reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ragda ja tez mam takie sny dziwne i okropne. W poprzednich ciazach meczylam sie tak do konca. Teraz to samo.... chyba z nerwow
Ja mam nadzieję, ze to minie bo taka zmeczona sie budze przez to 😮
Ja już nie mogę z tymi mdlosciami :/ wczoraj sie chwaliłam mężowi ze sie super czuje, ze mnie nie mdli od rana, przyszedl wieczor.... powtorka z rozrywki, romans z muszlą i dreszcze... nie zniese :p jak to bedzie u mnie trwalo do końca ciąży jak u niektórych z Was, to się załamie 😭 Plus jest taki, że juz schudlam 2kg, bo mało jem, a czesto zeby powstrzymać mdłości. 22.05 mam prenatalne, 3majcie kciuki :))

Ps jest tu ktos z Krakowa?
Na pewno przejda po 1 trymestrze. Trzeba byc dobrej myśli 😍 ale nie ma co sie chwalic ze jest dobrze po potem zaraz znowu mdli 😂 mialam tak samo :D
 
reklama
@Mrs.Alice gratulacje :) 😍 😍
@Blaankaa a napisałabys gdzie można kupić winko bezalkoholowe? Szukałam w lidlu i biedronce niestety bezskutecznie.
Tak czytam i czytam o waszych objawach, wymiotach...u mnie totalnie nic...no może od czasu do czasu delikatne mdłości...może to jeszcze za wczesnie? Dzis wg apki 7+5. Dzwonili do mnie wczoraj i mam przełozoną wizyte z 12.05 na 11. 05. Nawet sie cieszę, bo bardzo chciałabym zobaczyć czy na pewno wszystko jest dobrze.
 
@sandra_91 ja bezalkoholowe winko kupowałam koleżance w Piotrze i Pawle, z tym że to było jakoś rok temu. Ale może jeszcze mają :) szukałabym właśnie w takich delikatesach "wyższej klasy"
 
@Karanga @Rumiankowa bardzo wam dziękuję :) Niestey u mnie w okolicy tylko Lidl, Biedronka i delikatesy Mila ;) ale dobrze wiedzieć, może pojedziemy troszkę dalej i zakupimy w końcu :) A jest tam jakas półka oznakowana, że to wina bezalkoholowe czy po kolei musze sprawdzać? Czy wy pytałyście po prostu sprzedawcę?
 
Powinno być napisane 0 procent. Ja widziałam w żabce i biedronce martini prosecco 0%
@Karanga @Rumiankowa bardzo wam dziękuję :) Niestey u mnie w okolicy tylko Lidl, Biedronka i delikatesy Mila ;) ale dobrze wiedzieć, może pojedziemy troszkę dalej i zakupimy w końcu :) A jest tam jakas półka oznakowana, że to wina bezalkoholowe czy po kolei musze sprawdzać? Czy wy pytałyście po prostu sprzedawcę?
 
Powinno być napisane 0 procent. Ja widziałam w żabce i biedronce martini prosecco 0%

W sumie warto sprawdzać czy jest 0,0% bo w Polsce 0% może być wtedy kiedy ma deklarowana wartosc później 0,5% i wiadomo jak się tam raz na kilka miesięcy jedno takie wypije to się nic nie stanie ale skoro są 0,0% i to bez przekreślonej pani w ciąży to można pic spokojniej ;)


W selgrosie jest u mnie wydzielona półka, w auchan nie pamietam bo widziałam akurat kiedy robiłam spore zapasy alko na trzydziestkę ;p to tylko jako ciekawostkę zobaczyłam ale nie przywiązałam do tego za dużo uwagi.

No i tez można spokojnie zamowic przez internet ;)
 
W Auchan kupowałam [emoji16]
@Mrs.Alice gratulacje :) [emoji7] [emoji7]
@Blaankaa a napisałabys gdzie można kupić winko bezalkoholowe? Szukałam w lidlu i biedronce niestety bezskutecznie.
Tak czytam i czytam o waszych objawach, wymiotach...u mnie totalnie nic...no może od czasu do czasu delikatne mdłości...może to jeszcze za wczesnie? Dzis wg apki 7+5. Dzwonili do mnie wczoraj i mam przełozoną wizyte z 12.05 na 11. 05. Nawet sie cieszę, bo bardzo chciałabym zobaczyć czy na pewno wszystko jest dobrze.
 
@mr.alice gratulacje, będzie dobrze [emoji16][emoji173][emoji2956]

Jeżeli forma ogłasza upadłość A Ty jesteś w ciąży, to jesteś chroniona i placi później ZUS
 
reklama
@mr.alice gratulacje, będzie dobrze [emoji16][emoji173][emoji2956]

Jeżeli forma ogłasza upadłość A Ty jesteś w ciąży, to jesteś chroniona i placi później ZUS
Tak to ja wiem... Tylko jestem oprócz tego że teraz dostałam 1500zl mniej a od zusu na macierzyńskim dostanę jeszcze mniej dlatego tak się boje.... Bo wtedy nie damy rady już w ogóle...
 
Do góry