reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

No to ładnie przeżyłaś ale testy w tedy wszystkie wychodziły negatywne ? Teraz ważne ze jesteś dobrej myśli! I wszystko idzie w dobra stronę musi być dobrze w koncu ! Ja tez sobie wmawiam ze po takim czasie jak my się staraliśmy tez w końcu nam się należy i nie przyjmuje innej opcji.
Ja miał w 2013 biochemiczna w 2014 straciłam w 6tc w 2015r w 14tc w sierpniu 9tc no i teraz jestem 5+5

W żadnej z tych ciąż nie wychodziły mi testy ciążowe[emoji2368] dopiero w tej obecnej pokazały się dwie kreski z tym testowa blada i okazało się że ciąża.

Dodam że w drugiej i trzeciej ciąży miałam "miesiączkę" i gdyby nie wizyta u gin to bym nie wiedziała że jestem w ciazy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja miał w 2013 biochemiczna w 2014 straciłam w 6tc w 2015r w 14tc w sierpniu 9tc no i teraz jestem 5+5

W żadnej z tych ciąż nie wychodziły mi testy ciążowe[emoji2368] dopiero w tej obecnej pokazały się dwie kreski z tym testowa blada i okazało się że ciąża.

No to teraz obowiązkowo musi być dobrze !!! Jak testy w tedy były negatywne to teraz musi być dobrze! Głęboko w to wierze i trzymam mocno kciuki !
 
No to teraz obowiązkowo musi być dobrze !!! Jak testy w tedy były negatywne to teraz musi być dobrze! Głęboko w to wierze i trzymam mocno kciuki !
Właśnie tak sobie tłumacze ze jeśli w tamtych ciążach krwawiłam testy nie pokazywały ciąży to coś z nimi było nie tak a teraz testy 3x pokazały dwie kreski na usg był widoczny w macicy pęcherzyk ciążowy plamien krwawień nie mam jakieś tam objawy są i to musi być już prawidłowa ciąża. Nie może być inaczej. Ale póki nie zobaczę zarodka i serducha na usg to nie odetchnę nawet na moment.
 
Cześć,
U mnie 6 tydzień :) termin przewidywany na 4.12.2020. Beta hcg poleciałam zrobić od razu po 2 kreskach na teście, 31.03 (okres powinnam dostać 28.03) i wyszlo 482,50. Biorę folik, wit D i C. Piję Inkę z magnezem. W pracy wzięłam l4 na przeziębienie, oczywiście bez B, żeby nie widzieli jeszcze - pracuje w turtstyce, a sytuacja teraz ciężka więc gdyby TFU TFU cos poszlo nie tak to boję się odstrzału... Mam skierowanie na krew i mocz i w 7tyg mam sie zgłosić do gina na usg. Co jest najgorsze moj gin na nfz nie odbiera w ogole telefonu - będę musiala iść do jakiegoś nowego i prowadzić ciąże u niego przynajmniej na początku:/
Witam i gratuluję ;) napisz coś o sobie :) długo się staraliscie? Masz już dzieci? To wiesz już dokładnie kiedy następna wizyta?
 
Ja tylko witaminki ciążowe biorę. I acard na własną reke. Obecna ginka nie popiera ale zobaczę co powie ten lekarz u którego chce prowadzić ciążę na prywatnie.
Ja też się zastanawiam nad acardem ale zapytam gin na wizycie. Dużo dobrego słyszałam i czytałam o acardzie dla kobiet starających się no i w ciąży.
 
Ale na wizycie zapytam lekarza co poleca bo tak to wszystko osobno biorę a wolałabym wszystko w 1 kapsułce. Bo jeszcze biorę metformine i leki na tarczyce. I zastanawiam się na femibion 1 albo elevit 1
Polecam poczytać o suplementach na stronce pantabletka :) fajnie opisuje składy dostępnych na rynku witaminach dla ciężarnych ;)
 
Po cichutku sie witamy :) wyniki z 10 dnia po owulacji. Jak myslicie są ok? Dzis juz 14 dzien po owu i bylam na powtorce badan ale wyniki beda w srode dopiero. Miesiac temu mialam biochemiczna ktora stracilam 4 dni po spodziewanej @ beta byla wtedy 23 a progesteron 0.4 mam nadzieje ze tym razem bedzie wszystko dobrze 🥰 wstepnie termin na 14.12
Cześć :) Wyniki są ładne :)
 
reklama
Do góry