reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja sie posikałam w czasie porodu [emoji23] Przed wejściem na porodówkę w Polsce robią lewatywę, więc na 2 raczej szans nie ma. Siedziałam na piłce i przy skurczu wyleciały ze mnie żółte wody i dopiero się zorientowałam, że to siku. Pielęgniarka się ze mnie śmiała, że to normalne i mam się nie przejmować, zaraz wytrą.
To mam nadzieje ze i ja na taka mila obsuge trafie 😅
 
reklama
Ja sie posikałam w czasie porodu [emoji23] Przed wejściem na porodówkę w Polsce robią lewatywę, więc na 2 raczej szans nie ma. Siedziałam na piłce i przy skurczu wyleciały ze mnie żółte wody i dopiero się zorientowałam, że to siku. Pielęgniarka się ze mnie śmiała, że to normalne i mam się nie przejmować, zaraz wytrą.
Mi nie robili lewatywy 😂😂😂😂
 
Brawo [emoji122][emoji123]
Bylam narkomanką niestety. Zle sie do tego przyznac ale jestem naprawde bardzo dumna ze sama z tym skonczylam i wciaz jestem na terapii aby wzmacniac to co sama uzyskalam i wyzbyc sie z podswiadomosci tego wszystkiego. Bo choc wydaje sie ze o tym nie mysle i wmawiam sobie ze nie chce do tego wracac to mam rozne nawracajace natrętne sny choc naprawde ich nie chce [emoji856] takze jestem bardzo z siebie dumna ze z tego wyszlam choc stosunkowo niedawno to wiem ze tak juz zostanie. Wiem dla kogo to robie [emoji4] zaraz koncze studia, dąże do tego co chce osiagnac. Wyszlam na prosta i jestem bardzo szczesliwa[emoji3059] mowiac o tym czesc osob odbierze mnie pewnie za glupią czy nieodpowiedzialna lub nawet "zla matke" czy niedojrzala to kazdy ma rozna przeszlosc i nie nalezy takich osob oceniac bo moge byc lepszą matką niz niejedna z "normalna przeszloscia" zwlaszcza ze dzidzius byl w 100% planowany i po odczekanym zdrowym detoxie organizmu [emoji4]
 
Ja sie posikałam w czasie porodu [emoji23] Przed wejściem na porodówkę w Polsce robią lewatywę, więc na 2 raczej szans nie ma. Siedziałam na piłce i przy skurczu wyleciały ze mnie żółte wody i dopiero się zorientowałam, że to siku. Pielęgniarka się ze mnie śmiała, że to normalne i mam się nie przejmować, zaraz wytrą.
Ja weszlam na rejestracje na polozniczym i wszedzie chlupaly moje wody plodowe, ale mi glupio bylo 😂😂😂😂
 
Słuchajcie.na poczatku pierwszej ciąży też byłam na takim forum. Jednak czytanie zaległych stron jest trochę męczące i przenioslysmy się do grupy tajnej na FB . Każdego dnia pierwsza zakładała.post z datą. Podobało mi się to rozwiązanie. Był porzadek. Co myślicie?
 
Słuchajcie.na poczatku pierwszej ciąży też byłam na takim forum. Jednak czytanie zaległych stron jest trochę męczące i przenioslysmy się do grupy tajnej na FB . Każdego dnia pierwsza zakładała.post z datą. Podobało mi się to rozwiązanie. Był porzadek. Co myślicie?
Podobna juz sprawa przegadana. Prosze znalezc posty i przeczytac bo robi sie to meczace dla kazdego... strasznie nie lubie jak nowa osoba przychodzi i od razu wlasnie wchodzi z tym tematem...bez urazy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry