reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Trzymam za Ciebie kciuki 🤗 Każda z nas jest różna, inaczej podchodzi do wielu kwestii i mamy prawo do każdej emocji. Ja również jestem "zaskoczona" ciążą, chcieliśmy z mężem poczekać, ale widać teraz jest nas czas. Różne myśli mnie nachodziły i nachodzą, ale to chyba normalne, w końcu świat ma zamiar przewrócić nam się do góry nogami... Będzie dobrze, cokolwiek by się nie działo ❤
Dziękuję za te słowa aż się popłakałam! ❤️
 
reklama
Jestem juz po wizycie :) Nie mogłam napisać szybciej bo zaliczyliśmy w drodze powrotnej jeszcze zakupy. U nas wszystko w porządku, serduszko bije jak dzwon 😍 😍 😍 😍 nawet przez chwilę słyszeliśmy je z mężem :) Dzidzia ma 14mm😍 Załozyli mi w końcu książeczkę ciąży. I dostałam skierowanie na prenatalne umówiłam się na 5.06 to będzie 11+4. Dołączam zdjęcie z usg :) A dziś 7+6 :)
 

Załączniki

  • dziecko.jpg
    dziecko.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 87
Ahhh, mnie też już korci coś zacząć kupować, ale poczekam do prenatalnych 😁 Czytałam, że u niektórych kobiet już rozpoznano wtedy płeć, oczywiście nie na 100%, ale w większości się sprawdziło 😊 Czuję dziewczynkę, ale wszyscy mi chłopca wmawiają 😁
Jesli zabobon ze dziewczynka kradnie urode to prawda to u mnie tez tak czuje 😁 hormony obdarowaly mnie wielkimi pryszczami czerwonymi bolacymi pod skora a jeden na brodzie wrr i kilka mniejszych.
 
Mi gin plec okreslil na prenatalnych właśnie. Ja sie z zakupami wstrzymuje najwcześniej do poznania plci właśnie :)

Też tak robię, poczekam cierpliwie 😁

Jesli zabobon ze dziewczynka kradnie urode to prawda to u mnie tez tak czuje 😁 hormony obdarowaly mnie wielkimi pryszczami czerwonymi bolacymi pod skora a jeden na brodzie wrr i kilka mniejszych.

Mam to samo!!! Chociaż teściowa (!) powiedziała, że wyładniałam 😂 Milutka❤😂
 
Na rozładowanie emocji ;) wyślę wam zdjęcie co mi przyszło dzisiaj ze smyka jak zamówiłam poduszkę ciążowa do spania i to zabezpieczenie do pasów do auta nie mogłam się opamiętać i jest pierwszy zakup ❤️🥰Zobacz załącznik 1118488
Ale Wam zazdroszcze tych ubranek i rzeczy 😍 ja w takiej niepewności... W ostatniej ciąży kupiłam kokon bo był śliczny i w promocji 🙈 niestety tamtego dziecka nie ma a kokon leży wepchnięty w ferworze negatywnych emocji i żalu gdzieś na dno szafy....
 
Ahhh, mnie też już korci coś zacząć kupować, ale poczekam do prenatalnych 😁 Czytałam, że u niektórych kobiet już rozpoznano wtedy płeć, oczywiście nie na 100%, ale w większości się sprawdziło 😊 Czuję dziewczynkę, ale wszyscy mi chłopca wmawiają 😁
Haha mam to samo ja czuje dziewczynkę a szwagierka i jedna babcia ze chłopak 😂 tez miałam czekać do prenatalnych, ale mówię a jedna przesyłka 😂😂😂
 
Też tak robię, poczekam cierpliwie 😁



Mam to samo!!! Chociaż teściowa (!) powiedziała, że wyładniałam 😂 Milutka❤😂
Tyle ze wolalabym chlopca :) opiekowalam sie duuuzo mlodszym bratem. Jakos do chlopcow mi blizej.. samochodziki ciuchcie piasek. Lalki i sukieneczki to nie jest moja bajka 😂😂 ale pokocham kazde byleby bylo zdrowe.
 
reklama
Niby tak. Ale moja bardzo dobra koleżanka miała depresje poporodowa. Zanim to zdiagnozowano tez była na forum i tez słyszała „wyrażanie zdania”. Tak dużo, ze w końcu targnęła się na życie bo przecież jak kobieta, matka może tak czuć...
może gdyby ktoś stanął w jej obronie, próbował zrozumiec, pokierować do psychologa...
Dziewczyna żyje, poddała się leczeniu i kocha swoją córkę nad życie. Ale potrzebowała czasu, leczenia. I zrozumienia.

No tak, ale nie każdy też potrafi taką osobę naprowadzić na "właściwe tory", dlatego lepiej chyba nie odzywać się wcale niż pisać to co myślimy, bo wiadomo czasem myślimy inaczej niż ktoś inny 😊
 
Do góry