reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Truskawki to moja miłość teraz ❤ Właśnie zajadam serniczek na zimno z toną truskawek 😁 A jak mi zapachną, to nie ma przeproś... nie mogę się doczekać swoich ogródkowych :D U mnie objawy wciąż te same, czyli na szczęście mało dokuczliwe :) Dajcie znać, jak tam po wizytach dzisiaj. Ja mam dopiero 22 maja i chyba jajo zniosę do tego czasu :/
 
Truskawki to moja miłość teraz ❤ Właśnie zajadam serniczek na zimno z toną truskawek 😁 A jak mi zapachną, to nie ma przeproś... nie mogę się doczekać swoich ogródkowych :D U mnie objawy wciąż te same, czyli na szczęście mało dokuczliwe :) Dajcie znać, jak tam po wizytach dzisiaj. Ja mam dopiero 22 maja i chyba jajo zniosę do tego czasu :/
Tez mam 22 maja i to o 19.40. Razem to jajo będziemy znosić 😂
Hm może sobie tez serniczek zrobię, mąż ma dziś donieść truskawek bo się skończyły 😂
 
Truskawki to moja miłość teraz ❤ Właśnie zajadam serniczek na zimno z toną truskawek 😁 A jak mi zapachną, to nie ma przeproś... nie mogę się doczekać swoich ogródkowych :D U mnie objawy wciąż te same, czyli na szczęście mało dokuczliwe :) Dajcie znać, jak tam po wizytach dzisiaj. Ja mam dopiero 22 maja i chyba jajo zniosę do tego czasu :/
JA mam 28 maja i tez już się doczekać nie mogę wiec chyba ten detektor tetna kupię bo ja zwariuje jak są takie przerwy między usg 😂
 
Ja to się przy was czuję na szarym końcu. Połowa pisze o prenatalnych a u mnie wychodzi że na koniec czerwca dopiero będą przez to że ciąża młodsza [emoji854]
Ja teraz idę 19 maja już do właściwego lekarza a potem pewnie co 3-4 tygodnie wizyty.
My z chłopem mamy dzisiaj 14 rocznicę związku [emoji2960]
 
reklama
Witam dziewczyny
Niestety ale muszę się z wami pożegnać. 😥
Ciąża obumarła nie wiadomo dokładnie kiedy ale mogło to być nawet po wizycie tydzień moze 5 dni temu ale było wszystko dobrze serduszko biło.
Czuje straszny ból żal że coś źle zrobiłam.
To moja pierwsza długo wyczekiwana ciąża.

Życzę wam wszystkiego dobrego i dbajcie o siebie❤.
Tak bardzo mi przykro :((
3maj się!
Mam nadzieje, ze oczyścisz się sama i szybko będziesz znowu u nas na forum. Dużo sił życzę.


Dziewczyny wybaczcie ze truje, przyjrzalam sie dzis temu pecherzykowi i zauwazylam tam w srodku kulke jakby otoczke.. na dole w pecherzu ,golym okiem widac.. 🙄
Ja nie widzę... może Ty widzisz na żywo więcej. Ale może faktycznie jest tam pęcherzyk żółtkowy.

ja mam teraz wizytę 19.05, 3tygodnie od poprzedniej. To będzie 10+2 wiec mam nadzieje ze do następnej wtedy będzie jakieś 2tyg bo prenatalne :p
 
Do góry