reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Witam się z wami owsianką z owocami😍odrzuciło mnie od chleba, najpierw od ciemnego z dodatkami teraz od białego, więc kanapki odpadają.

20200513_092041.jpg



@JustynaM69 bardzo mi przykro, mam nadzieję,że szybko będzie Ci dane cieszyć się upragnionym maleństwem w brzuszku .


Dziewczyny, pisałam z Mrs. Alice na massengerze i mam Was pozdrowić. Pisała że raczej nie wejdzie na forum, bo ma za dużo na głowie ostatnimi czasami i nie da rady nadrabiać tyle stron

Dzięki,pozdrawiamy i niech wpadnie jak już będzie miała trochę więcej czasu :) ja też gdy mam dużo zajęć i nie mam czasu na forum, potem nadrabiam ze 2 dni i dopiero piszę :D
 
@Tymon'sMom chleb to jedna z niewielu rzeczy, które mi wchodzą :D
Ale ostatnio też zajadam się truskawkami :D

Dziś mam znów gorszy poranek. Wypiłam koktajl i mam nadzieję, że się utrzyma w żołądku.
Ja po truskawkach ostatnio dostalam takiej wysypki okropnej ze sie boje nawet tykac. Co najlepsze nie mam alergii bo bylam badana, nigdy tez nie zdazyla mi sie taka wysypka a stawiam ze to po nich, pewnie jakies pryskane albo nie wiadomo co, ewentualnie stawiam ze tesciowa chciala mnie zalatwic bo sama nie jadla a mnie tak zachęcała 😂 wczoraj namowom na malinki juz sie nie dalam 🤣🤣🤣
 
Ja po truskawkach ostatnio dostalam takiej wysypki okropnej ze sie boje nawet tykac. Co najlepsze nie mam alergii bo bylam badana, nigdy tez nie zdazyla mi sie taka wysypka a stawiam ze to po nich, pewnie jakies pryskane albo nie wiadomo co, ewentualnie stawiam ze tesciowa chciala mnie zalatwic bo sama nie jadla a mnie tak zachęcała 😂 wczoraj namowom na malinki juz sie nie dalam 🤣🤣🤣

Możliwe że coś popryskane było.
Trzeba uważać.
Ja już zaliczyłam truskawki z makaronem i śmietaną. Tak mi się chciało że w lot zjadłam. Jakoś tydzień temu ale było ok :)
 
A bierzesz luteinę? Bo ja mam właśnie po niej takie upławy :)
Biorę progesterone besins rano 100 i na noc 200, na czczo letrox 150 no i femibion. Nie wiem czy to przez to powiem szczerze, bo wcześniej brałam duphaston wiec w sumie od początku jak tylko dowiedziałam się o ciąży to na lekach.
 
@Tymon'sMom chleb to jedna z niewielu rzeczy, które mi wchodzą :D
Ale ostatnio też zajadam się truskawkami :D

Dziś mam znów gorszy poranek. Wypiłam koktajl i mam nadzieję, że się utrzyma w żołądku.

Mi jeszcze w ostateczności to chrupkie pieczywo z wazy wchodzi,ale już też mi ciężko na żołądku jak zjem.
Czy jest ktoś kogo odrzuciło od czekolady? Bo ja słodkie mogę, dżem, ciastka ,ale po czekoladzie w jakiejkolwiek postaci od razu rzyganko.

Ja po truskawkach ostatnio dostalam takiej wysypki okropnej ze sie boje nawet tykac. Co najlepsze nie mam alergii bo bylam badana, nigdy tez nie zdazyla mi sie taka wysypka a stawiam ze to po nich, pewnie jakies pryskane albo nie wiadomo co, ewentualnie stawiam ze tesciowa chciala mnie zalatwic bo sama nie jadla a mnie tak zachęcała 😂 wczoraj namowom na malinki juz sie nie dalam 🤣🤣🤣

Hahhha a mi maliny smakowały jakby były perfuomowane, nie wiem czy też pryskane czy mam coś ze smakiem nie tak 😄


Kciukasy za dziewczyny dziś wizytujące✊✊✊✊
 
reklama
Cześć dziewczyny udało mi sie nadrobić. Wczoraj czułam się fatalnie, zupełnie jakbym na kacu była - straszne mdłości do tego potworny ból głowy...i tak do wieczora. Dziś szczęśliwie jedynie mdłości. Jestem jeszcze przed śniadaniem bo ile razy otwieram lodówkę żeby coś wyjąć robi mi się niedobrze... może za godzinke będzie lepiej...Może zrobię sobie spacerek :)
Powodzenia na dzisiejszych wizytach :)
 
Do góry