reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jesli chodzi o objawy to dzis niebo w porownaniu do ostatnich dni. Nie mam mdlosci jedynie z rana troche ale poszlam dalej spac i przeszlo. Udalo mi sie dzis wkoncu cos ugotowac. Niby rosół nie cuda ale jest co zjesc [emoji23] wieczorem w planach zakupy obuwiczne a jutro pierogi ruskie [emoji7][emoji7][emoji7] tak sie napaliłam na te piergoi ze sie trzese jak o nich mysle [emoji1787] dawno nie jadlam a udalo mi sie zdobyc bez laktozowy ser wiec beda lepione [emoji28]
Kurczę wpadlabym na taki rosołek [emoji4]

Dobrze, że ustępują juz powoli [emoji106][emoji2]
 
reklama
@Inka91 i 2x więcej powodów do kochania! Gratuluje!
swoja droga jedno z moich ulubionych powiedzien: ,,miłość się mnoży, kiedy się ją dzieli ;)’’

Co do tego forum to ciężko cokolwiek zdecydować, bo widzę ze jest sporo głosów za i kilka za wstrzymaniem się. Zalozylam wstępnie grupę ,,grudniowe mamy 2020 - prywatnie’’, która na razie jest ukryta i nie ma żadnych członków. Z tego co rozkminialysmy z @Rumiankowa to trzeba by było zmienić jej status na zamknięta z opcja moderowania dolaczajacych osób (nie mogłyśmy znaleźć opcji dodawania nowych osób jak grupa jest ukryta, ale na chłopski rozum taka powinna taka opcja być).
Jeżeli byśmy chciały tam jednak przejść to myśle, ze wstępnie co tydzień-dwa trzeba by wyrzucać stamtąd osoby, które się tutaj nie udzielają na wątku głównym.
I dalej jestem za tym, żeby na razie tutaj została główna dyskusja, a tam tylko te 2 wątki, o których pisałam. Wtedy jak będziemy chciały przejść tam na dobre to i tak będziemy wiedzieć kto się tutaj już nie udziela i tych osób w tamtej grupie nie będzie.
Co wy na to?
 
Do góry