reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam do was pytanie. Byłam na usg, lekarz nie mógł mi powiedzieć czy to ciąża pojedyncza czy bliźniacza. Na usg widać zarodek z serduszkiem oraz drugą plamkę nie wiele mniejszą bez serduszka. Czy to może być pęcherzyk żółtkowy ? Ale według mnie jest trochę za duży jak na 7 tydzień ciąży. Lekarz powiedział ze na ta chwile nic niepokojącego nie widzi. Zobacz załącznik 1117098
Ja to się kompletnie nie znam. U mnie zawsze wszystko pojedynczo było. Może u Ciebie na początku były dwa pęcherzyki ale się rozwinął tylko jeden a drugi pewnie się wchłonie. Tak gdybam. Warto chyba zaufać lekarzowi skoro mowi że wszystko okej :)
 
reklama
Dziewczyny zjadlam ananasa... Banana.. Arbuza.. Dwie kanapki z serem.. A po 10 minutach zrobilam dwie parowki talerz pomidora i kolejne dwie kanapki z serem żółtym... 😂 Maz jak mnie zobaczyl z takim wielkim talerzem po poprzedniej rundzie to az zaczął sie śmiać 😂
 
Dziewczyny zjadlam ananasa... Banana.. Arbuza.. Dwie kanapki z serem.. A po 10 minutach zrobilam dwie parowki talerz pomidora i kolejne dwie kanapki z serem żółtym... 😂 Maz jak mnie zobaczyl z takim wielkim talerzem po poprzedniej rundzie to az zaczął sie śmiać 😂
Dobrze że apetyt dopisuje ;) mi zupełnie odwrotnie, jem bo muszę. Ale za to mąż mi do dzisiaj wypomina jak w pierwszej ciąży jadłam śledzie i zagryzalam kanapką z dżemem 😂
 
Dobrze że apetyt dopisuje ;) mi zupełnie odwrotnie, jem bo muszę. Ale za to mąż mi do dzisiaj wypomina jak w pierwszej ciąży jadłam śledzie i zagryzalam kanapką z dżemem 😂
W pierwszych tygodniach tez sie zmuszalam.. Nic mi nie smakowalo.. Dopiero teraz dzieje się magia 😂
 
Przebyte poronienie czy branie duphastonu nie są przeciwwskazaniami do seksu.
Jeżeli są jakieś autentyczne stany zagrożenia utraty ciąży to tak, wtedy są przeciwwskazania.
Tak, mam poronienia za sobą.
To sie dziwisz ze zakaz seksu [emoji23] do konca 1 trymestru mysle ze na bank nie bedzie pozwolenia na ruchanko [emoji23] u mnie 1 poronienie i lekarz zabronil seksu plus mam lezec wiekszosc dnia w lozku i odpoczywac zeby zapobiec ewentualnej powtorce mimi se jest wszystko ok tylko progesteron byl nie najlepszy.
 
A ja wam powiem dziewczyny że zaskoczona jestem (nie urażając nikogo) że w dzisiejszych czasach ciąża może być dla kogoś zaskoczeniem [emoji85][emoji2960][emoji85]
Hm. No dla nas była :) staraliśmy się omijac dni płodne, do tego moje TSH było zwykle ponad 2 (co w staraniach bardzo przeszkadza). Liczyliśmy się z możliwością ale że nie wystąpiła ona w ciągu ostatniego roku lub więcej, to szansę uznaliśmy za znikome. Cóż, koronawirus zafundował wypoczynek w domu, brak stresu związanego z pracą, dużo relaksu, lepsze odżywianie, no i pykło 🙃 jestem zaskoczona ale i ucieszona :)
 
Właśnie tak pytam, bo czytam tu i ówdzie, że niektóre dziewczyny biorą coś na zbicie tsh ale nie wiem przy jakich wynikach. W internecie też nic przekonującego w zasadzie nie ma, nawet gdzieś przeczytałam wypowiedź jakiejś lekarki że takie odchylenia w zasadzie na ciążę nie wpływają. O widzisz, o tym że lubi sobie poskakać dobrze wiedzieć. Dzięki.


Ja choruje od urodzenia na niedoczynność tarczycy. W poprzedniej ciąży miałam Dawkę Euthyrox 275 więc proszę, się nie martwić. Jeśli dobry endo to. Wszytko będzie SUPER. kiedyś się bałam. Czy z moją choro a będęogla mieć wogole dzieci a teraz czekam. Na 2
 
reklama
Do góry