reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mam nadzieję, że jemu się odmieni a ja zapomnę...[emoji6]
Haha aż parsknelam śmiechem [emoji3059][emoji81][emoji1787]
No napisałam mu to teraz bo to był taki długi sen i on miał mnóstwo argumentów a ja coraz bardziej przerażona byłam. To się ze mnie śmieje, ze mam niezle koszmary - ślub kościelny i chrzest dzieci :D sama sie śmieje ale w tym śnie to byłam przerazona i oszukana :D

Życzę szczerze żeby tak było, żebyście już mogli się razem cieszyć na nowego członka rodziny!
 
Miałam tele poradę z lekarzem ten hematokryt to gęstość krwi... I przez moim wysokiem ciśnienienien to się wiąże... Także jak na wtorkowej wizycie będzie wszystko ok to się zdziwię... A po drugie płacze od rana mój mąż ponad 2000zl mniej na wypłacie ja 1500 nie wiem co mam opłacic a czego nie kredyty zawiesiłam... Ale i tak nam na życie braknie a tu jeszcze drugie dziecko😭😭😭😭
 
Podaj proszę przepis, bo mi nigdy nie wychodza. Nie umiem ich zlepić i się rozpadają
Uuu jaką? Uwielbiam zupy [emoji23][emoji23][emoji23] ja jutro planuje golabki bez zawijania w sosie pomidorowym. Sa pyszne ale troche jest roboty...jednak zdecydowanie warto i jedzenia na 2 dni. Bylo by na 3 nawet ale tak mi smakuja ze co chwila idzie dokladka [emoji23][emoji23][emoji23]
 
@Ragda co z toba. Tak zadko sie udzielasz cos 🥰
Was nadrobic to magia 😂 ale czytam wszystko. Wczoraj sadzilan kwiatki a potem caly wieczór gralam z mezem w Heroes 3 😂
A dzisiaj u mnie dzien sprzątania. Zawsze sprzątamy w piatki zeby weekend niec luz :D ale jesten caly czas ❤️❤️ i nie mam mdlosci!
@Piernik98 albo dziewczyny, ktore mialy takie dolegliwości doradzicie cos? Oczywiście skontaktuje sie ze swoim ginekologiem ale Wasza opinia też jest dla mnie ważna
Dziewczyny wielkie dzięki za pomoc już sobie spisałam nazyw tych leków/maści/kremów 😊 wiedziałam, że na Was można liczyć ❤
Heej :) ja dostalam mega infekcji w tym tygodniu. Mega upławy.. Swędzenie.. Pieczenie... Prawie mialam wizyte i dostalam nestatyne na 10 dni. Mąż dostal jakas tabletke i clotrimazolum do smarowania 2x1 w razie w. Kazala dzialac i mi i jemu zeby sie wracalo :)

@Karanga podziwian przeczytania wszystkiego 😂❤️ heeej :)
 
Mi w ciąży urosly piersi 2 czy 3 rozmiary [emoji85] To samo było, cycek większy od głowy
No ja przed Michasia mialam wydmuszki bo duzo schudlam, wygladaly jak zasuszone sliwki albo cos.. sama skora wiszaca, a miałam zawsze duzy biust.. cos okropnego.. i mimo ze nie schudlam po ciazy to sie ciesze bo mi biust zostal, chociaz mnie denerwuje bo jest ciezki 😁
 
reklama
To my tak mamy. Mąż pracuje po 11,12h dziennie i odkładamy, żeby zacząć budowę. Niestety problemem nie bylo tylko mieszkanie, ale na naszym terenie jest ciężko o lepiej płatna pracę i tak na prawdę trzeba coś swojego otworzyć, a na to też potrzebne środki.
Ja się tym nie stresuje, po poprzedniej ciąży kilogramy same zniknęły ale prawda jest taka, że młody dawał nieźle w kość, w ciągu dnia nie miałam chwili żeby usiąść na dupsko i odpocząć. Często też nie miałam kiedy uszykować sobie jedzenia bo młody był nieodkładalny, wciąż go musiałam nosić, bujac. To dziwne ale jako noworodek prawie wcale nie spał w dzień i ja po prostu byłam wykończona fizycznie (psychicznie zresztą też) i może stad kilogramy same leciały [emoji33] Był hardcore i mam cichutką nadzieję, że drugie dziecko będzie bardziej wyrozumiałe [emoji23][emoji23][emoji23]


U mnie przeszło w okolicach 10. tygodnia.


Jeju tak bardzo mi przykro [emoji24] I niestety doskonale wiem co czujesz bo przechodziłam przez to kilka razy. Mam nadzieję, że znajdziesz oparcie w mężu i szybko pojawi się w Waszym życiu kolejny bobas [emoji10]


Może tym razem uda się karmić dłużej jeśli oczywiscie tego chcesz :) w końcu teściowa już nie zawraca Ci głowy więc i stresu mniej to może pokarm tak szybko nie zniknie..


To strasznie przykre, że nie masz oparcia w mężu. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni, że mąż zaraz zakocha się w tym dzieciątku, które nosisz pod sercem i będzie o Was dbał najlepiej jak potrafi, żeby wynagrodzić Ci ten kiepski poczatek.


Na kiedy masz termin wg om?


Która książka poszła na pierwszy ogień?


Smutno się czyta o takiej reakcji partnera :(


Kochana, mało kto takiego kredytu w dzisiejszych czasach nie ma, jeśli chce się być na swoim a nie mieszkać z rodzicami [emoji6] patrząc po moich znajomych to wiekszosc jest na kredycie jeśli nie wszyscy. No i są też pary, ktore juz któryś z kolei rok zasuwają za granicą, żeby zarobić na dom i nie brać kredytu ale tak naprawdę ich życie tam od kilku lat jest w zawieszeniu. Tylko praca i praca, nawet po dwa etaty żeby jak najszybciej się dorobić i wrócić. Nie wiem czy bym tak chciała. To chyba wolę ten kredyt.
 
Do góry