reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
No to czekamy na foty 😅😅😅

Dokładnie nic innego nie pozostało nam. W ogóle w ciąży to chyba ciagle się na coś czeka na test na pierwsza betę na przyrost na pierwsze usg na kolejne na kolejny trymestr na płeć boziiuuu ile trzema mieć cierpliwości .... ja jak są takie dni wolne na teraz wariuje ciagle myśli w koło jedno tematu.... oszaleć idzie 😂
 
Dokładnie nic innego nie pozostało nam. W ogóle w ciąży to chyba ciagle się na coś czeka na test na pierwsza betę na przyrost na pierwsze usg na kolejne na kolejny trymestr na płeć boziiuuu ile trzema mieć cierpliwości .... ja jak są takie dni wolne na teraz wariuje ciagle myśli w koło jedno tematu.... oszaleć idzie 😂
Mam to samo 😂😂😂
 
Boooooze. Ja już mam humorki. Serio zwariuje. 🙊 Tak mi dzisiaj niedobrze caly dzien.. I poszlam do kuchni i maz sie spierdzial 😂 i sie poryczałam ze pierdzi a mi jest niedobrze. 🤭😂😂 Cala minute zachowywal powagę 😂 ale potem az sama zaczelam sie smiac z mojego placzu.. 😂😂
 
Dokładnie nic innego nie pozostało nam. W ogóle w ciąży to chyba ciagle się na coś czeka na test na pierwsza betę na przyrost na pierwsze usg na kolejne na kolejny trymestr na płeć boziiuuu ile trzema mieć cierpliwości .... ja jak są takie dni wolne na teraz wariuje ciagle myśli w koło jedno tematu.... oszaleć idzie 😂
Ja to samo.. Juz nie mam cierpliwosci. A gdzie tutaj do grudnia jeszcze 😮😮
 
Dokładnie nic innego nie pozostało nam. W ogóle w ciąży to chyba ciagle się na coś czeka na test na pierwsza betę na przyrost na pierwsze usg na kolejne na kolejny trymestr na płeć boziiuuu ile trzema mieć cierpliwości .... ja jak są takie dni wolne na teraz wariuje ciagle myśli w koło jedno tematu.... oszaleć idzie 😂
Oo taaak 😅😅🤣
 
Boooooze. Ja już mam humorki. Serio zwariuje. 🙊 Tak mi dzisiaj niedobrze caly dzien.. I poszlam do kuchni i maz sie spierdzial 😂 i sie poryczałam ze pierdzi a mi jest niedobrze. 🤭😂😂 Cala minute zachowywal powagę 😂 ale potem az sama zaczelam sie smiac z mojego placzu.. 😂😂
Ja wlasnie zauwazylam ze jestem niesamowicie miła i ze wszystkiego sie smieje 😅😅😅 mdlosci raz mam raz nie mam, jednego dnia sie czuje tak ze nie wychodze z lozka a drugiego to bym mogla biegac...gdyby nie te zadyszki 🤣
 
reklama
No to teraz mnie niepokoi fakt ze mi nie powiedzial zupelnie nic...a skoro potwierdzil ciaze to musial cos widziec. W recepcji juz mi babka chciala mutter kind pass zakladac a przeciez to chyba po widocznym serduszku zakladaja...nawet nie wiem..
Tu u nas w DE książeczka jest zakładana dopiero po ukończeniu 12tc u Niemców. Nie wiem jak jest u tego polaka.

Nie martw się kochana napewno jest wszystko w porządku. Do wizyty masz 3 dni szybko zleci. Najważniejsze że powiedział że ciąża jest i tego się trzymajmy.
 
Do góry