reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziekuje, chociaz piekna to ja sie czulam 10 lat i 20kg temu, teraz nawet nie lubie sobie robic zdjec 😔 Ale musze sie ogarnac do jesieni, bo chce zeby m mi zrobil sesje brzuszkowa, jak juz mam fotógrafa to musze to wykorzystac 😉

Kochana, waga to coś, na co akurat zazwyczaj możemy mieć wpływ, więc jeśli źle się czujesz, to można zawalczyć :) A piękna buźka zostaje zawsze ❤️
 
Właśnie wyszłam sobie po połówkę chleba. A że obok warzywniak to pomyślałam wejdę po paprykę. Wpuścić wegetariankę w ciąży do warzywniaka to jak dziecko do sklepu z cukierkami. Zostawiłam tam 60zł na zachcianki, wyszłam radosna z wielką siatą :D A nie sądzę żeby to na długo wystarczyło :D

Teraz zajadam chleb z pastą z białej fasoli, pokrojoną słodziutką czerwoną papryką i ogrórkiem małosolnym.
RAJ.
Uwielbiam małosolne jem już duze słoik drugich w ciągu 2 tyg codziennie katuje na śniadanko 😋 a zapach mmmmm
 
Oj tak u nas pogoda barowa leje wieje córka marudzi także szal [emoji23] te zawroty głowy mnie martwią...
Dziewczyny a tak z innej beczki która z Was bierze acard? I jakie macie zalecenia by te tabletki brać?
Ja biorę acard i zastrzyk codziennie neoparin .Mam mutacje mthfr
 
reklama
Do góry