reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja ważę obecnie 46 kg, ale jestem mikrusem, bo mam zaledwie 158 cm wzrostu 😂 I już tu pisałam, że ważyłam swego czasu jakieś 9 kg więcej, to była tragedia...Powyrzucałam wszystkie zdjęcia z tego okresu, nie mogłam patrzeć na te "pyzy" na policzkach 😂 Mam nadzieję, że ciąża będzie łaskawa i nie przytyję więcej, niż trzeba, chociaż apetyt mi dopisuje 🙈 Ale tak jak mówię, zwracam uwagę na to co jem i mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu się to opłaci 😁
 
Ja mam 150cm i 44 kg aktualnie 😅 jak startowalam w ciazy z synemsynem, to.miałam 47, do porodu jak szlam to 55. Teraz jakby sie.blizniaki utrzynaly, to az boje sirsie myslec ile moge przytyc 😬

Przy bliźniętach podobno tyje się tyle samo + waga drugiego dzidziusia :)
 
Ja mam 168cm, więc tak średnio. Może jakbym wyższa była, to lepiej by ta waga się rozkładała. Jedyne co mi powiedział fizjoterapeuta, to dobre jest mimo to, że tyje wszędzie a nie tylko na przykład od pasa w dół. Także po tej ciąży od razu jak będzie zielone światło, biorę się za siebie i nie czekam nie wiem na co 😊

Ja mam 163 wiec podobnie. Mi się kg zbierają glownie na brzuchu .. reszta tylko trochę Takze ja wiecznie jak w ciazy :/

Ja mam 167 cm wzrostu.
A ja nie policzylam tych 6-8 kg tylko Pani doktor tak radzi. Nie powinnam przytyć, najlepiej schudnąć ale tez nie za duzo bo w tkance tłuszczowej gromadzą się toksyny i chudnac spalamy te toksyny, które mogą przenikać przez łożysko.
Więc trzeba złoty środek znaleźć.

Rozumiem, to mamy podobny wzrost I wagę hehe.. Też staram się dość zdrowo jeść.. choć w tej ciazy mam zachcianki na różne produkty. Nie pozwalam sobie na wszystko.. Ale np w ostatniej ciazy nie chciało mi się słodkiego zbytnio.. Więc to było naprawdę fajne :D
 
Ja ważę obecnie 46 kg, ale jestem mikrusem, bo mam zaledwie 158 cm wzrostu 😂 I już tu pisałam, że ważyłam swego czasu jakieś 9 kg więcej, to była tragedia...Powyrzucałam wszystkie zdjęcia z tego okresu, nie mogłam patrzeć na te "pyzy" na policzkach 😂 Mam nadzieję, że ciąża będzie łaskawa i nie przytyję więcej, niż trzeba, chociaż apetyt mi dopisuje 🙈 Ale tak jak mówię, zwracam uwagę na to co jem i mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu się to opłaci 😁
To ja identyko jak ty 159cm i 46 kg 😁
 
Tutaj szpital tego nie wykonywał. Badań. Zrobiłam to sama na własny koszt . 500 zł.
Dowiedziałam się jaka płeć. Na tej podstawie dostałam akt urodzenia i jednocześnie akt zgonu dziecka. Nadaliśmy imię i wtedy mogliśmy pochować.
ZUS płaci bodajże 4000 złoty za pochówek.
Ceremonia pogrzebowa wraz ze wszystkim 3200. Zwrot 800 zł. Czyli 300 rozliczając badanie .
Aaaa w tym sensie zwrot. Fajnie, że starczyło pieniążków z tego zusu. I naprawdę żałuję, że tego nie wiedziałam. Cały czas pamiętam o wszystkich moich poronieniach ale o tej pierwszej ciąży, gdzie było już serduszko to już szczególnie, czasem wracam myślami do tego dzieciatka. No i najbardziej przeżyłam ta pierwsza stratę właśnie.
 
Mam tyle samo wzrostu i taką samą wagę [emoji85]
Ja mam teraz 66kg i 168 cm wzrostu. Boje się przytyć dużo bo mam koszmarne problemy z kolanami. Boje się, ze nie będę się mogła ruszac ;Przytyłam ostatnio między ciaza poroniona a obecna, chyba przez te cholerna tarczyce bo nic innego w moim życiu się nie zmieniło. Jak mam wyzsza dawkę leku to mimo ciąży chudnę. Nie ograniczam się z jedzeniem, mam słaby apetyt ale jem.
 
reklama
Co do wzrostu i wagi to dziewczyny poniżej 50 kg to ja tyle w gimnazjum może wazylam :D w szkole średniej przy 58 wychodziły mi kości boodrowe.. u mnie 63 - 65 to dobra wagakiedys byla . Obecnie przy 70-75już się dobrze czuje (tylko przeszkadza mi skóra na brzuchu.

I ja się śmieje że ja nie mam nadwagi A niedowzrost :p
Hahah
 
Do góry