reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za to co powiem.. Chyba sobie wieksza krzywde robicie tym sprawdzaniem bety co 5 minut i robieniem 100 testow ciazowych, niz rzeczywiscie uspokajacie. Tak samo wyszukiwaniem wynikow w internecie bo ktos ma tak, a ja mam tak i potem trzesawka do samej wizyty u lekarza. To niezdrowe. Nie lepiej zwyczajnie odczekac do terminu wizyty i niech wam ginekolog wszystko powie i wytlumaczy?
 
reklama
Wczoraj robiłam około 14 dzisiaj około 10 tak jest to ten sam test właśnie ubieram się i jadę na betę
Najlepiej test robic zaraz po wstaniu z 1 moczu. Tamten moze byc tez ciemniejszy bo wysechł i przewaznie tak sie dzieje. Nie ma co panikowac. Na spokojnie i czekamy na bete. Choc wiem ze nie da sie byc spokojnym. Co ma byc to bedzie byle w dobra strone :)
 
Dziewczyny mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za to co powiem.. Chyba sobie wieksza krzywde robicie tym sprawdzaniem bety co 5 minut i robieniem 100 testow ciazowych, niz rzeczywiscie uspokajacie. Tak samo wyszukiwaniem wynikow w internecie bo ktos ma tak, a ja mam tak i potem trzesawka do samej wizyty u lekarza. To niezdrowe. Nie lepiej zwyczajnie odczekac do terminu wizyty i niech wam ginekolog wszystko powie i wytlumaczy?
Zalezy kto mial jaka przeszlosc. Jedni musza wprowadzic leki drudzy nie. Mi lekarz kazal sprawdzac bete od razu i progesteron potem powtorka i teraz na 1 wizycie tez dostalam skierowanie na bete i progesteron. Nie wiadomo co bylo przyczyna mojej ciazy biochemicznej a mialam wtedy progesteron ktory w szybkim tempie spadl do 0.4 wiec teraz sprawdzamy czy nie opadnie w razie zeby wlaczyc od razu leki. Nie ma co oceniac bo nie wiadomo kto z jakich powodow robi...zakladam ze nie mialas zadnych problemow z ciaza skoro zdecydowalas sie na taki wpis...
 
Wiem że liczy się przyrost ale jakoś mam zle przeczucia jestem już po poronieniu i biochemicznej w sierpniu więc trochę się martwię. Powtórzę po świętach betę i zobaczymy co prawda nie będzie to 48 godzin ale

Z kalkulatora wychodzi 14 dni po owu ale wg mnie owu była wcześniej i to by było 18 dni po owu. Pójdę po świętach znowu na betę i zobaczymy co wyjdzie. Ja dziś porównałam też że sobą dwa testy tak jak nata i chyba nawet te same Pink testy strumieniowe i też wyglądają tak samo.
Po świętach ten przyrost ci nic nie da. Jak chcesz mieć głowę spokojna to zrób we wtorek i czwartek i wtedy będzie wiadomo czy przyrost jest prawidłowy.
 
Dziewczyny mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za to co powiem.. Chyba sobie wieksza krzywde robicie tym sprawdzaniem bety co 5 minut i robieniem 100 testow ciazowych, niz rzeczywiscie uspokajacie. Tak samo wyszukiwaniem wynikow w internecie bo ktos ma tak, a ja mam tak i potem trzesawka do samej wizyty u lekarza. To niezdrowe. Nie lepiej zwyczajnie odczekac do terminu wizyty i niech wam ginekolog wszystko powie i wytlumaczy?
Ja się zgadzam. Jestem po 4 stratach nigdy mi testy nie wychodziły bety nie robiłam bo o niej dowiedziałam się z tego forum rok temu. Teraz zrobiłam tylko lub aż 6 testów 3 negatywne i 3 pozytywy a teraz to żyje od wizyty do wizyty i nic nie sprawdzam żeby się nie stresować.
 
Mój lekarz powiedział, żebym betę zbadała ponownie dopiero przed wizytą (którą mam za 2 tyg.) - progesteron mi wyszedł dobrze w pierwszym badaniu. Mówi, że w obecnych czasach chodzenie do laboratorium nie jest bezpieczne, a jeśli się okaże że spada/za mało rośnie to na tym etapie nic z tym nie zrobimy, więc po prostu mam się uzbroić w cierpliwość i za 2 tyg. potwierdzimy czy ciąża się rozwija prawidłowo...
 
Dziewczyny mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za to co powiem.. Chyba sobie wieksza krzywde robicie tym sprawdzaniem bety co 5 minut i robieniem 100 testow ciazowych, niz rzeczywiscie uspokajacie. Tak samo wyszukiwaniem wynikow w internecie bo ktos ma tak, a ja mam tak i potem trzesawka do samej wizyty u lekarza. To niezdrowe. Nie lepiej zwyczajnie odczekac do terminu wizyty i niech wam ginekolog wszystko powie i wytlumaczy?
Ja dokładnie rozumiem co masz na myśli... Sama mam niepewny wynik ale olewam bety i inne bzdety. Lekarz kazał mi w spokoju czekać 2 tyg bo natura sama zdecyduje i ma rację. Nic na siłę. Już podtrzymywałam ciąże która wcześniej pewnie zakończyła by się sama a okazało się że male na tyle wad że lepiej byłoby dla niego i dla mnie gdyby naturalnie obumarło.
A stresów i tak już mam tyle że nie będę srała się że sprawdzaniem itp. Bo kreska blada albo sino blado malinowa 😉
Co ma być to będzie Amen
Miłego dnia babeczki ❤️❤️❤️
 
Najlepiej test robic zaraz po wstaniu z 1 moczu. Tamten moze byc tez ciemniejszy bo wysechł i przewaznie tak sie dzieje. Nie ma co panikowac. Na spokojnie i czekamy na bete. Choc wiem ze nie da sie byc spokojnym. Co ma byc to bedzie byle w dobra strone :)
Wun
Najlepiej test robic zaraz po wstaniu z 1 moczu. Tamten moze byc tez ciemniejszy bo wysechł i przewaznie tak sie dzieje. Nie ma co panikowac. Na spokojnie i czekamy na bete. Choc wiem ze nie da sie byc spokojnym. Co ma byc to bedzie byle w dobra strone :)
Zrobiłam betę teraz czekam około 18 powinny być wyniki
 
reklama
Do góry