- w sumie identycznie jak nie biorąc nic, dlatego uznałam, ze u mnie nie ma efektu. Jedyny efekt po hydro to ustapenie mdłości ( olbrzymia ulga) ale efekt nasenny zerowy. Bałam się brać wyższa dawkę, w ogóle bardzo boje się leków w ciąży. A Ty w którym jesteś tygodniu ? I jak często bierzesz hydro? Doraźnie czy na stałe? Faktycznie czujesz, ze Ci pomaga ?
 
Monika, a po jakim czasie?
Ja wzięłam do tej pory 3 tabletki doraźnie ok 2 w nocy i za każdym razem usypialam dopiero nad ranem- w sumie identycznie jak nie biorąc nic, dlatego uznałam, ze u mnie nie ma efektu. Jedyny efekt po hydro to ustapenie mdłości ( olbrzymia ulga) ale efekt nasenny zerowy. Bałam się brać wyższa dawkę, w ogóle bardzo boje się leków w ciąży. A Ty w którym jesteś tygodniu ? I jak często bierzesz hydro? Doraźnie czy na stałe? Faktycznie czujesz, ze Ci pomaga ?
U mnie z usg wychodzi 6+7.
Ja chydro biorę na lęki w ostateczności. Jak leżę i wezmę to padam po godzinie dwóch. A jak mam coś do zrobienia to po kilku godzinach dopada.
 
U mnie z usg wychodzi 6+7.
Ja chydro biorę na lęki w ostateczności. Jak leżę i wezmę to padam po godzinie dwóch. A jak mam coś do zrobienia to po kilku godzinach dopada.
Bierzesz dawkę 25 mg w ciąży? Czy to przed ciąża? Ja bardzo boję się leków zwłaszcza w pierwszym trym i staram radzić sobie- niestety bezskutecznie- wszystkimi innymi możliwymi sposobami.
 
reklama
Depresje mam dzisiaj...... Strasznie sie zle czuje, jakbym miala na kiblu reszte dnia wisiec. Ale oczywiscie nie ma opcji bo musze sie maluchami zajmowac. Jeszcze nigdy tak bardzo nie potrzebowalam odpoczynku jak dzisiaj, a moja najmlodsza cora postanowila wstac o 6:30. Nie mam sily naprawde...
 
Do góry