reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
WItaj Aninek : ) Ja rowniez czekam z wizyta, tu gdzie mieszkam rowniez nieciekawa sytuacja. Do tego moje miasto jest zablokowane nie ma wjazdow i wyjazdow. Wizyte mam dopiero 23.04. Bede juz w 10 tyg.
A w jakim kraju mieszkasz? Ja narazie sie nie umawiam na wizyte, bo i tak najwczesniejsza date jaka daja to po 8 tygodniu, wiec spokojnie moge jeszcze miesiac poczekac.
 
Hej przyszłe mamuśki :) U mnie dzis takie odięcie mocy, że chyba więcej spałam niż nie spałam :D Święta Wielkanocne uwielbiam, u mnie święconke je się nie z barszczem ale z serwatką, czekam na tą tradycje cały rok, bałam się, że mnie odrzuci jak od kochanej kawy, ale na szczęście smakowała wybornie :) Zycze Wszystkim spokojnego wieczoru :)
 
Jeśli przeprasza to już plus, ważne że coś przemyślał. Ja bym pewnie spróbowała rozmowy, nawet w formie pisemnej. Dobrze by było żebyś to uświadomiła, że to on teraz jest równie odpowiedzialny za Cb I fasolkę i, że takim zachowaniem powoduje u Cb nerwy A nerwy do bólu podbrzuszu.
Może rozpiszcie sobie problemu j jak można im zaradzić w formie. Co ja mogę zrobić żeby takie sytuacje nie miały miejsca i co on może zrobić, niech każdy z Was rozpisze.

Moze ustalić sobie zasadę, że staracie się nie krzyczeć na siebie i jeżeli zaczyna si kłótnia to odkładanie rozmowę na czas jak emocje opadną.

Co do plamien to nie miałam w żadnej ciazy, ale uplawy tak mam i też sprawdzam czy to nie krew :D

Jeśli chodzi o jedzenie to np żurek pachnie mi samym czosnkiem Ale smakowo smauje dziś (wczoraj nie smakowal) zauważyłam że mam mdlosci od zapachow Ale smakowo mi smakuje hehe. Choc tez nie zawsze, no i nie czuje głodu.. jem bo wypada.
Zurek to bym zjadla 😍😍😍 ale w austrii niestety kupi sie go jedynie w polskim sklepie ktory jest na drugim koncu wiednia a kolejka z tego co mowila szwagierka przed swietami byla taka ze stanie w niej to minimum godzina takze nawet sie nie wybieralam po zurek 😪 no ale moj facet zawsze przeprosi i sie probije podlizac np jak dzis wkoncu odkurzyl i wysprzatal a prosilam ponad tydzien bo nie mialam na to sily a teraz robi faszerowane bakłażany...tylko na popis za 2 dni mu przejdzie takze nie daje sie na to nabrac...
 
reklama
U mnie bez chumoru pojawiło mi się lekkie krwawienie i jestem przerażona boje się ,ze mogę stracić ciąże 😪😪Dzwoniłam do szpitala ale w związku z epidemia nie mam przyjeżdżać mam leżeć a jak będzie gorzej wtedy przyjechać
Mam nadzieje, ze juz ci sie nie powtorzy krwawienie. Niestety u mnie tak bylo w poprzedniej ciazy, potem bylo mocniejsze krwawienie, w 8 tygodniu, niestety tutaj nie robia nic zeby uratowac ciaze mlodsza niz 12 tygodni 🙁
 
Do góry