reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam wizytę u mojego ginekologa dopiero 21 maja a dzisiaj idę do lekarza bo niepokoją mnie te upławy a poza tym dziwnie brzuch mnie boli tzn ostatnio kujący ból (krótkotrwały) miałam z lewej strony brzucha. Wole iść sprawdzić czy wszytsko ok bo inaczej na głowę bym dostała

Jeśli masz taką możliwość to super, ja też bym wolała sprawdzić, czy wszystko ok :) Daj znać! :)
 
Tak bardzo mi przykro :((
3maj się!
Mam nadzieje, ze oczyścisz się sama i szybko będziesz znowu u nas na forum. Dużo sił życzę.



Ja nie widzę... może Ty widzisz na żywo więcej. Ale może faktycznie jest tam pęcherzyk żółtkowy.

ja mam teraz wizytę 19.05, 3tygodnie od poprzedniej. To będzie 10+2 wiec mam nadzieje ze do następnej wtedy będzie jakieś 2tyg bo prenatalne :p

Ja 22 maja, w dniu wizyty, też mam 10+2 :) A 5.06 prenatalne <3
 
Jeśli masz taką możliwość to super, ja też bym wolała sprawdzić, czy wszystko ok :) Daj znać! :)
Tak na te moje sprawdzanie będę chodzić do lekarza z PZU (mam w ramach pakietu) a do mojego gina tylko na kontrolę. ☺️ Wiem że chodzenie co tydzień nie ma sensu, ale stwierdzam że lepiej iść sprawdzić niż się zamartwiać ☺️
 
Tak na te moje sprawdzanie będę chodzić do lekarza z PZU (mam w ramach pakietu) a do mojego gina tylko na kontrolę. ☺ Wiem że chodzenie co tydzień nie ma sensu, ale stwierdzam że lepiej iść sprawdzić niż się zamartwiać ☺

Pewnie! Ja jestem panikara, i gdyby mnie wizyty nie kosztowały miliony, chodziłabym co tydzień, no może co dwa 😂
 
Ja 19:35 😂 Noooo serniczek jak złoto, nawet kawa zbożowa mi przy nim smakuje 😁
Ja w sumie tylko jedną zbożówkę mogę pić, w Rossmannie jest taka mama coś tam. Ona jedna mi smakuje. Niestety teraz jej nie mam. Ale i tak co 2-3 dni piję normalną kawę z mlekiem. Jedną. Co jest sukcesem bo kiedyś codziennie piłam 2-3 a jak 4 wpadła to też tragedii nie robiłam 😆

A czyli w sumie ramię w ramię będziemy czekać :D
Ale ja później dopiero 8.06 prenatalne bo ja 22 maja będę miała dopiero 9+5 ;)
 
Ja mam wizytę u mojego ginekologa dopiero 21 maja a dzisiaj idę do lekarza bo niepokoją mnie te upławy a poza tym dziwnie brzuch mnie boli tzn ostatnio kujący ból (krótkotrwały) miałam z lewej strony brzucha. Wole iść sprawdzić czy wszytsko ok bo inaczej na głowę bym dostała
Brzuch tez mnie wczoraj kuł ciągnął raz po lewo raz po prawo a raz koło pępka takie uczucie kłucia właśnie... daj znać po wizycie ☺️
 
reklama
Do góry