reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Cześć Dziewczyny, ostatni okres zaczął mi się 9 marca, wczoraj zrobiłam test i pojawił się cień 😍 dziś powtórzyłam i kreska coraz bardziej wyraźna! Rano poleciałam na betę i właśnie dostałam wynik 120! Chyba jeszcze jestem w szoku, bo to był pierwszy cykl w którym się staraliśmy 🙈😀
@ była przewidziana na środę, a tu taka niespodzianka!
Zrobilam od razu TSH, bo na początku roku miałam 2,4 ale lekarz powiedział że nie trzeba jeszcze brać leków, a teraz wywaliło ponad 4... Bilans jest taki że już się cieszę i jednocześnie martwię 😉
Gratuluję :)
 
reklama
Ja też się zastanawiam nad acardem ale zapytam gin na wizycie. Dużo dobrego słyszałam i czytałam o acardzie dla kobiet starających się no i w ciąży.
To jest moja 6. ciąża. Donosilam tylko jedna. Tą w której brałam acard. Nie wiem czy to przypadek ale w związku z tym na razie zamierzam go brać mimo, iż na razie robię to na własną reke.
 
Uffff doczytałam. Ale poszalalyscie dzisiaj z postami.

A ja przychodzę się pochwalić ;) miałam mieć wizytę w czwartek ale mi przełożyli i miałam dzis. Na początku było widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte, aleee.. Po kilku manewrach pani doktor złapała zarodek a po chwili nawet ♥️ 😍 co prawdaz tylko moment widziałam jak miga bo zaraz obraz uciekł ale widziałam 😉 wg usg jest to 5+6 a wg om 6+0 więc praktycznie się pokrywają te terminy.. a to mój kropek 😍
 

Załączniki

  • IMG_20200406_222332.jpg
    IMG_20200406_222332.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 111
Aha minus taki, że mimo, że to wizyta na nfz to nie dostałam kompletnie żadnego skierowania na badania bo mi pani powiedziala, że ich lab nie funkcjonuje przez 👑 🥴 i podobno u mnie w mieście nawet w szpitalu lab jest otwarty tylko do pilnych badań a moje do nich nie należą. Mowila, że mam sobie zrobić na własną rękę jak dam radę..

Dostałam za to skierowanie na badania prenatalne i jestem zapisana na 19 maja 🙂
 
Uffff doczytałam. Ale poszalalyscie dzisiaj z postami.

A ja przychodzę się pochwalić ;) miałam mieć wizytę w czwartek ale mi przełożyli i miałam dzis. Na początku było widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte, aleee.. Po kilku manewrach pani doktor złapała zarodek a po chwili nawet ♥️ 😍 co prawdaz tylko moment widziałam jak miga bo zaraz obraz uciekł ale widziałam 😉 wg usg jest to 5+6 a wg om 6+0 więc praktycznie się pokrywają te terminy.. a to mój kropek 😍
Sliczny kropek ❤️❤️❤️
 
Uffff doczytałam. Ale poszalalyscie dzisiaj z postami.

A ja przychodzę się pochwalić ;) miałam mieć wizytę w czwartek ale mi przełożyli i miałam dzis. Na początku było widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte, aleee.. Po kilku manewrach pani doktor złapała zarodek a po chwili nawet ♥ 😍 co prawdaz tylko moment widziałam jak miga bo zaraz obraz uciekł ale widziałam 😉 wg usg jest to 5+6 a wg om 6+0 więc praktycznie się pokrywają te terminy.. a to mój kropek 😍


O jezuuuu jakie to cudowneee! ❤️❤️❤️❤️
 
To jest moja 6. ciąża. Donosilam tylko jedna. Tą w której brałam acard. Nie wiem czy to przypadek ale w związku z tym na razie zamierzam go brać mimo, iż na razie robię to na własną reke.
Ja zapytam o zamiennik niemiecki acardu mojego gin.

No to też przeszłaś swoje a znasz powód tych 4 strat?
 
Uffff doczytałam. Ale poszalalyscie dzisiaj z postami.

A ja przychodzę się pochwalić ;) miałam mieć wizytę w czwartek ale mi przełożyli i miałam dzis. Na początku było widać tylko pęcherzyk i ciałko żółte, aleee.. Po kilku manewrach pani doktor złapała zarodek a po chwili nawet [emoji3531] [emoji7] co prawdaz tylko moment widziałam jak miga bo zaraz obraz uciekł ale widziałam [emoji6] wg usg jest to 5+6 a wg om 6+0 więc praktycznie się pokrywają te terminy.. a to mój kropek [emoji7]
Pięknie. Gratulacje [emoji3059][emoji3059]
 
reklama
Cześć dziewczyny :) chciałam do Was dołączyć :) Wg aplikacji preglife jestem w 5+4 tc, OM miałam 28.02, testowałam 30.03 i odrazu pojawiły się dwie wyraźne kreski :) Betę robiłam 3.04 i było 4363, Beta z dzisiaj 11850,4 więc mam nadzieję, że to dobry przyrost :) Wizytę mam 16.04. Jestem mamą dwóch córek ('12 i '15), mam też za sobą ciąże biochemiczną i ciąże z pustym jajem płodowym. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok, bo szczerze mówiąc nie była to planowana ciąża :) z witamin biorę Pregna plus, i żelazo z kwasem foliowym ze względu na anemię. Pozdrawiam wszystkie przyszłe grudniowe mamy :)
 
Do góry