reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Z usg wychodzi 6tc, maja lekko ponad pol centymetra. A czuje sie zaskakujaco dobrze. Z tydzień miałam mdłości, ale od dwóch dni spokój

Gratuluję podwójnie ❤️ To na pewno duże wyzwanie, ale jak to mówią i podwójne szczęście :) Trzymam kciuki, żeby wszystko szło po Twojej myśli ❤️
 
Gratulacje dla wszystkich. Zobaczyłam u kogoś podwójne szczęście, oby u mnie jedno :) wogole podziwiam i zazdroszczę Wam pozytywnego podejścia do tematy ciąży. Ja już mam dość.
 
No wlasnie mnie tak rzuca albo w jedna albo w druga strone, albo mi smierdzi albo chce to zjesc juz i natychmiast 🤤🤤 A w ogole to mam tak, ze teraz raczej malo jem i tak czuje, ze nie jestem glodna, az w pewnym momencie mnie zakluje zoladek i musze od razu cos zjesc i nie wytrzymam ani chwili dluzej.
Moim zdaniem Twoj sposob wyrazania zdania w roznych kwestiach, bo to nie byl pierwszy raz, jest dosc ostry. Nie raz nie podobalo mi sie jak sie wyrazasz na jakis temat lub w stosunku do ktorejs z nas tutaj, ale na ogol wole ugryzc sie w jezyk i nic nie napisac, by nie wszczynac tutaj burzy.
Temat juz zamknięty i wszystko wyjasnione po co znowu roztrząsac.
Boze chcialam dodac jeszcze zart dla rozluznienia atmosfery ale sie powstrzymam chyba bo znowu zle wyjdzie 😂
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was ma uczucie zimna ? Czasami mi permanentnie zimno i próbuje się ogrzać pod kołdrą co wolno idzie :/

Mi też często zimno.. że nawet w nocy mam zimne stopy :(

To nie wyglada tak ze on nie chce dac reki. Bo ta reke by po prostu schowal czy cos albo sie odwrocil. On sie patrzy z mina co Ty chcesz ode mnie. Wsrod znajomych mamy sporo malych dzieci plus ja bylam opiekunka takze kilkoro dzieci juz pod okiem mialam. To nie tak ze oceniam tylko jego.. on ewidentnie odstaje. Niestety z nimi nie mamy takiego kontaktu. Matka dziecka nawet jak przyjezdza to malo co mowi a co dopiero gdybym zagadala o tej sprawie. Oni tez nie spotykaja sie z nikim. Nie wiem czy nie maja znajomych czy nie chca. Tacy sa. Tajemniczy. Zapytam meza o zgode czy mige nasteonym razem jak beda pogadac o tym. On nie chce zeby sie poobrazali. A najlepsze w tym wszystkim ze tesciowie tez to widza, bo nie raz rozmawialismy. Ja nie tylko ocenim co widze co on robi i mi przykro :( dzieci chodza brudne od jedzenia byly juz moze z raz na basenie albo nie wiem.. cos ogolnie nowego. A on nie :( chciismy go wziac do zoo to nie dali go. Na basen tez nie :/ moj sie tak ucieszyl ze bedzie chrzestnym a tu sie konczy tylko na dawaniu prezentow :/

Rozumiem, to faktycznie przykre.

Alez jestes skolowana... są dwa serduszka, dwoje dzieci. Boże
Zobacz załącznik 1118901

Wow ! Gratuluję! Ja zawsze chciałam bliźniaki i nigdy się nie udało (teraz jeszcze nie wiem)
Dbaj o was !

@Akuku
Fajnje by było marzy mi się druga Córeczka ❤
Wiem dla tego napisalam. U mnie się sprawdziło :D

Jejku leżę w łóżku i nagle zaczęły grzać mi się ręce... chyba muszę zadzwonić do położnej I wymusić wcześniejszy test z glukoza bo coś czuje że mam cukrzycę..
 
Do góry