reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hahaha my np lody A jej ciastko to jeszcze przejdzie.. Ale np chrupki kukurydziane rzuca hahahah :D
A fasolkę szparagową tak bardzo lubi, że jak wszyscy jemy w trakcie obiadu to zjada swoją A potem żebra od każdego Hahah.
Hyhy na chrupki moja tez taka jest ale nie rzuca,a wciska mi na chama do buzi 😂😂 dzis z tatą lody jadla,ja nie chcialam, to pilnowala swojej kolejki 😂 na zasadzie raz tata raz Michasia ,jak tata probowal oszukac to mu reke zginala zeby jej dal 😂 a krzepe to ona ma 😂
 
reklama
Za to najlepsza byla moja 5 latka z rok I 2 lata temu.. płakała że ma mniej nałożone niz jej rodzeństwo:D np owsianke, zupy mlecznej hahaha :) płacz, łzy.. Ale ja byłam taka sama :o

Ja w przedszkolu jak słyszałam że kucharki trzaskaja talerzami to pierwsza siedziałem przy stoliku I płakałam w rączki z radości :p wiec dzieci nie mają po kim być niejadkami :p
Ja bylam niejadkiem :p
 
A nie macie w zestawie aplikatora? Ja korzystam i jest super, sprawdzałam tylko na początku palcem, czy dostatecznie daleko wchodzi i wszystko ok.
Ponoć w ciąży nie powinno używać się aplikatora tylko właśnie palcem wsadzać ;) zmniejszasz w ten sposób ryzyko infekcji
Nie no on tez jest spoko, i tez stary zbok bynajmniej nie ma tematu tabu.. kiedys ,ale to lata temu, pytal mnie o trojkacik czy myslalam o tym ,czy bylam w takim ukladzie 😱😂 zatkalo mnie wtedy 😒 🙄 ale posmialismy sie z tego..
O mamo, zdecydowanie bym nie chciała, żeby lekarz wyjeżdżał do mnie z takimi tekstami. Ogólnie sama często jestem zboczona i mam zbrezne żarty, ale to przy bliskich mi osobach, a nie przy człowieku, który zagląda mi w krocze, a nie jest moim mężem :D


Ja jestem po wizycie i z wami muszę się pożegnać😢dziś 9tydz i zarodek niby odpowiednich wymiarów ale za mały pęcherzyk i brak bicia serduszka...moje serce pękło na pół, wyć mi się chce dlaczego ja...jutro szpital i zabieg.wam życzę szczesliwego rozwiązania.
Ooo nieee... tak mi przykro :((
Nie dziwie się, ze serce Ci pękło na pół. Życzę Ci dużo siły. Na jutro i kolejne dni.
A w ogóle to jeśli serduszko się u mnie pojawi i ciąża będzie młodsza to nie będzie świąteczne dziecko ani nawet grudniowe, tylko styczeń 2021
emoji38.png
także pomyliłam wątek
emoji1787.png

Chyba żadna z was nie ma terminu na koniec grudnia jeśli dobrze kojarzę?
emoji854.png
Nawet jeśli to i tak zostań już z nami! :) nie wyrzucimy Cię ;p
Zreszta wiele z nas, które maja termin na początek grudnia może zostać listopadowymi mamami, a druga połowa równie dobrze styczniowymi :)
 
Witam wszystkie. Ja juz nie spie jakos od 6.30 (tesciowej na full w drugim pokoju zadzwonil telefon 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️help🤣) pozniej wzielam duphaston i walcze zeby go nie zwymiotowc. W nocy obudzilam sie 3 razy na siusiu po czym ciezko mi bylo zasnac takie mialam mdlosci no i rano to samo a po wzieciu jeszcze tabletki chyba nie wstane do pionu przez najblizsza godzine bo na bank zwymiotuje. Walcze z odruchem wymiotnym 😭 ale sie OKROPNIE czuję. Narzeczony wlasnie poszedl mi zrobic cos na sniadanko moze mi sie lepiej troche zrobi...czuje sie jak ofiara ciagle kolo mnie lata zeby zrobic mi jakas drobna przekaske bo sama nie jestem w stanie jak mnie takie mdlosci dopadaja...🤢😭
 
@Akuku @Ewka34 moja 4ka też wiecznie głodna i ciągle je. Nie wiem gdzie oni to wszystko mieszczą? Pochłaniają ogromne ilości jedzenia, a nie raz jeszcze po talerzach innym patrzą co by wciągnąć [emoji6]ale to dobrze, trzeba się cieszyć, że nie mają problemu z apetytem. Tym bardziej, że szczuplutcy są[emoji4]
 
@Akuku @Ewka34 moja 4ka też wiecznie głodna i ciągle je. Nie wiem gdzie oni to wszystko mieszczą? Pochłaniają ogromne ilości jedzenia, a nie raz jeszcze po talerzach innym patrzą co by wciągnąć [emoji6]ale to dobrze, trzeba się cieszyć, że nie mają problemu z apetytem. Tym bardziej, że szczuplutcy są[emoji4]
Mam tak samo z moją dwójką chłopaków i mężem, jedzą bardzo dużo eh Ale teraz przez te wymioty i mdłości mam problem z gotowaniem itp.
 
reklama
Czy któraś z Was coś używa na wymioty i mdłości w ciąży???? Bo powiem wam że ta ciąża to masakra w poprzednich też miałam wymioty Ale nie pamiętam żeby aż tyle....masakra wczoraj myślałam, że się udusze wymiocinami. Lekarz mówił że wszystko ok. Wyniki ok.ciaza prawidłowa. Tylko przeżyć to . Coś czuję, że będzie to dziewczynka i da nam nieźle popalić w życiu:) :) :) pewnie nie przesłane noce ciągle kolki. W pierwszym i drugim synem żadnych problemów nie mieliśmy potrafili przesyłać spokojnie noc.
 
Do góry