reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Na rozładowanie emocji ;) wyślę wam zdjęcie co mi przyszło dzisiaj ze smyka jak zamówiłam poduszkę ciążowa do spania i to zabezpieczenie do pasów do auta nie mogłam się opamiętać i jest pierwszy zakup ❤️🥰
F94AF608-0D98-45AB-9872-A4157B269731.jpeg
 
reklama
Na rozładowanie emocji ;) wyślę wam zdjęcie co mi przyszło dzisiaj ze smyka jak zamówiłam poduszkę ciążowa do spania i to zabezpieczenie do pasów do auta nie mogłam się opamiętać i jest pierwszy zakup ❤🥰Zobacz załącznik 1118488
Slicznosci! 😁 a ta sa buciczki czy skarpetki? Chcialam takie kupic jako pierwsza rzecz dla malucha.
 
Na rozładowanie emocji ;) wyślę wam zdjęcie co mi przyszło dzisiaj ze smyka jak zamówiłam poduszkę ciążowa do spania i to zabezpieczenie do pasów do auta nie mogłam się opamiętać i jest pierwszy zakup ❤🥰Zobacz załącznik 1118488
Ja dzis na miescie takie buciki kupilam 😂😅 juz mam troche rzeczy w sumie. Moja mama to dopiero szaleje z zakupami dla 1 wnuka/wnuczki 🥰
 

Załączniki

  • 20200511_125146.jpg
    20200511_125146.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 85
@Piernik98 Zgadzam się z dziewczynami że to nie było wyrażenie swojej opinii tylko moralizatorskie pouczenia napisane w chamski sposób. Kastracja, celibat?? Serio??
Nie znasz sytuacji i nie wiesz co się wydarzyło. Są kobiety którym zawiodła spirala i co byś na to powiedziała?
Czyja nieodpowiedzialność?
 
Ja dzis na miescie takie buciki kupilam 😂😅 juz mam troche rzeczy w sumie. Moja mama to dopiero szaleje z zakupami dla 1 wnuka/wnuczki 🥰
Hehhe super, ja dopiero pierwsza rzecz dla maluszka może dlatego ze nie mogę wychodzić z domu tylko leżę bo pewnie jak bym mogłam normlanie funkcjonować to już z pepco było by pełno rzeczy 😂😂
 
reklama
Może to dziwnie zabrzmi ale chętnie bym się z Tobą zamieniła byś miała swojego upragnionego okruszka. U mnie dni mijają a ja nadal nie chce tej ciąży..
Lecz się stało u mnie jutro decydującą wizyta czy jest serce i szczerze jestem przekonana że je jutro usłyszę... Boję się cholernie się boję wiem że potrzebuję czasu na to by się z tym oswoić ale z drugiej strony nienawidze się za to że mam takie myśli 😭😭
Każdy ma mieć prawo do załamania, zwątpienia... Myślę, że niejedna kobieta, która planowała i wyczekiwała dziecka miala, ma lub będzie miała taką chwilę... Dla każdego kto dowiaduje sie, ze zostanie rodzicem to w pewnym sensie szok, niedowierzanie, ludzie różnie reagują, każdy przeżywa to na swój sposób... Myślę, że jak zobaczysz dzidziusia, to się zakochasz. 💗 Trzymam kciuki
 
Do góry