reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Co do forum zamknietego tez jestem za. Dużo dochodzi dziewczyny, dużo odchodzi albo sie nie udziela. Kojarzę dziewczyny po obrazkach 😂 i nickach ale fajnie jak by była podpowiedz ile dzieci który tc bo czasem człowiek chce się odnieś ale nie pamięta która to była 😂😂❤️ Wiec ja jestem za ❤️
 
Co do forum zamknietego tez jestem za. Dużo dochodzi dziewczyny, dużo odchodzi albo sie nie udziela. Kojarzę dziewczyny po obrazkach 😂 i nickach ale fajnie jak by była podpowiedz ile dzieci który tc bo czasem człowiek chce się odnieś ale nie pamięta która to była 😂😂❤ Wiec ja jestem za ❤

Popieram, ja ciągle się pytam która w którym tygodniu 🙈
 
w takim razie co można robić leżąć plackiem w takie dni?
Zakupy dzidziowe na necie 😁 polecam zacząć od książkowych, dziewczyny tu polecały Mamy dla Mamy czy jakoś tak, ja polecam Ciężarówką przez 9 miesięcy, a jeszcze koleżanki kupowały segregator ciążowy od mamy ginekolog. Oprócz tego można udzielać się na forum ;)
 
Dlatego teraz liczę że będzie dziolcha i uzasadnienie dla nowych zakupów bo dwóch chłopakach 😁 chociaż do dnia zajścia w obecna ciążę zarzekalam się że ja jestem chłopakowa mama i żadnych bab wychowywać nie będę bo to płaczliwe i obrazalskie haha 😁
Oj tak jest to płaczliwe i obrażalskie 😂😂 a uparte ze o mamo 😂
 
Popieram, ja ciągle się pytam która w którym tygodniu 🙈
Na innym forum jak byłam w ciążach to były do każdej przypisane takie suwaczki, które pokazywały tydzień ciąży i się pojawiały pod każdym komentarzem napisanym przez daną osobę. Można też było tam dodać ilość dzieci itp. fajne to było :) szkoda że tutaj nie ma.
 
Na innym forum jak byłam w ciążach to były do każdej przypisane takie suwaczki, które pokazywały tydzień ciąży i się pojawiały pod każdym komentarzem napisanym przez daną osobę. Można też było tam dodać ilość dzieci itp. fajne to było :) szkoda że tutaj nie ma.

Tutaj też jest taka opcja wstawiasz link w sygnaturze z suwaczkiem. Ja np na telefonie widzę suwaczki tylko jak mam ekran poziomo jak pionowo już nie
 
reklama
Do góry