reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jaks sposób na wzdety brzuch? Juz nie wiem co ja mam z nim zrobic i czemu sie tak dzieje. Jem normalnie, nie wprowadzilam zadnych zmian. Mam bardzo wrazliwe jelita jednak odkad wyeliminowalam to na co mam nietolerancje byl spokoj az do zajscia w ciaze. Bolą mnie jelita, najgorzej jest pod wieczor. Co ja mam jeść, pić moze jakies domowe sposoby juz mi rece opadaja. Mam taki wzdety brzuch ze sie w spodnie nie mieszcze jak tylko cos zjem...
 
reklama
Piernik chyba nie ma na to rady bo te wzdecia sa od burzy hormonalnej w twoim ciele a nie od jedzenia : (
Tak wlasnie przypuszczam ze jest ale mam takie bole jelit i ciagle bulgotanie ze mnie to meczy coraz bardziej. Boje sie co sie bedzie dzialo gdy brzuszek urosnie i dzidzia zacznie uciskac na jelita 😱😢 nie wiem czy są jakies sposoby na zmniejszenie tego czy z czasem samo zelży czy moze lekarza pytac....
 
Pozniej jest duzo lepiej, przynajmniej u mnie. Po pierwszym trymestrze, nawet jak brzuch zaczyna rosnac to samopoczucie jest duzo lepsze i jelita ani zoladek nie daja tak bardzow kosc : )
 
Hej, w końcu Was nadrobiłam ;) odpiszę ogólnie..
Witam wszystkie nowe mamy na forum i życzę spokojnej ciąży.
Co do samopoczucia, czuję się okropnie, cały czas mnie mdli ale nie na tyle żeby wymiotować, i bez drzemki w ciągu dnia nie dam rady funkcjonować, w poprzednich ciążach czułam się o wiele lepiej..
Co do samej ciąży też się stresuje czy jest wszystko ok, tym bardziej, że to wpadka, nieświadoma brałam globulki na infekcję, morfologię mam kiepską co może mieć zły wpływ na zarodek i utrzymanie ciąży, betę robiłam tylko 2 razy, mam za sobą dwie straty, pracuję zawodowo w miejscu silnie związanym z położnictwem i w pracy widziałam niestety wiele rzeczy które mogą się wydarzyć na każdym etapie ciąży i porodu , że zdecydowanie nie miałam w planach kolejnego dziecka. Staram się nie panikować i czekać cierpliwie do wizyty, ale czasami jak mi się wyobraźnia odpali szkoda gadać, jeszcze ten cały koronawirus w tle...
Sorki, że pomarudziłam, trzymam kciuki za nas wszystkie :*
 
reklama
Jaks sposób na wzdety brzuch? Juz nie wiem co ja mam z nim zrobic i czemu sie tak dzieje. Jem normalnie, nie wprowadzilam zadnych zmian. Mam bardzo wrazliwe jelita jednak odkad wyeliminowalam to na co mam nietolerancje byl spokoj az do zajscia w ciaze. Bolą mnie jelita, najgorzej jest pod wieczor. Co ja mam jeść, pić moze jakies domowe sposoby juz mi rece opadaja. Mam taki wzdety brzuch ze sie w spodnie nie mieszcze jak tylko cos zjem...
Ja znam super sposób
Musisz zacząć nosić luźniejsze spodnie co by brzucha nie gnietlo 😂
Ta dam 😂😂😘
 
Do góry