reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Witam w niedzielę [emoji2956][emoji173] kobietki, a czy któraś zamawiała organizer ciążowy z allegro ?
Bo chyba jakoś bardziej do mnie przemawia niż mamy ginekolog, może dla tego że mam smarta i nie płacę za wysyłki haha [emoji1787][emoji1787]

Ale chętnie posłucham opinii [emoji4]

A te co mają segregator mamy ginekolog, to brakuje Wam w nich czegoś czy uważacie, że jest wszystko co powinno ?
 
reklama
Boże jak wszystko śmierdzi. Od pół godziny zbieram się za zrobienie obiadu ale co otwieram lodówkę to mdli i zamykam .
Dodam że wczoraj wypucowalam pomalutku cała. A i tak śmierdzi.
:(
 
Witam w niedzielę [emoji2956][emoji173] kobietki, a czy któraś zamawiała organizer ciążowy z allegro ?
Bo chyba jakoś bardziej do mnie przemawia niż mamy ginekolog, może dla tego że mam smarta i nie płacę za wysyłki haha [emoji1787][emoji1787]

Ale chętnie posłucham opinii [emoji4]

A te co mają segregator mamy ginekolog, to brakuje Wam w nich czegoś czy uważacie, że jest wszystko co powinno ?

Wiesz co ja mam ten z mamy ginekolog i moim zdaniem jest wszystko co potrzeba (chociaż pewnie łatwiej będzie określić po ciąży). Mnie się podobają te jej wstawki merytoryczne, opisy badań itp. Bo gdyby nie te wstawki to pewnie zwykła teczka na badania by wystarczyła i spełnilaby podobna funkcje. Fajne ale na pewno nie jest to niezbędny gadżet ;p
Z allegro nie kojarzę wiec się nie wypowiem ;)
 
Boże jak wszystko śmierdzi. Od pół godziny zbieram się za zrobienie obiadu ale co otwieram lodówkę to mdli i zamykam .
Dodam że wczoraj wypucowalam pomalutku cała. A i tak śmierdzi.
:(

Zagnaj chłopa do garów nie ma co się męczyć :D

W ogóle sobie uświadamiam, ze mam ostatnie miesiące laby. Jaki obiad o 11, ja ledwo owoce i orzechy na śniadanie przekąsiłam, o obiedzie pomyśle o 15-16 :p ale pewnie jak już będzie dziecię to mi się skończy taki luz weekendowy.
 
My nie jeździmy komunikacja miejska ale jest full ludzi . Nikt nie pilnuje nie sprawdza . W decathlonie wczoraj po rowerek byliśmy full ludzi. Płyn do dezynfekcji kto chce dezynfekcja kto nie wchodził.
Bazarek full ludzi wszędzie pełno rowerzystow samochodów.
A place zabaw zamknięte heh.

Który masz dzisiaj tydzień i dzień ?
Zrób tak jak będziesz czuła że trzeba zrobić.
Jak były sexy albo wystarczy że pękło naczynko i było tego śluzu mało to nie ma się co bać.
U nas tez wszedzie pelno ludzi, ja nie wychodze, ale widze przez okno i w internetach, ze ludzie maja wszystko gdzies. Chociaz juz mandaty podniesli do 1500€ wiec mi by bylo szkoda, ze glupote taki mandat dostac. Dzis deszczowo to jest pusto.
Poki co sie uspokoilo z tym sluzem, wiec mysle ze to byl taki jednorazowy wybryk. Na razie nie bede panikowac. Teraz mam 8+3.
Wczoraj ogladalismy hiszpanskiego masterchefa (chociaz hiszpanskiego nie lubie strasznie, bo poziom jest strasznie niski i na okraglo gadaja), ale teraz mnie naszly zachcianki 🤤🤤 Poki co mam w planie zrobic babeczki cytrynowe z jagodami 😋
U nas o dziwo nie ma jeszcze komarow.
 
Zagnaj chłopa do garów nie ma co się męczyć :D

W ogóle sobie uświadamiam, ze mam ostatnie miesiące laby. Jaki obiad o 11, ja ledwo owoce i orzechy na śniadanie przekąsiłam, o obiedzie pomyśle o 15-16 :p ale pewnie jak już będzie dziecię to mi się skończy taki luz weekendowy.

Chłop pracuje zdalnie właśnie siedzi i robi projekt a ja jakoś ten mięso z warzywami ogarnelam heh.
Jeszcze szarlotkę zrobię bo po południu zabiera Młodego do Kolegi z Dzieciakami to i tak mam chwile dla siebie i dwa weekendy z rzędu Franka zabrał na cały weekend więc staramy radzić jak możemy. Sami heh.
Najladniej to mi pachnie las 😁

Takkk to ostatnie miesiące laby w Twoim życiu 😁😁😁
 
Chłop pracuje zdalnie właśnie siedzi i robi projekt a ja jakoś ten mięso z warzywami ogarnelam heh.
Jeszcze szarlotkę zrobię bo po południu zabiera Młodego do Kolegi z Dzieciakami to i tak mam chwile dla siebie i dwa weekendy z rzędu Franka zabrał na cały weekend więc staramy radzić jak możemy. Sami heh.
Najladniej to mi pachnie las 😁

Takkk to ostatnie miesiące laby w Twoim życiu 😁😁😁
Szarlotka... 😋😋😋 To ulubione ciasto mojego m, bo on slodkiego nie lubi, jedynie szarlotke potrafi wszamac w kazdej ilosci 😁 Jutro sie przejde do sklepu to kupie jablka 😊
 
Chłop pracuje zdalnie właśnie siedzi i robi projekt a ja jakoś ten mięso z warzywami ogarnelam heh.
Jeszcze szarlotkę zrobię bo po południu zabiera Młodego do Kolegi z Dzieciakami to i tak mam chwile dla siebie i dwa weekendy z rzędu Franka zabrał na cały weekend więc staramy radzić jak możemy. Sami heh.
Najladniej to mi pachnie las 😁

Takkk to ostatnie miesiące laby w Twoim życiu 😁😁😁
Ojej, w niedziele pracować to by mi się nie chciało nawet zdalnie ;p

jakie w życiu, w końcu na studia pójdą a jako nastolatki tez na bank będą chcieli w niedziele pospać, po rodzicach ;p
Także tylko na kilkanascie lat!
 
reklama
O jacie! Wielkoludy :D Jestem dobrej myśli, już sobie ułożyłam w głowie, że jeśli będzie to jednokosmówkowa i dwuowodniowa, to zostanę w Niemczech, ale jeśli jednokosmówkowa i jednoowodniowa, to pojadę na czas ciazy z córką do Polski. Niestety za granicą jestesmy sami i gdybym wylądowała w szpitalu, musiała codziennie jeździć lub coś w tym stylu, to nie ma takiej opcji, bo mąż pracuje 80km od domu i to od 6 rano do 19-20tej.
No nic, ta myśl mnie jakoś pociesza.
Rozumiem Twój strach. chociaz może nie rozumiem, bi nie jestem i nie byłam w takiej sytuacji, ale domyślam się co możesz czuć. Ciąża bliźniacza zawsze jest ciąża podwyższonego ryzyka. Jednoowodniowa i jednokosmowkowa tym bardziej, ale... bądź dobrej myśli. Moja koleżanka urodziła bliźniaki (co prawda dwujajowe) w 35tc (zaczęło jej sie odklejać łożysko), a dzieci ważyły odpowiednio dziewczynka 3200 i chłopiec 3600. Niby wcześniaki a jakby nimi nie były :)
 
Do góry