reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Gratuluję [emoji7] witamy wśród nas[emoji4]
Wreszcie i ja chciałabym się przywitać [emoji846]
Od kiedy dowiedziałam się o ciąży to pocichutku podczytuje wasz wątek. Ale sama przed sobą trochę boję się cieszyć z tej ciąży bo ostatnią straciłam w listopadzie. No ale mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze. Dziś mam 9 tydzień, jestem po pierwszym USG w 7+2, kolejne 1 czerwca. Wrzucam zdjęcie mojej fasolki [emoji4] Pozdrawiam
 
reklama
Od kilku dni chodziło za mną piwko bez alkoholowe owocowe.. takie do kupienia w uk- nie pamiętam teraz nazwy.. poszlam do sklepu.. W deszczu :D I no facet pyta o dowód.. No nie wzięłam.. musialam dzwonić żeby mi 12 letni syn rowerem przywiózł :D podobno nie wyglądam na 25 lat :p (w uk trzeba wyglądać na 25 jesli nie wyglądasz sprawdzają dowód I po 18 normalnie można kupic ) śmieszna sytuacja no tymbardziej, że to bez Alko.


Haha chyba chciał Cię poderwać bo bezalkoholowe to napój jest . Taki 00 naprawdę bo karmi ma do 0,5 może mieć .
Ja uwielbiam klasycznego Heinekena 00.
Pychaaaa chyba ta goryczka mnie teraz ratuje.
 
Jezuuu za mna chodzą strasznie... Ale moj maz w życiu by tego nie przetrawil. 😂😂 Ostatnio jechalam do rodzicow i dzwonilam ze jak beda w sklepie to prosze o cole i laysy cebulowe 😂😂 smiali sie potem ze powiedzą 😂🤭 ale przynajmniej mi przeszlo :D
Moj tylko sprawdza co moge a czego nie 😂 stwierdzil ze trzeba wykluczyc kosmetyki bo to chemia, farby do wlosow to juz w ogole nie, co do jedzenia to niezdrowego tez nie 🤣🤣🤣 teraz juz troszke lepiej ale na poczatku nic nie moglam bo moze szkodzic dziecku 😂😂😂
 
Dzien dobry! ;)

Jaka ja miałam cudna sobotę. Wstałam rano, odebrałam w końcu moje książki Mamy dla mamy, kupiłam w aptece najlepszy repelent na komary i kleszcze (testuje go dwa lata, a jest bezpieczny dla kobiet w ciąży), zapakowałyśmy auto i pojechaliśmy nad jezioro. Zrobiliśmy grilla, poczytałam na kocyku, pospacerowalismy po lesie, jakoś 10km zrobiłam. Tez piłam sobie piwko bezalkoholowe (nowe somersby 0,0% jest pyszne) I wieczorem mnie odcięło. Czułam się jakbym była po przebiegnięciu maratonu, taka zmęczona, ze odpływałam. Zasnelam w końcu o 22.30 bo stwierdziłam, ze szkoda się męczyć i spałam do 9 z przerwami na siku (po których tez zasypiałam natychmiast).

Niedziela chyba będzie spokojniejsza bo pogoda jakby się trochę zepsuła.
 
Witajcie mamusie. Też mi się dobrze dziś spało. I wcale mi się nie chce wstawać. Chociaż słońce za oknem u mnie ale mam jakiegoś lenia dziś i najchętniej przeleżałabym cały dzień. No niestety przy moich chłopakach to niewykonalne i trzeba będzie za chwilę wstać. Ale co zrobić. Chciało się mieć dzieci to teraz trzeba się nimi zająć 😄 miłego dnia wszystkim 😃😍
 
Haha chyba chciał Cię poderwać bo bezalkoholowe to napój jest . Taki 00 naprawdę bo karmi ma do 0,5 może mieć .
Ja uwielbiam klasycznego Heinekena 00.
Pychaaaa chyba ta goryczka mnie teraz ratuje.
Niestety w uk faktycznie wyskakuje na kasie zeby sprawdzić czy osoba wygląda na 25 mimo bezalkoholowych..
 
Ostatnia edycja:
U nas sobota tak grill nad Wisla ze znajomymi
IMG_20200509_201233_718.jpg
 
reklama
Snilo mi sie dzis najpierw ze na prenatalnych lekarz powiedzial ze na 80% corka a potem mialam sen ze urodzilam coreczke z takimi ciemnymi wloskami i szlam do szpitala na piechote rodząc juz 😂😂😂 a przy wyjsciu moj chlop zapomnial nosidelka i sie darłam na niego jak mogl zapomniec i ze nie rusze sie ze szpitala do póki go nie przyniesie 😅
 
Do góry