reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mam to samo. Będziemy się motywować razem, bo ja też niemiecki kiepsko, wszystko po angielsku załatwiam. Może od września mi się uda iść na kurs.
Wlasnie kurcze ciezko tu znalezc jakies forum jak to albo w ogole cokolwiek. Wszystko po niemiecku a ja dopiero kurs A1 bede konczyc wiec za wiele sie nie dowiem z tego co pisza [emoji28][emoji28][emoji28] ale do grudnia mam cel zeby niezle podszlifowac niemiecki wiec moze po wakacjach juz cos sie dowiem z wiedenskich internetow [emoji848][emoji23]
 
Mam to samo. Będziemy się motywować razem, bo ja też niemiecki kiepsko, wszystko po angielsku załatwiam. Może od września mi się uda iść na kurs.
Ja tez po angielsku 😂 ale malo kto chce gadac bo jak to mowia "to austria tu sie mowi po niemiecku" wiec sie produkuje czasem cos tam. Ja zaraz bede konczyc a1 i mam nadzieje ze dostane jeszcze bedac w ciazy kurs a2 bo specjalnie zwolnilam sie z pracy ktorej nienawidzilam i poszlam na bezrobocie zeby dostac ten kurs. Maja lepsze niz platne tyle ze nie kazdy go dostanie. Ja ze wzgledu na wiek i wyksztalcenie dostalam no i "ambicje" 😂
 
reklama
Do góry