reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jak ja Cię rozumiem, co prawda przytyłam w innych okolicznościach ale z 65 nagle zrobiło się tez 88, bylo i ponad 90 ale ziemię gryzlam, żeby chociaż kilka kg zjechało, ja przytyłam kiedy moja tarczyca postanowiła pokazać mi fuck you, z osoby mega aktywnej fizycznie, potrafiłam przespać pół doby, nawet na studiach podczas okienek potrafiłam położyć się na dwóch krzeselkach i kimać :D Kiedy w końcu ogarnęłam hormony, i zaczęłam widzieć światełko w tunelu to zaszłam w ciążę, nie spodziewałam, że uda sie tak szybko, ale mega się cieszę o zbijaniu kilogramów będę już myślała później :D
Współczuję, łączę się w bólu i nadziei😂😂😂
 
reklama
Kobieto nie strasz. Mam paniczny lęk porodu. Ale najbardziej obawiam sie cc. Mam ze wskazaniem niby ale bede robic wszystko zeby naturalnie rodzic. Podobno szybciej sie do siebie dochodzi
Ja ponoc mam skłonność do pęknięć itp. Byle co i siniaki, blond włosy, piegi i jasne oczy. Skóra wrażliwa i delikatna to było do przewidzenia. Ponoć "ciemne" rodzą łatwiej.
 
Ja ponoc mam skłonność do pęknięć itp. Byle co i siniaki, blond włosy, piegi i jasne oczy. Skóra wrażliwa i delikatna to było do przewidzenia. Ponoć "ciemne" rodzą łatwiej.
Ja tylko wlosy mam ciemne bo skóra biala jak sciana a oczy niebieskie i piegi tez mam 🤣 jestem rodzinnym wyjątkiem z tymi ciemnymi wlosami 😅
 
Hej. Czytam was od kilku dni, ale średnio z pisaniem i nadrabianiem wszystkiego:)
Przedstawię się wiec:)
Jestem Agata mam 30 lat i uwaga to moja 6 dzidzia :)
Mam już 5 dzieci :) Alex lat prawie 12,Victor lat 10 I pol, Emil lat 6 i pol, Alicja lat prawie 5 I Amelka rok I 5 miesięcy.

Termin wypada mi na 8.12 :)

Od 2007 roku mieszkam w uk ;)

Wielodzietna rodzina z wyboru :)

Co do obecnej ciazy to właśnie dopadly mnie mdlosci, przeszkadzają mi zapachy.
Jestem słaba Ale daje radę:)

Pozdrawiam
Akuku a Ty nie bylas na styczniwowkach 2014??
 
Ja to już wterenaka bb haha :) ale dziękuję, postaram się udzielać na ile mi czas pozwoli ;)
Porody mam dosc szybkie, wiec obym do szpitala zdążyła, a spokojna ciąża się przyda, bo moja macica się szybko przygotowuje do porodu regularnymiregularnymi kilkugodzinnymi nawet co 3 minuty, fajnie by było jakby tym razem tak nie było :)

Czy któraś z Was sprawdzała kalendarz chiński na płeć- oczywiście w formie zabawy ? U mnie wychodzi 3 córcia, w sumie bym się cieszyła :)

Moja pierwsza wizyta 14.04 telefonicznie :o
Mi wyszedł syn ale ja ostatnia miesiączkę miałam 24.01 a ciąże mam o połowę młodsza i nie mam pojęcia kiedy mogłam zajść w ciążę. Według tc około 15.03 bo mam dzisiaj dopiero 6+2
 
Mi wyszedł syn ale ja ostatnia miesiączkę miałam 24.01 a ciąże mam o połowę młodsza i nie mam pojęcia kiedy mogłam zajść w ciążę. Według tc około 15.03 bo mam dzisiaj dopiero 6+2
Powiem ci ze ty takim fartem w ta ciaze zaszlas bo pamietam jak nie wiedzialas co ci jest ze okresu dalej nie masz 😅 to dziecko to cud ze sie tak wbić umiało i niespodzianke taka zrobic😊😊😊 fantastycznie tak z zaskoczenia
 
Ja tylko wlosy mam ciemne bo skóra biala jak sciana a oczy niebieskie i piegi tez mam 🤣 jestem rodzinnym wyjątkiem z tymi ciemnymi wlosami 😅
Fajna uroda
Ja tylko wlosy mam ciemne bo skóra biala jak sciana a oczy niebieskie i piegi tez mam 🤣 jestem rodzinnym wyjątkiem z tymi ciemnymi wlosami 😅
Kobieto na pewno wyplujesz male szybciej niż Ci się wydaje, nie stresuj się :)
 
Powiem ci ze ty takim fartem w ta ciaze zaszlas bo pamietam jak nie wiedzialas co ci jest ze okresu dalej nie masz [emoji28] to dziecko to cud ze sie tak wbić umiało i niespodzianke taka zrobic[emoji4][emoji4][emoji4] fantastycznie tak z zaskoczenia
Ja to czasami siedzę i kombinuje ale nic mi się nie zgadza[emoji23][emoji23]
 
reklama
Mi z chińskiego wychodzi chłopiec, ale coś mi się nie wydaje :D W rodzinie mojego męża same dziewczyny, jego babcia ma 9 prawnuczek i tylko jednego prawnuka :D
 
Do góry