reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Nie odbieram tak spokojnie ;)

Oj wiem co to bol piersi.. z pierwsza corka mialam zapalenie bolalo jak cholera.. lekarz kazal okladac kapusta, cycka ani sie dotknac nie dalo.. bylo to 16 lat temu :) za mm tez nie jestem bo to sztuczne jest.. ale jak mloda nie chciala cyca to pila to, gdy miala pol roku przerzuciłam sie na krowie ,teraz pije krowie normalne a nie sklepowe i jest super,ma w lipcu 2 latka :) a pierwsza nie chciala mm to juz bardzo wczesnie dostawala krowie sklepowe z budyniem ale to mowie 16 lat temu ;) a pisze sklepowe bo to nie mleko ;) takie wytrzaskane :p
Jery moja tez wszedzie wlazi juz, na stole sie bawila ostatnio 😂 a żarłoczne to jak nie wiem ,bardziej niz pierwsza, wszystko zje nawet cytryne 😂😂😂 taki smietnik po mnie 😂😂😂😂

Masz wesolo 😂😂😂 w psychiatryku bym wyladowala 😂😂😂😂


Moja ostatnio kapustę kiszoną jadła :o wgl wszystko je w każdych ilościach hahahah.
Moje dzieci to ogólnie wszystkie jedzą i duzo Ale najmlodsza potrafi pol blachy pizzy wciagnac :o

Racuchy to z 10 jaj, 10 szkl maki, 5 szklanek mleka :o hahaha plus 10 bananów:D

Śmieje się że będę rachunki zbierać I im dam na 18 :p hahaha
 
Moja ostatnio kapustę kiszoną jadła :o wgl wszystko je w każdych ilościach hahahah.
Moje dzieci to ogólnie wszystkie jedzą i duzo Ale najmlodsza potrafi pol blachy pizzy wciagnac :o

Racuchy to z 10 jaj, 10 szkl maki, 5 szklanek mleka :o hahaha plus 10 bananów:D

Śmieje się że będę rachunki zbierać I im dam na 18 :p hahaha
Michasia to samo.. ona wiecznie cos ma w buzi i je 😏 jak tylko zobaczy ze ktos cos je zaraz jest przy nim 😂😂😂 sęp jeden 😂😂😂
 
Jak tak dalej pojdzie z moim apetytem na mieso to mąż bedzie musial rzeznika obrabowac 😂😂😂😂 teraz znow kawal szynki zezarlam 😂😂😂😂 odmrozilam so wczoraj i tak zamiast kroic na chleb to zre w calosci 😂😂😂😂
Ja pochłonęłam prawie 3 szaszłyki z grila (karkówka i warzywa) plus sałatkę.. I teraz loda i cole wypilam I chce mi sie jeszcze coli :o
A potem będę szukać jak głupia w nocy.

Swoją drogą ostatnio w nocy taka zaspany bylam w toaletę (obok pokoju chlopcow) I któryś z nich kopnąć noga w ścianę (wiadomo jak w uk z tymi scianami) brzmiało jakby mi ktoś w drzwi walnął I chcial wejść z zaskoczenia.. Aż krzyknęła tak się przestraszylam :p

Ja od 3 dni śpię u corki w pokoju (m odzwyczaja najmlodsza szczypania- szczypie dłonie, pod pachami to taki jej uspokajacz A m nie szczypie- tylko mnie) następny krok to ona pojdzie do siostry do pokoju ;)
No i śpię u Alicji na dole ona u góry j nagle w nocy jakas zabawka drze jape :o albo Ali się coś dni i zaczyna krzyczeć :o A ja w takim stresie się budzę.
 
reklama
Myslisz ze ja sie nie chowam ? 😂😂😂 corce tez kaze jesc tak zeby Misia nie widziala 😂😂😂😂
Za to najlepsza byla moja 5 latka z rok I 2 lata temu.. płakała że ma mniej nałożone niz jej rodzeństwo:D np owsianke, zupy mlecznej hahaha :) płacz, łzy.. Ale ja byłam taka sama :o

Ja w przedszkolu jak słyszałam że kucharki trzaskaja talerzami to pierwsza siedziałem przy stoliku I płakałam w rączki z radości :p wiec dzieci nie mają po kim być niejadkami :p
 
Do góry