reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Powiem Wam, ze policzylam sobie teoretycznie przyrost bety od 27 marca do dzisiaj. Przyrost powinien być miedzy 66% do 100% co 48 godzin. Licząc bete 56 tego 27 marca nawet razy 100% to na dzien dzisiejszy wynosiłaby 896, a na USG widać cos od 1000. Jakby przyrastala o 66% to jiz calkiem wyjdzie 425. Wiec moze faktycznie mogl nic nie widziec. Ale ten test sikany budzi moje watpliwosci.
 
Powiem Wam, ze policzylam sobie teoretycznie przyrost bety od 27 marca do dzisiaj. Przyrost powinien być miedzy 66% do 100% co 48 godzin. Licząc bete 56 tego 27 marca nawet razy 100% to na dzien dzisiejszy wynosiłaby 896, a na USG widać cos od 1000. Jakby przyrastala o 66% to jiz calkiem wyjdzie 425. Wiec moze faktycznie mogl nic nie widziec. Ale ten test sikany budzi moje watpliwosci.

Wierze i nie dziwie się tez licze w pamięci betę czy będzie teraz coś widać na usg itd musimy być cierpliwe ważne ze nie ma żywej krwi !!! Testuj jeszcze jutro i poniedziałek beta koniecznie
 
Cześć Dziewczyny. Chciałabym bardzo nieśmiało się przyłączyć. Nie robiłam jeszcze testu. Od dwóch lat staramy się po cichu o Bąbelka. Nie wychodzi. Zmniejszona ruchliwość plemników. Ogólnie mam 28-30 dniowe cykle, ale już 34 dc. @ brak, a tu od trzech dni bole macicy, w szczególności wieczorami i gdy leżę, takie ciągnięcie, promieniujące do pachwin. Czasem kłucie z prawej lub lewej strony podbrzuszu. Czasem bole kręgosłupa jak na @, lecę do toalety A tam nic. Czy, któraś z Was miała podobne objawy? Nie chce sobie robic nadziei i lecieć po test. Biorąc pod uwagę sytuację. Pozdrawiam Was Kobietki 😘
Czesc, ja mialam też bóle podbrzusza i kłucia jajników promieniujace na pachwiny
 
Hej ja już po wizycie, jest elegancki zarodek 5tyd1dz, miałam troche stres, że będzie krzywo patrzył, że ledwo dwie kreski zobaczyłam i już lecę na wizyte, ale lekarz okazał się bardzo sympatyczny i stwierdził, że sam też by tak szybko poszedł, szczególnie w obecnej sytuacji :D kartę ciąży założy za dwa tygodnie i komplet badań dostanę, teraz mam odpoczywać,relaksowac się i pozwolić dziecku bez stresu się rozwijać :)
Super wieści 😍 nie pozostaje nic innego tylko posłuchać zaleceń lekarza i odpoczywać i się relaksować 😁
 
reklama
Nie ma pęcherzyka. Wsadzil to od usg i jak wyjal to bylo juz cale w krwi. Zapytal kiedy mialam ostatni okres. Mówię ze 4 marca. A on aaaaa to za wcześnie. Nic nie bedzie widac. A ja mowie ale co znaczy ze ciazy nie ma? A ten ze nie widać nic. A ja ale mialam 6 testow pozytywnych i beta hcg pozytywna. Tym bardziej ze tsh mi skoczylo. To musiala byc ciąża. Zkwitowal ze z ciaza roznie bywa. Krew poszla mocno czerwona...stracilam juz nadzieje
Pewnie to była biochemiczna. Przykro mi bardzo :( tule mocno!
Edit, doczytałam teraz, że poszła żywa krew 😭
 
Ostatnia edycja:
Do góry