reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Moze pamietacie jak kiedys pisalam wam ze moja tesciowa jest taka mega wierząca i ciagle wmawia mi i narzeczonemu zebysmy wierzyli, modlili sie. Ogolnie ze bog jest wszystkim. Plus codziennie msze rozance itp po 2/3h lecą. Dzis tez juz właczyla i zaczyna mi o tym gasac i czy ide sluchac majowki. Juz ze tak powiem sie wkur...ilam i jej mowie "przykro mi ale ja nie jestem wierzaca" jej mina bezcenna 😂 po czym obrazila sie i trzasnela drzwiami 🤣 moze jestem okropna ale ta sytuacja byla dla mnie jak wisienka na torcie na dzisiejszy ciezki dla mnie dzien 😂😂😂
Nastaw się na armagedon 😂😂
 
reklama
Nastaw się na armagedon 😂😂
No wlasnie druga akcja teraz. Zaczelam suszyc wlosy a narzeczony odkuzac a ona na caly glos u siebie w pokoju ma rozaniec. I sprawa taka my mamy tolerowac jej rozance i ma byc okej a jak jej cos nie pasuje od nas typu muzyka czy wlasnie przed chwila suszarka i odkurzacz to problem. I przyszla ze jej nie pasuje. A prawda jest taka ze to nie jest wylacznie jej mieszkanie poniewaz jest to tak jakby panstwowe 50% na nia i 50% na mojego narzeczonego wiec maja wspolne prawa...no ale onla jest nie do przegadania. Chce szacunku jednoczesnie sama go nie dając nam 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Od kilku dni chodziło za mną piwko bez alkoholowe owocowe.. takie do kupienia w uk- nie pamiętam teraz nazwy.. poszlam do sklepu.. W deszczu :D I no facet pyta o dowód.. No nie wzięłam.. musialam dzwonić żeby mi 12 letni syn rowerem przywiózł :D podobno nie wyglądam na 25 lat :p (w uk trzeba wyglądać na 25 jesli nie wyglądasz sprawdzają dowód I po 18 normalnie można kupic ) śmieszna sytuacja no tymbardziej, że to bez Alko.
 
No ja jak mieszkalam w Londynie to nie moglam narzekac, bo u byle hindusa pod domem mozna bylo kupic Polski chleb, ogorki, sledzie i wiele innych rzeczy. W ogole tam w kazdym sklepie maja produkty z calego swiata. Tutaj nie i w ogole nawet wsrod tych swoich hiszpanskich produktow maja niewielki wybor. Jak pojdziesz do takiego marketu sredniej wielkosci to np wybor sokow masz pomaranczowy, brzoskwiniowy, ananasowy i moze jeszcze dwa albo trzy inne. W Polsce jest o wiele wiele wiecej. To samo z innymi rzeczami i kosmetykami, 5 kremow na krzyz do wyboru. Jak tu przyjechalam to myslalam, no taki kraj srodziemnomorski to na pewno ma mnostwo owocow i warzyw do wyboru, a ja wchodze do warzywniaka kolo domu i mam do wyboru banany, jablka, pomarancze, a w sezonie winogrona, arbuza, melona i truskawki... Serio?? Ja myslalam ze beda miec cos egzotycznego, naprawde pod tym wzgledem sie zawiodlam. A jeszcze jak oni sie zachwycaja, ze ich kuchnia jest najlepsza na swiecie to nie wiem czy smiac sie czy plakac.
Najlepsza kuchnia to polska kuchnia :D
Jezuuu za mna chodzą strasznie... Ale moj maz w życiu by tego nie przetrawil. 😂😂 Ostatnio jechalam do rodzicow i dzwonilam ze jak beda w sklepie to prosze o cole i laysy cebulowe 😂😂 smiali sie potem ze powiedzą 😂🤭 ale przynajmniej mi przeszlo :D
Taki przeciwnik? Czy tylko w ciąży sie nie zgadza? :D
 
Od kilku dni chodziło za mną piwko bez alkoholowe owocowe.. takie do kupienia w uk- nie pamiętam teraz nazwy.. poszlam do sklepu.. W deszczu :D I no facet pyta o dowód.. No nie wzięłam.. musialam dzwonić żeby mi 12 letni syn rowerem przywiózł :D podobno nie wyglądam na 25 lat :p (w uk trzeba wyglądać na 25 jesli nie wyglądasz sprawdzają dowód I po 18 normalnie można kupic ) śmieszna sytuacja no tymbardziej, że to bez Alko.
Oni tam jakies śmiesznie maja te przepisy ze sprawdzaniem dowodu. Mnie zdumialo jak prosili mnie o dowod gdy kupowalam obcinacz do paznokci 🙈
 
Oni tam jakies śmiesznie maja te przepisy ze sprawdzaniem dowodu. Mnie zdumialo jak prosili mnie o dowod gdy kupowalam obcinacz do paznokci 🙈
Tak tu jest wszystko dziwne. Mając 16 lat nie kupisz np widelcow I noży (nawet plastikowych) Ale możesz mieszkać sam, wyprowadzić się od rodziców.
W wieku 12 lat możesz bez zgody rodzica isc po antykoncepcję, dokonać aborcji (tu nie jestem pewna wieku Ale na pewno zanim osiagnie pelnoletnosc)

Kiedyś potrafili mojemu m nie sprzedać Alko bo ja bylam z nim A nie miałam dowodu :o nie ważne że bylam na końcówce 2 ciazy (Z 1 synem w wozku)

Tutaj nie badają w ciazy ginekologicznie, nie badają szyjki, czy się skraca itd.
W poprzedniej ciazy mialam cukrzycę ciazowa .. W pl już bym była po krzywej cukrowej A tu nie miałam jeszcze nawet pobranej krwi... Będę mialam dopiero w 13 tyg podczas wizyty z usg.
 
Widzę, że dzisiaj forumowe smaki to piwko zero i czipsy ;) u mnie też wjechały haha 😁 właśnie w takim komplecie 😁 bo dzisiaj był filmowieczór rodzinny i oglądaliśmy Harrego Pottera, chłopaki zachwycone ;) a ja teraz dogorywam z mdłościami, taki psikus mieć poranne mdłości ciążowe w nocy 😂🤷
 
Tak tu jest wszystko dziwne. Mając 16 lat nie kupisz np widelcow I noży (nawet plastikowych) Ale możesz mieszkać sam, wyprowadzić się od rodziców.
W wieku 12 lat możesz bez zgody rodzica isc po antykoncepcję, dokonać aborcji (tu nie jestem pewna wieku Ale na pewno zanim osiagnie pelnoletnosc)

Kiedyś potrafili mojemu m nie sprzedać Alko bo ja bylam z nim A nie miałam dowodu :o nie ważne że bylam na końcówce 2 ciazy (Z 1 synem w wozku)

Tutaj nie badają w ciazy ginekologicznie, nie badają szyjki, czy się skraca itd.
W poprzedniej ciazy mialam cukrzycę ciazowa .. W pl już bym była po krzywej cukrowej A tu nie miałam jeszcze nawet pobranej krwi... Będę mialam dopiero w 13 tyg podczas wizyty z usg.
Troche na głowie wszystko stoi. Z moimi problemami w poprzedniej ciąży widzac angielski system, zapewne bym nie donosila. W Polsce jest jak jest., ale przynajmniej od strony zabezpieczenia ciąży ja sie czuje bezpiecznie.
Teraz 😂 to przeciwnik wszystkiego co niezdrowe 😂 mowi ze truje mu syna (uparcie twierdzi, ze jego "chlopaki" były zaprogramowane na zrobienie syna 😂) ale i tak bardziej czuje córkę 😁
A to moj w poprzedniej ciąży byl taki sam :D zupki chińskiej nie mogłam zjesc :D a po porodzie to juz w ogole, samo zdrowie bo przecież karmie :D
 
reklama
Widzę, że dzisiaj forumowe smaki to piwko zero i czipsy ;) u mnie też wjechały haha 😁 właśnie w takim komplecie 😁 bo dzisiaj był filmowieczór rodzinny i oglądaliśmy Harrego Pottera, chłopaki zachwycone ;) a ja teraz dogorywam z mdłościami, taki psikus mieć poranne mdłości ciążowe w nocy 😂🤷
Bo te mdłości to sa poranne tylko z nazwy ;) ja mam cały dzień, ale na szczęście do przeżycia
 
Do góry