reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wolalabym nie wiedzieć... ostatni raz robie tak szybko test. Żyłam tydzien w świadomości, ze jest ciąża po poltora roku starań w koncu beta hcg wyszla pozytywna...
 
Kurde niby tak ale różne się słyszy ze nie każdej kobiecie wychodzą mega kreski na testach a pobrali Ci krew na betę dzisiaj czy nie ? Jak do poniedziałku będzie okej to leć jeszcze na betę w poniedziałek będziesz miała jasność
Kochana ja miałam Blade kreski. Mam zdjęcia testów ale przyciemnianych bo inaczej tylko było ledwo widoczne gdzie na żywo było widać kreski. Poniżej wrzucam swoje testy. Ten ostatni jest 2 dni przed wizytą a pęcherzyk już był widoczny czyli beta w krwi około 1000 lub ponad (nie jestem pewna bo nie robiłam ale pęcherzyk widać przy becie 1000-2500
1585267744512.jpeg
IMG_20200326_173233.jpeg
IMG_20200329_100417.jpeg
 
Kochana ja miałam Blade kreski. Mam zdjęcia testów ale przyciemnianych bo inaczej tylko było ledwo widoczne gdzie na żywo było widać kreski. Poniżej wrzucam swoje testy. Ten ostatni jest 2 dni przed wizytą a pęcherzyk już był widoczny czyli beta w krwi około 1000 lub ponad (nie jestem pewna bo nie robiłam ale pęcherzyk widać przy becie 1000-2500Zobacz załącznik 1101512Zobacz załącznik 1101513Zobacz załącznik 1101515

Aha no to ja już nie wiem :(
 
Aha no to ja już nie wiem :(
Ja byłam w szoku. Szłam z myślą że znowu coś z hormonami a tam mi mówi że wszystko ok pęcherzyk ciążowy 4mm mała torbiel ale nie groźna przy ciąży i że mam brać folik no i dawkę 150 euthyroxu biorę dodatkowo witaminę d3 bo mam niedobór witaminy z grupy B i witaminę C i E
 
Ja byłam w szoku. Szłam z myślą że znowu coś z hormonami a tam mi mówi że wszystko ok pęcherzyk ciążowy 4mm mała torbiel ale nie groźna przy ciąży i że mam brać folik no i dawkę 150 euthyroxu biorę dodatkowo witaminę d3 bo mam niedobór witaminy z grupy B i witaminę C i E
Masz torbiel ciałka żółtego? Masz jakieś objawy, coś Cię boli?
 
reklama
Do góry