reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Znam taka dziewczynę z forum, która z dwójką dzieci miala w ciąży rozstawać się z mężem. Był okropny. Nagle z dnia na dzień trafił do szpitala. Dala mu szansę, on dużo tam przemyślal i potem nie mogłyśmy uwierzyć, ale byli jak golabeczki. Zero, po prostu zero problemów. Coś mu się w głowie poprzewracalo na nowo.
A już nawet nie o to chodzi co napisałam. Chyba w końcu drugie dziecko dało mi siłę na odejscie od tego pala ta z którym żyje prawie 6 lat. Dzwoniła do mnie koleżanka. Za tydzień była by Dla mnie praca, sprzątanie na poczcie. Od 7-15.lub od 6-14 muszę się dogadać żeby mieć jak mała zaprowadzać. A mała do żłobka. Jakoś sama dam radę. I pewnie szybciej niż z kim i nerwami. Mam dość życia z nim i wychowam sama dwojke najlepiej jak będę potrafiła.
 
reklama
A ja się nie zgodzę bo skoro się człowiek nie zabezpiecza to logicznym jest że ciąża może się pojawić nawet po kilku latach i nie powinno to być żadnym zaskoczeniem [emoji854]

Zaskoczeniem to może być jak spirala zawiedzie albo dobrze przyjmowane tabletki antykoncepcyjne [emoji846]
A ja sie nie zgodze, bo kazdy jest inny, nasze organizmy nie dzialaja jak w zegarku. Ja z moim facetem jestesmy 10 lat, nigdy sie nie zabezpieczalismy i ja to w ogole myslalam, ze nic z tego nie bedzie, ze nie bede miec dzieci, chociaz chcialam. I nagle zaszlam w ciaze, byl to dla nas szok, ja bylam szczesliwa, on na poczatku nie ale szybko sie zakochal w dzidzi. Potem staralismy sie o drugie i nic. Lekarze twierdzili, ze skoro mamy juz jedno dziecko to znaczy ze wszystko ok. Dlugo nic, az po 3 latach zaszlam w ciaze, ale poronilam. Potem moj zaczal cos marudzic, ze nie chce kolejnego dziecka, nie wiem czy tak zle przeszedl to poronienie czy tez nalozyly sie inne sprawy. Nie staralismy sie. Minely ponad dwa lata i jakis rok temu stwierdzil, ze jednak chce jeszcze jedno. Udalo sie teraz. Tak wiec dla mnie kazda ciaza byla zaskoczeniem, ale pozytywnym na szczescie.
 
Ja znowu ledwo zyje. Nie usne przez te mdlosci. Chyba takich to jeszcze nie mialam. Pije wlasnie zupke goracy kubek bo jestem glodna a jednoczesnie nic nie jestem w stanie pogryzc. Z tych mdlosci mam az szczkoscisk. Mam juz dosc uzalania sie nad sobą ale czuje sie tak strasznie niedobrze 😭😭😭 mam nadzieje ze 2 trymestr bedzie bardziej laskawy bo nie wiem jak dlugo pociagne...
 
Ja znowu ledwo zyje. Nie usne przez te mdlosci. Chyba takich to jeszcze nie mialam. Pije wlasnie zupke goracy kubek bo jestem glodna a jednoczesnie nic nie jestem w stanie pogryzc. Z tych mdlosci mam az szczkoscisk. Mam juz dosc uzalania sie nad sobą ale czuje sie tak strasznie niedobrze 😭😭😭 mam nadzieje ze 2 trymestr bedzie bardziej laskawy bo nie wiem jak dlugo pociagne...
Też już od godziny nie mogę zasnąć przez mdłości 😢 a jestem taka zmęczona...
 
Ja pierwsze urodziłam w wieku 24, teraz mam 27, także do 30tki mogę się wyrobić z 4ka :D Ciekawa jestem czy po blizniakach będę miała jeszcze siłę na 4 dziecko. Jeśli będą 3 dziewczynki, to mąż pewnie będzie gdzieś tam w środku chciał syna. No nic, na razie nie umiem sobie wyobrazić bliźniaków [emoji85]
Tez mi się marzy 3 do 30ki :D na razie drugie rodzę w wieku 26 wiec szansa jest :D jak się upre to 4 urodzę na 30 urodziny :D
 
A np banan, jogurt? Mi też nie wchodzą rzeczy gryzione, tylko zupy, jogurty, płatki, owoce.
Ja znowu ledwo zyje. Nie usne przez te mdlosci. Chyba takich to jeszcze nie mialam. Pije wlasnie zupke goracy kubek bo jestem glodna a jednoczesnie nic nie jestem w stanie pogryzc. Z tych mdlosci mam az szczkoscisk. Mam juz dosc uzalania sie nad sobą ale czuje sie tak strasznie niedobrze [emoji24][emoji24][emoji24] mam nadzieje ze 2 trymestr bedzie bardziej laskawy bo nie wiem jak dlugo pociagne...
 
reklama
Do góry