reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Boziuuu to tez ładnie przeżyłaś :(
Dlatego teraz się cholernie boję. Ale tłumacze sobie tak że przy tamtych ciazach miałam normlanie krwawienia testy ciążowe nie wychodziły i mówię sobie ze z tymi ciążami było jednak coś nie tak a tu przy tej obecnej testy wyszły pęcherzyk jest plamien nie ma i będzie wszystko w porządku. Tego się trzymam.
 
Dlatego teraz się cholernie boję. Ale tłumacze sobie tak że przy tamtych ciazach miałam normlanie krwawienia testy ciążowe nie wychodziły i mówię sobie ze z tymi ciążami było jednak coś nie tak a tu przy tej obecnej testy wyszły pęcherzyk jest plamien nie ma i będzie wszystko w porządku. Tego się trzymam.

Dokladnie ! Tego się trzymaj ! Trzymam mocno kciuki !!
 
Kurcze ale na stukalyscie przez jeden dzien dziewczyny : )

Bardzo mi przykro z powodu tych dziewczyn, ktorym sie nie udalo. Trzymam kciuki za was, obyscie zaszly w kolejna ciaze szybko i bez zadnych komplikacji!

W sumie coraz dluzej mi ten czas mija jak sobie pomysle ze jeszcze 19 dni do wizyty. Ale pocieszam sie ze pewnie juz wtedy bedzie slychac serducho!
 
Kurcze ale na stukalyscie przez jeden dzien dziewczyny : )

Bardzo mi przykro z powodu tych dziewczyn, ktorym sie nie udalo. Trzymam kciuki za was, obyscie zaszly w kolejna ciaze szybko i bez zadnych komplikacji!

W sumie coraz dluzej mi ten czas mija jak sobie pomysle ze jeszcze 19 dni do wizyty. Ale pocieszam sie ze pewnie juz wtedy bedzie slychac serducho!
Ja też myślę w tą stronę. 15 dni to dużo ale serducho już powinno bić jak dzwon[emoji4]
 
reklama
Do góry