reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja znam super sposób
Musisz zacząć nosić luźniejsze spodnie co by brzucha nie gnietlo 😂
Ta dam 😂😂😘
W domu to tylko w koszulce chodze byle dołu nie gnieść 🤣🤣🤣 zreszta teraz to juz w nic brzucha nie wcisne...dobrze ze lato idzie do sie sukienke zalozy a nie gniecenie w spodniach 😆 moj poszedl po herbatke z kompru wloskiego i suszone sliwki. Podobno w ciazy na wzdecia pomaga. Bede probowac 😅
 
reklama
W domu to tylko w koszulce chodze byle dołu nie gnieść 🤣🤣🤣 zreszta teraz to juz w nic brzucha nie wcisne...dobrze ze lato idzie do sie sukienke zalozy a nie gniecenie w spodniach 😆 moj poszedl po herbatke z kompru wloskiego i suszone sliwki. Podobno w ciazy na wzdecia pomaga. Bede probowac 😅
Mi z kopru pomagala na mdłości. Niby polecali imbir a mi od niego się nasilały, ja jakas na opak jestem :)
O ile sukienki w biuscie wejdą 😂
Ostatnio patrzylam na sklep Lidla w necie i mają tam pizamki z tym panelem i całkiem spoko jeansy ciążowe 😉
 
Hej dziewczyny chciała bym do was dołączyc. W sobotę zrobiłam test był mega bladzioszek we wtorek powtórzyłam była już bardziej widoczna kreseczka, wczoraj poszłam na bhcg a tam tylko 51,4 w 32 DC czyli w terminie przypadającej miesiaczki. Trochę mnie martwi taka mała beta. Miałyście podobnie?
Witaj, ja nie badałam bety bo u mnie laby są zamknięte.
 
Ja nie robiłam. Mi tylko przepisała co na zdjęciu widać
Witaj, ja nie badałam bety bo u mnie laby są zamknięte.
received_1294804770717363.jpeg
 
Zalezy kto mial jaka przeszlosc. Jedni musza wprowadzic leki drudzy nie. Mi lekarz kazal sprawdzac bete od razu i progesteron potem powtorka i teraz na 1 wizycie tez dostalam skierowanie na bete i progesteron. Nie wiadomo co bylo przyczyna mojej ciazy biochemicznej a mialam wtedy progesteron ktory w szybkim tempie spadl do 0.4 wiec teraz sprawdzamy czy nie opadnie w razie zeby wlaczyc od razu leki. Nie ma co oceniac bo nie wiadomo kto z jakich powodow robi...zakladam ze nie mialas zadnych problemow z ciaza skoro zdecydowalas sie na taki wpis...
Ja jestem po przejściach i nawet gdybym mogła u siebie w mieście zrobić teraz betę to bym tego nie zrobiła bo mi te wyniki nic nie dają. Progesteron - ok tu się zgodzę, że warto robić bo dzięki temu wiadomo czy dać luteinę/duphaston czy nie ale beta jest bez sensu. Mi ładnie rosła a i tak było poronienie więc dla mnie nie jest to żadnym wyznacznikiem na dłuższą metę.
 
reklama
Jaks sposób na wzdety brzuch? Juz nie wiem co ja mam z nim zrobic i czemu sie tak dzieje. Jem normalnie, nie wprowadzilam zadnych zmian. Mam bardzo wrazliwe jelita jednak odkad wyeliminowalam to na co mam nietolerancje byl spokoj az do zajscia w ciaze. Bolą mnie jelita, najgorzej jest pod wieczor. Co ja mam jeść, pić moze jakies domowe sposoby juz mi rece opadaja. Mam taki wzdety brzuch ze sie w spodnie nie mieszcze jak tylko cos zjem...
Kochana może taka Twoja uroda ;) ja ciążowe spodnie zaczęłam nosić ok tydzień po spóźnionej miesiączce. W zwykle się nie mieszcze tak mi brzuch spuchł. Ja akurat nie czuję, żeby to były wzdęcia ale brzuch jakiś taki się zrobił napompowany..
 
Do góry