reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
No niestety, duże dzieci to duże wydatki. Najważniejsze, żeby ciągle próbować coś tam odłożyć. Chłopaki już wchodzą w taki wiek, że mogą na wakacje iść do pracy, więc na swoje wydatki zarobią. Ja całe liceum pracowałam na weekendy albo wakacje i zawsze na swoje ciuchy, kosmetyki nazbierałam.
Pewnie, ze tak [emoji16] starszy w zeszłym roku pracowal przez 4 miesiące jako przewodnik turystyczny [emoji6] zarobił nieco ponad 4 tyś. w sumie (wychodziło mu ok. 1/2 etatu miesiecznie). Miał na swoje wydatki (ma dziewczynę od 3 lat - to jest chyba jego najwiekszy wydatek) i kupił wymarzoną gitarę elektryczną [emoji4] pożyczył też parę stów bratu [emoji16]

Amnie kosztował ulgę na dziecko bo za duzo zarobił hahah [emoji4] także coś za coś [emoji4]
Zwrot podatku swojego natomiast odłożył na kurs prawa jazdy.
Może chociaz On w naszej rodzinie bedzie oszczedny [emoji6]

W tym roku będzie ciężko z pracą niestety...

Młody natomiast jest mlodszym ratownikiem WOPR - lubi kurczę wolontariat latem [emoji6] całe dnie patroluje Wisłę...

Do tego jeszcze chodzą do popołudniowej szkoły muzycznej...

Serio im więcej o tym wszystkim myślę tym bardziej jestem z nich dumna [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
A to jest bez recepty? Szkoda, że tak późno się dowiedziałam bo mam taka infekcje, że uplawy już nie mają miejsca, nie wyrabiam na wkładki, tak mnie swędzi , że plakac się Chcę. Ale już za dwie godziny wizyta to pewnie coś przepisze.
Tak, bez recepty. Najważniejsze żeby to przechowywać w lodówce. Bo to takie dobre bakterie. Ja aplikowalam przez tydzień rano i wieczorem i przeszło. A miałam skłonności do tych atrakcji przez ostatni rok niemalże :/ podejrzewam alergię na lateks lub składniki żeli nawilżających. W każdym razie po okresie zawsze mijało a pojawiało się po zbliżeniach, więc brałam po zbliżeniach profilaktycznie Lactovaginal i pomagał. Trzymam kciuki za wizytę :)
 
Czytałaś już co się dzieje w takiej sytuacji? Mąż w Niemczech miał taką sytuację i płacenie wypłat przeszło na Państwo. W ciąży zwolnić Cię nie mogą, więc szybko L4 i będziesz miała pewnie normalnie do porodu plus macierzyński wyplacony z zus.
Dziewczyny jestem w czarnej dupie [emoji24][emoji24] moja firma chce ogłosić upadłość [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
 
Nadrobiłam Was w końcu! Powiem Wam, że mój poprzedni pobyt na forum BB nauczył mnie tego, że Polska jest bardzo różna. Są tereny, gdzie praca jest od ręki i dobrze płatna, są takie, gdzie jej nie ma wcale. Do tego dochodzą kwestie rodzinne, mieszkania w spadku, dom z rodzicami, kredyty. Co rodzina to historia. Na tamtym forum z dziewczynami w pewnym momencie znałyśmy już wszystkie swoje rodziny, mężów, problemy. Laski nadal piszą, ale przeniosły się po 3 latach na messenger. Taka ciąża na forum to niesamowita przygoda [emoji7][emoji3590]
We wszystkich poprzednich ciążach też byłam na forum ale nie tutaj ;) tak żeśmy się zżyły przy pierwszej ciąży że mamy kontakt do dzisiaj (na tajnej grupie na FB). Uwielbiam te dziewczyny :) mnóstwo wiedzy wspomnień wsparcia doświadczeń, cudownie!
 
Wywal wkładki, spać bez majtek, w dzień tylko bawełniane, suszyć do oporu, do tego nasiadowki z kory dębu i niech Ci da mocniejszy lek np pimafucin. Mi jeden ginekolog tak wyprowadzał grzybice, że druga lekarka się załamała jak to zobaczyła.
A to jest bez recepty? Szkoda, że tak późno się dowiedziałam bo mam taka infekcje, że uplawy już nie mają miejsca, nie wyrabiam na wkładki, tak mnie swędzi , że plakac się Chcę. Ale już za dwie godziny wizyta to pewnie coś przepisze.
 
Nie dziwie się! Zdolne chłopaki, nie zgina na tym świecie!
Pewnie, ze tak [emoji16] starszy w zeszłym roku pracowal przez 4 miesiące jako przewodnik turystyczny [emoji6] zarobił nieco ponad 4 tyś. w sumie (wychodziło mu ok. 1/2 etatu miesiecznie). Miał na swoje wydatki (ma dziewczynę od 3 lat - to jest chyba jego najwiekszy wydatek) i kupił wymarzoną gitarę elektryczną [emoji4] pożyczył też parę stów bratu [emoji16]

Amnie kosztował ulgę na dziecko bo za duzo zarobił hahah [emoji4] także coś za coś [emoji4]
Zwrot podatku swojego natomiast odłożył na kurs prawa jazdy.
Może chociaz On w naszej rodzinie bedzie oszczedny [emoji6]

W tym roku będzie ciężko z pracą niestety...

Młody natomiast jest mlodszym ratownikiem WOPR - lubi kurczę wolontariat latem [emoji6] całe dnie patroluje Wisłę...

Do tego jeszcze chodzą do popołudniowej szkoły muzycznej...

Serio im więcej o tym wszystkim myślę tym bardziej jestem z nich dumna [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Dziewczyny jestem w czarnej dupie [emoji24][emoji24] moja firma chce ogłosić upadłość [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Chyba nie da rady tak od razu... kiedyś przyznawano syndyka, który sprawdzał czy są podstawy...trzeba sprawdzić, powinnaś byś chroniona. Ale oczywiście jak możesz to od razu L4.
 
Do góry