reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Grunt to pozytywne myślenie! :) Będzie dobrze, ja miło wspominam te początki z maluchami :) jak starszy (choć nadal malutki bo przecież dwulatek) całował i bujał braciszka, jak zaniósł mu wszystkie swoje misie do łóżeczka tak że niemowlaka ledwo było widać 😂 albo jak spali razem w jednym łóżku / wózku :) nie będzie łatwo, ale gra warta świeczki, szybko się zaczęli razem bawić i w sumie wychowują się razem :) ja to z kolei już się troszkę ustatkowalam i zdążyłam zapomnieć jak pachnie pielucha, co to znaczy wstawać 50 razy w nocy i jeść śniadanie o 14 haha 😂
A już nawet nie o to chodzi co napisałam. Chyba w końcu drugie dziecko dało mi siłę na odejscie od tego pala ta z którym żyje prawie 6 lat. Dzwoniła do mnie koleżanka. Za tydzień była by Dla mnie praca, sprzątanie na poczcie. Od 7-15.lub od 6-14 muszę się dogadać żeby mieć jak mała zaprowadzać. A mała do żłobka. Jakoś sama dam radę. I pewnie szybciej niż z kim i nerwami. Mam dość życia z nim i wychowam sama dwojke najlepiej jak będę potrafiła.
 
reklama
Ja to się kompletnie nie znam. U mnie zawsze wszystko pojedynczo było. Może u Ciebie na początku były dwa pęcherzyki ale się rozwinął tylko jeden a drugi pewnie się wchłonie. Tak gdybam. Warto chyba zaufać lekarzowi skoro mowi że wszystko okej :)
U mnie od początku był jeden pęcherzyk żółtkowy a teraz obok pojawił się zarodek. Tak to u mnie wygląda :)
15889646311711428990700.jpg
 
A ja wam powiem dziewczyny że zaskoczona jestem (nie urażając nikogo) że w dzisiejszych czasach ciąża może być dla kogoś zaskoczeniem [emoji85][emoji2960][emoji85]
No niby prawda [emoji3059][emoji1787]
Ale jak prze kilka lat nic się nie działo to sobie można pomyśleć (przynajmniej w moim wieku i przy naszym stylu życia), że być może już się nie da.
A potem zaskoczenie [emoji16][emoji1787]
 
Hm. No dla nas była :) staraliśmy się omijac dni płodne, do tego moje TSH było zwykle ponad 2 (co w staraniach bardzo przeszkadza). Liczyliśmy się z możliwością ale że nie wystąpiła ona w ciągu ostatniego roku lub więcej, to szansę uznaliśmy za znikome. Cóż, koronawirus zafundował wypoczynek w domu, brak stresu związanego z pracą, dużo relaksu, lepsze odżywianie, no i pykło [emoji854] jestem zaskoczona ale i ucieszona :)
Dokładnie tak samo [emoji16]
 
A już nawet nie o to chodzi co napisałam. Chyba w końcu drugie dziecko dało mi siłę na odejscie od tego pala ta z którym żyje prawie 6 lat. Dzwoniła do mnie koleżanka. Za tydzień była by Dla mnie praca, sprzątanie na poczcie. Od 7-15.lub od 6-14 muszę się dogadać żeby mieć jak mała zaprowadzać. A mała do żłobka. Jakoś sama dam radę. I pewnie szybciej niż z kim i nerwami. Mam dość życia z nim i wychowam sama dwojke najlepiej jak będę potrafiła.
Oj ciężki temat :( tu chyba nikt nie może i nie powinien doradzać, chyba że najbliższe osoby znające dokładnie Was i sytuację między Wami. Niezależnie od wyboru mam nadzieję że będziesz szczęśliwa w podjętej decyzji.
 
A już nawet nie o to chodzi co napisałam. Chyba w końcu drugie dziecko dało mi siłę na odejscie od tego pala ta z którym żyje prawie 6 lat. Dzwoniła do mnie koleżanka. Za tydzień była by Dla mnie praca, sprzątanie na poczcie. Od 7-15.lub od 6-14 muszę się dogadać żeby mieć jak mała zaprowadzać. A mała do żłobka. Jakoś sama dam radę. I pewnie szybciej niż z kim i nerwami. Mam dość życia z nim i wychowam sama dwojke najlepiej jak będę potrafiła.
Przykre to jest. Kiedy wybieramy partnera wydaje się być na zawsze.

U mnie od początku był jeden pęcherzyk żółtkowy a teraz obok pojawił się zarodek. Tak to u mnie wygląda :) Zobacz załącznik 1117126
Ale cokolwiek zdecydujesz to ta mała istotka i ta nieco starsza wszystko Ci wynagrodzą [emoji3590]
 
reklama
Do góry