reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Kochana może taka Twoja uroda ;) ja ciążowe spodnie zaczęłam nosić ok tydzień po spóźnionej miesiączce. W zwykle się nie mieszcze tak mi brzuch spuchł. Ja akurat nie czuję, żeby to były wzdęcia ale brzuch jakiś taki się zrobił napompowany..
U mnie typowo wzdecia niestety choc woda tez mi sie zatrzymala
 
reklama
Dziewczyny, a jak u Was z aktywnością fizyczna przed ciążą, trenujecie coś, macie zamiar kontynuować w ciąży? Ja dźwigałam ciężary na crossficie,dwie moje koleżanki z grupy ćwiczyly równo z nami do 8 miesiąca ciazy i szczerze mówiąc myślałam, że że mną będzie tak samo, ale ostatnio pohasłam z 3 latka szwagierki i czułam ciagniecie później w dole brzucha, a co dopiero byłoby ponosić coś ciezszego, chyba zostaną mi tylko spacery i basen jak już kwarantanna się skończy :(
 
Wiecie co...
Czuje ze tez bede miala wzdęcia i od razu się to odbije na mojej wadze 😉
Zamiast robić szarlotke właśnie tort siedzi w piekarniku 😂😂😂
Tu koperki czy imbiry nie pomogą, trza schować wagę i kupić ciążowe portki 😉😂
Mi tak od wzdec brzuch wydęło że wygladam juz jak w 6 msc. Pan w sklepie nawet mi pomogl wozek sklepowy wyciagnac bo sily nie mialam 🤣🤣🤣 ogolnie mam juz odstem do konta z laboratprium woec czekamy na wyniki 😅 tylko robione tym razem w innym bo tu mialam skierowanie wiec wartosci moga sie pewnie cos roznic
 
Dziewczyny, a jak u Was z aktywnością fizyczna przed ciążą, trenujecie coś, macie zamiar kontynuować w ciąży? Ja dźwigałam ciężary na crossficie,dwie moje koleżanki z grupy ćwiczyly równo z nami do 8 miesiąca ciazy i szczerze mówiąc myślałam, że że mną będzie tak samo, ale ostatnio pohasłam z 3 latka szwagierki i czułam ciagniecie później w dole brzucha, a co dopiero byłoby ponosić coś ciezszego, chyba zostaną mi tylko spacery i basen jak już kwarantanna się skończy :(
Myślę że to kwestia indywidualna i warto to skonsultować z lekarzem. Opisz mu swoje treningi, opowiedz jak się czujesz i myślę że on Ci najlepiej doradzi.
Sam początek ciąży jest wyczerpujący, ciągle zmęczenie i apatia dokuczaja
Ale potem przychodzi moment że gdy czujemy się lepiej można działać 😉
 
Mi tak od wzdec brzuch wydęło że wygladam juz jak w 6 msc. Pan w sklepie nawet mi pomogl wozek sklepowy wyciagnac bo sily nie mialam 🤣🤣🤣 ogolnie mam juz odstem do konta z laboratprium woec czekamy na wyniki 😅 tylko robione tym razem w innym bo tu mialam skierowanie wiec wartosci moga sie pewnie cos roznic
Kochana ja bez ciąży mam taki brzuch ze mnie w kolejce przepuszczają 😂😂😂 przestalam karmic piersia syna i jak się zapuściłam to glowa mala... 😲😵🙄😂
 
Dziewczyny, a jak u Was z aktywnością fizyczna przed ciążą, trenujecie coś, macie zamiar kontynuować w ciąży? Ja dźwigałam ciężary na crossficie,dwie moje koleżanki z grupy ćwiczyly równo z nami do 8 miesiąca ciazy i szczerze mówiąc myślałam, że że mną będzie tak samo, ale ostatnio pohasłam z 3 latka szwagierki i czułam ciagniecie później w dole brzucha, a co dopiero byłoby ponosić coś ciezszego, chyba zostaną mi tylko spacery i basen jak już kwarantanna się skończy :(
Podziwiam osoby cwiczące naprawde mocno. Ja przed ciaza cos tam cwiczylam z nudow w domu przed youtubem z jakimis trenerami ale 2 miesiace i na tym sie skonczylo bo nie mialam motywacji. Teraz w ciazy to najwiekszym wysilkiem jest isc do sklepu i z powrotem gdzie mam wyjscie na 1 pietro. Tak sie niesamowicie mecze ze chodze mega powoli bo zaraz mam zadyszke. Ale to kwestia indywidualna napewno. Zalezy na ile.lekarz ci pozoli i na ile ty sie dobrze czujesz. Ja totalnie nie mam sily na nic.
 
reklama
Witam kochane. Ale dziś dużo napisalyscie ;) witam nowe mamuśki 🥰😜 ja dziś zapiernicz musiałam mężowi pomoc na sklepie i trochę kuchnie ogarnąć dopiero teraz się położyłam na troche odpocząć ale dobrze bo czas ucieka i gdzieś ta głowa się resetuje ☺️ pododawalam wczoraj kobietki na insta ale dupeczki mamy tutaj fj fjuuu 😜😁 same hot mami hehehe 😁 dziewczyny które czekają na wyniki bety trzymam kciuki ! ✊🏻 a reszta życzę spokojnego dzionka bez bolącego brzuszka i mdłości 😜
 
Do góry