reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wyszlam dzis z domu na jakies zakupy. Glownie chcialam isc do douglasa. Duszno mi bylo juz w metrze. Do sklepu nie jestem w stanie wejsc ani nic zmierzyc bo tak mi duszno ze mam zawroty glowy. Tyle bylo moich zakupow ze kupilam tylko kilka kosmetykow w douglasie i nic nigdzie wiecej bo nie bylam w stanie. Cos okropnego. Mam wrazenie jakbym miala polowe mniejsze pluca i nie moge zlapac tchu.
 
@Dolvit jakby mój lekarz przyjmował w różne dni to może być zaczekała te 10 dni a że on tylko w pon i wtorki to albo 7 albo 14 dni czekania:/

Jak ma Cię to uspokoić to idz. Tylko musiałabyś tez jednak wziac poprawkę, ze jeszcze może nie być wszystkiego widać w tym momencie skoro mówił, Żeby przyjść po 2 tyg. Bo jeden dzien może wszystko zmienić tak naprawdę
 
Udało mi się nadrobić wszystkie posty. Zauważyłam, że większość dziewczyn bardzo się stresuje i chce jak najszybciej zrobić usg żeby wszystko potwierdzić. Rozumiem to ale może lepiej poczekać na spokojnie do czasu aż zarodek się ładnie ukształtuje i będzie na pewno słychać serduszko. W tych wczesnych tygodniach naprawdę jeszcze mało widać więc lepiej sobie nie robić dodatkowego stresu. To moja druga ciąża i teraz czekam spokojnie na drugą wizytę u lekarza - 27 maj - żeby mi dał skierowanie na usg. W pierwszej ciąży było dokładnie tak samo.
Oczywiście sama jestem już bardzo ciekawa czy wszystko jest w porządku ale jestem dobrej myśli i wam też tego życzę :)
 
Ja jestem po wizycie i z wami muszę się pożegnać😢dziś 9tydz i zarodek niby odpowiednich wymiarów ale za mały pęcherzyk i brak bicia serduszka...moje serce pękło na pół, wyć mi się chce dlaczego ja...jutro szpital i zabieg.wam życzę szczesliwego rozwiązania.
Tak mi przykro kochana ... wiem ze teraz żadne słowa nie pomoga w tych trudnych chwilach ... trzymaj się kochana
 
Udało mi się nadrobić wszystkie posty. Zauważyłam, że większość dziewczyn bardzo się stresuje i chce jak najszybciej zrobić usg żeby wszystko potwierdzić. Rozumiem to ale może lepiej poczekać na spokojnie do czasu aż zarodek się ładnie ukształtuje i będzie na pewno słychać serduszko. W tych wczesnych tygodniach naprawdę jeszcze mało widać więc lepiej sobie nie robić dodatkowego stresu. To moja druga ciąża i teraz czekam spokojnie na drugą wizytę u lekarza - 27 maj - żeby mi dał skierowanie na usg. W pierwszej ciąży było dokładnie tak samo.
Oczywiście sama jestem już bardzo ciekawa czy wszystko jest w porządku ale jestem dobrej myśli i wam też tego życzę :)

Wiele z nas ma na koncie poronienie ;) naprawdę trudno wyłączyć takie myślenie i czasem lepiej pójść dwa razy niż się stresować tak bardzo.
 
Ja nie należę do szczupłych kobiet. Takie 36/38 ok 57/59kg. Po ciazy ważyłam 75 i nosiłam rozmiar 42 :D Na szczęście z miesiąca na miesiąc to zaczyna schodzic.
Ja mam 170 wzrostu i przed pierwsza ciaza bylam szczupla, wazylam okolo 60 i w ciazy niewiele przytylam. Niestety przytylam pozniej i teraz waze 77 😭😭 Mam nadzieje, ze teraz nie przybedzie mi sporo.
Myślicie, że nasze babki czy prababki nie piły mleka? Na pewno piły. Ryzyko pewnie jest tego, żeby było sprawdzone.
Dawniej robili rozne rzeczy, o ktorych jeszcze nie bylo wiadomo, ze moga szkodzic. Poronien tez bylo wiecej.
Nie czytałam dziś nic wiec mam do nadrobienia Ale to może wieczorem, bo teraz grill A wcześniej dzieci w basenie się pluskaly :) troszkę się pollakalam.

Przyszedł list terminem pierwszego ust:D 29.05 za 23 dni. Bedzie to 12t3d. Uff
Zazdroszcze grilla 😝 my ostatni raz robilismy u tesciowej we Wloszech w styczniu i teraz to chyba dluuuugo bedziemy musieli czekac 😢
 
reklama
Ogólnie to mówię lekarzowi, że wyszły mi ciała ketonowe, a on mi przerwał że i co tam internety napisały ? Pewnie już koty Pani miała i się zaczął śmiać [emoji16]

Stwierdził że resztę wyników mam dobre i pewnie za wcześnie kolację zjadłam [emoji1787]
@Blaankaa konsultowałaś te ciała ketonowe z lekarzem? Ja dziś zrobiłam badania kontrolne i dodatkowo glukoze. Wszystko w normie i ciał ketonowych w moczu też już nie ma.
 
Do góry