reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Czesc dziewczyny, na dniach sie okaze czy do was dolacze.... Jestem w 8tc termin na 25.12... Na ostatnim usg w brzuchu byly dwa pecherzyki ..... niestety przyrost bhcg byl słaby, tym bardziej jak na blizniaki. Dzis powtarzalam bete i kolejna w pon a wizyta we wtorek. Czułam sie fatalnie ale od paru dni nie mam zadnych objawow wiec jestem nastawiona sceptycznie.
U mnie objawów brak od początku 🤷‍♀️ a w wtorek decydującą wizyta czy jest serduszko... Poniewaz byłam 2 tygodnie temu na wizycie był pęcherzyk był zarodek serca nie było... Co do ciąży bliźniaczej przechodziłam ją i miałam poronienie zatrzymane jeden pęcherzyk wchłoną drugi niby miałam lekkie młodości bok piersi a jednak serce nie biło... Ale trzymam za Ciebie mocno kciuki wiem że po jakimś czasie już nie patrzy się na przyrost bety więc może nie wszystko stracone
 
reklama
U mnie objawów brak od początku 🤷‍♀️ a w wtorek decydującą wizyta czy jest serduszko... Poniewaz byłam 2 tygodnie temu na wizycie był pęcherzyk był zarodek serca nie było... Co do ciąży bliźniaczej przechodziłam ją i miałam poronienie zatrzymane jeden pęcherzyk wchłoną drugi niby miałam lekkie młodości bok piersi a jednak serce nie biło... Ale trzymam za Ciebie mocno kciuki wiem że po jakimś czasie już nie patrzy się na przyrost bety więc może nie wszystko stracone

Wtedy jak robilam jeszcze beta byla istotna, teraz tez kazal robic gin to robie. To moja 3 ciaza, pierwsze dwie tez mialam bezobjawowe wiec do mnie nie dziwi, ale dziwi mnie to ze czulam sie bardzo zle, okropnie ustalo z dnia na dzien.... No nic mi nie pozostaje jak czekac :)
 
Wtedy jak robilam jeszcze beta byla istotna, teraz tez kazal robic gin to robie. To moja 3 ciaza, pierwsze dwie tez mialam bezobjawowe wiec do mnie nie dziwi, ale dziwi mnie to ze czulam sie bardzo zle, okropnie ustalo z dnia na dzien.... No nic mi nie pozostaje jak czekac :)
Ja się niepokoje bo ta ciąża jest bardzo podobna do tej poronionej. Tez jestem. Zdania że co ma być to będzie. Mam już córeczkę z trudnej ciąży i chyba nie chce tego przechodzić jeszcze raz🤦‍♀️
 
Czesc dziewczyny, na dniach sie okaze czy do was dolacze.... Jestem w 8tc termin na 25.12... Na ostatnim usg w brzuchu byly dwa pecherzyki ..... niestety przyrost bhcg byl słaby, tym bardziej jak na blizniaki. Dzis powtarzalam bete i kolejna w pon a wizyta we wtorek. Czułam sie fatalnie ale od paru dni nie mam zadnych objawow wiec jestem nastawiona sceptycznie.
Będę trzymać kciuki żeby wszystko było ok [emoji3590]
Też dopiero w środę się przekonam [emoji3064]
 
Jezu ja to w nocy mam takie sny, ze szok. Dzisiaj śniło mi sie ze moj mąż wzial jakas dziewczynę na plazy za reke i szli sie kapac. A ja wstalam i utopilam szmate 😂😂 a jego zjechałam i wrocilam na leżak 😂😂


Haha najbardziej mi się podoba zakończenie jakby nic się nie stało :D
 
Jezu ja to w nocy mam takie sny, ze szok. Dzisiaj śniło mi sie ze moj mąż wzial jakas dziewczynę na plazy za reke i szli sie kapac. A ja wstalam i utopilam szmate [emoji23][emoji23] a jego zjechałam i wrocilam na leżak [emoji23][emoji23]
Cóż [emoji6] prawidłowa reakcja jakby nie patrzeć [emoji3590][emoji81][emoji1787]
 
reklama
Jezu ja to w nocy mam takie sny, ze szok. Dzisiaj śniło mi sie ze moj mąż wzial jakas dziewczynę na plazy za reke i szli sie kapac. A ja wstalam i utopilam szmate 😂😂 a jego zjechałam i wrocilam na leżak 😂😂

Ragda ja tez mam takie sny dziwne i okropne. W poprzednich ciazach meczylam sie tak do konca. Teraz to samo.... chyba z nerwow
 
Do góry