reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny, chcialam do Was dolaczyc, zrobilam dwa testy i na obu wyszly dwie kreski 😊 Termin wychodzi na 20 grudnia. Mam juz jedna corke - 7 lat, potem byla druga ciaza, ale ja stracilam, mam nadzieje, de teraz bedzie ok 😅 Nie dam rady nadgonic co juz napisalyscie, ale chociaz sprobuje byc na biezaco. Do lekarza sie nie wybieram, tutaj w Hiszpanii jest dosc nieciekawa sytuacja, wiec wole nie wychodzic narazie. Pozdrawiam Was wszystkie i przy okazji zycze Wesolych Swiat!! 😁
Witaj :) widzę, że dużo tutaj dziewczyn spoza Polski :) będziemy mogły sobie porównać jak wygląda opieka medyczna w różnych krajach :) co do ciąży to gratuluję i oby tym razem zakończyła się ona szczęśliwie :)
 
WItaj Aninek : ) Ja rowniez czekam z wizyta, tu gdzie mieszkam rowniez nieciekawa sytuacja. Do tego moje miasto jest zablokowane nie ma wjazdow i wyjazdow. Wizyte mam dopiero 23.04. Bede juz w 10 tyg.
Pewnie już pisałaś ale nie pamiętam. Gdzie mieszkasz?
Edit: doczytałam właśnie :)
 
Ostatnia edycja:
Ja tez bym dzisiaj najchetniej caly dzien spala, do tego mam migrene, ale moja corka juz sie tak okropnie nudzi, caly czas mnie meczy zebym sie z nia bawila. Od miesiaca siedzi zamknieta w domu, Ani razu nie wyszla, a nawet balkonu nie mamy nie mowic juz o ogrodku. Te biedne dzieciaki zaczynaja juz po scianach chodzi. Na dodatek sasiadka z naprzeciwka najprawdopodobniej ma wirusa, teraz boje sie nawet drzwi na klatke otworzyc.
 
Ragda - rozumiem :) spoglądają sobie na Youtube jak się to robi I wtedy zadecyduj :)


Wesołych świąt dziewczyny !

Co do odbijania to ja mam kamienie w woreczku zolciowymi i przy ataku mam mdlosci I właśnie odbijanie.. A po chwili bol nie do opisania.. gorszy niż porod.
W każdym razie pierwszym objawem ciazy byl wlasnie atak kamieni :( 9 godz w bólu po kilku dniach znowu... (wcześniej ostatni atak mialam prawie rok temu- miala kilka ataków w ciazy I w trakcie karmienia..

Dla tego teraz pewna nie byłam czy mam mdlosci czy kolejny atak.
A tych kamieni się nie usuwa? Jak to wygląda? Co Ci lekarze radzą na te ataki? Jakieś leki przeciwbólowe czy jak masz sobie wtedy radzić w takich sytuacjach?
 
reklama
Ale będzie nam się ciało do tego grudnia [emoji85]
Mi chyba nie będzie się dłużyc do grudnia. Odkąd mam świadomość, że jestem w ciąży to mam poczucie, że to ostatnie miesiące bycia jedynakiem przez mojego synka i jakoś tak próbuje się nacieszyć tymi chwilami tylko we dwoje (ja+syn) i troje (ja+mąż+syn). Póki co, mimo iż to była ciąża planowana i chciana, jak wyobrażam sobie, że w domu będzie nowa mała istotka to zastanawiam się jak ja to ogarne. Synek od urodzenia był bardzo wymagającym dzieckiem a ja bylam non stop wycieńczona fizycznie i na granicy wykończenia psychicznego. To był dla mnie trudny czas dlatego boję się jak to będzie przy dwójce dzieci.
 
Do góry