reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

A co się dzieje że zgon psychiczny?

Za mną chodzi barszcz ukraiński ale nigdzie nie ma surowych buraków tylko gotowane[emoji2368]

Mam otwarte[emoji4]
No pisałam że ja psychiczna, to mi się zdarza czasem 😉
A tak serio to mi się śniło że jajo zostało puste... Niby nie chce być w ciąży ale jakoś już przywykłam do tej myśli.
W dodatku leki odstawiam i mam że sobą problem.
Wrzuciłam sobie dziś dużo na głowę żeby nie myśleć to może w ciągu dnia się rozejdzie i przejdzie.
 
reklama
W tym labpratorium zakladalam dzis konto na ktore przesla mi wyniki ale mam dostac email z hasłem i dzwonilam wlasnie do nich ze nie mam dalej emailu od nich a oni ze nie wie kiedy bedzoe moze dzis moze jutro i wtedy bede mogla zobaczyc wyniki...wiec znajac zycie znowu bede czekac bo mi email nie przyjdzie 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Hej dziewczyny mój test z dzisiaj mam wrażenie ,ze nic nie robi się ciemniejsza czy to normalne ?
 

Załączniki

  • 5DE95508-EE44-4C71-91A9-9544E1330499.jpeg
    5DE95508-EE44-4C71-91A9-9544E1330499.jpeg
    810,2 KB · Wyświetleń: 76
Hej, powiem Wam dziewczyny, ze właśnie przeżyłam najtrudniejsze dwa dni.Byłam u mojej ginekolog w poniedziałek 4t7d czy tez 5t0d na wizycie i wszystko było super. Moja pani doktor była zreszta bardziej zadowolona z ciąży niż ja sama, bo ja wtedy jeszcze się mocno bałam czy wszystko jest ok. Ale było ok! Pęcherzyk ciążowy, pecherzyk żółciowy, dostałam informacje jakie mam zrobić badania i przyjść za 2/3 tygodnie.

I stwierdziłam, ze pójdę tez do ginekologa na NFZ, żeby dostać skierowanie na badania, żeby je sobie robić za darmo:) i zapisałam się na kilka dni później - 5t3d na wczoraj. Pani doktor od początku była okropnie niemiła, choć ja zawsze staram się uśmiechać, rozładować atmosferę, być uprzejma itd. Wzięła mnie na badanie i powiedziała, ze teraz już powinno być wszystko widać, a moja ciąża się nie rozwija, nic tam nie ma. I przyjść na kontrole za 2 tygodnie. Wyszłam załamana. I nawet tego skierowania nie dostałam, bo przecież nie ma żadnej ciąży..

Cala noc nie spałam, rano obudziłam się z bólem brzucha, sama nie wiem jakim i to mulenie i na okres i trochę skurcze.. i brązowe plamienie... wiec byłam pewna ze rozpoczyna się poronienie.. od razu zapisałam się jeszcze taz prywatnie do mojego ginekologa i właśnie wyszłam. Jest mały zarodek i serduszko, moja pani doktor zupełnie inaczej przeprowadziła to usg, duże powiększenie, umiała to znaleść... spodziewałam się ze jak wyjmie ta sondę dopochwowa to będzie we krwi, ale nie była.

Zwiększyła mi jeszcze dawkę luteiny i duphastonu i na razie tyle. Wiecie myśle ze na tej wczorajszej wizycie tamta ginekolog mogła mi coś uszkodzić i stad wzięło się trochę krwi, która dziś rano była już brązowa.

Trochę się uspokoiłam, ale to nie zmienia faktu, ze bardzo się teraz boje. Zwłaszcza ze tez ciąża powinna być starsza, a zarodek ma dopiero 2mm. Ale na razie żyje...
 
Hej dziewczyny chciała bym do was dołączyc. W sobotę zrobiłam test był mega bladzioszek we wtorek powtórzyłam była już bardziej widoczna kreseczka, wczoraj poszłam na bhcg a tam tylko 51,4 w 32 DC czyli w terminie przypadającej miesiaczki. Trochę mnie martwi taka mała beta. Miałyście podobnie?
A ile dni po owulacji? Wazny jest przyrost tak naprawde. Beta tez jest zalezna od tego kiedy zarodek sie zagniezdzil. Ja 5 dni przed miesiaczka mialam bete 18.7 bylo to rowno 10 dni po owulacji i jedna kobieta nastraszyla mnie ze nic z tego nie bedzie ze beta beznadziejna bo ONA MIALA 70 a co sie okazalo 4 dni pozniej beta wzrosla na 243.7. Wiec nie przejmuj sie jaka jest beta tylko jaki bedzie przyrost :) wiem co mowie. Panike tu siałam na cała grupe ze pewnie znowu nic z tego 😆😆😆
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
😱 wy chyba zartujecie 70 stron naklepanych :D

Witam nowe mamusie, gratuluje tez blizniakow :D 👍👍👍

Duzo nas juz, cieszy mnie to : )

Dziewczyny mdlosci mi sie rozkrecily na calego normalnie masakra.. ciagle mam zoladek w przelyku i mi sie odbija. Bleh. Nikt jeszcze nie ma takich rewelacji?
Cant wait! :/ moje pierwsze dwie ciążę to wymioty do 4 mies. U mnie dziś zaczyna się 5 tydzień i mam nadzieję, że jak najdłużej obejde się bez tych atrakcji.. bo na to, że ich nie będzie to nawet nie liczę..
 
Do góry