reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jeszcze jedno...leci ktorejs krew z nosa? W sensie mi nie tyle leci krew ale jest tam w srodku od tygodnia dzien w dzien mam wrazenie ze cos mam w nosie, siąkam i pelno krwi zaschnietej a pozniej żywej no i tak po kilka razy dziennie. Czuje ze mnie boli nos i jakby zatoki od tego krwawienia. Czym to jest spowodowane nigdy nie mialam z tym problemow.

Mi teraz od tygodni cisza ale leciałam mi tak to prawie co drugi dzien z jedne dziurki nie dużo ale musiałam tamować. W aplikacji pisze ciąża + był nawet artykuł ze to niby normalne 🤷🏼‍♀️😜
 
Mi teraz od tygodni cisza ale leciałam mi tak to prawie co drugi dzien z jedne dziurki nie dużo ale musiałam tamować. W aplikacji pisze ciąża + był nawet artykuł ze to niby normalne 🤷🏼‍♀️😜
No zwalam na ciaze bo nigdy mi sie cos takiego nie orzydarzylo ale normalnie czuje tak wrazliwy juz nos ze boli przy oddechaniu 😂😪
 
Tu jest kwestia, że w przeciągu pół roku miałam 2 zabiegi (straciłam 2 ciążę) 6 kwietnia byliśmy umowieni w Matce Polce na badania genetyczne ale przez wirusa nam odwołali... No i potem 24 zrobiłam test i wyszły 2 kreski. Sama się wystraszylam, że to może za szybko :o i już nie chciałam nic mówić mamie bo wiem jak bardzo przeżyła ostatnie poronienie. Najgorzej, że jak byłam wczoraj to nic się nie dowiedziałam bo ciąża okazała się młodsza i był tylko pęcherzyk z pęcherzykiem żółtkowym i tyle :( i mam kontrol za 10 dni... Do tego faszeruje się lekami i cholernie boje co to będzie...

Rozumiem. Ja miałam tylko jeden zabieg ale cieszę się, że nikt o tym nie wie. Obawiam się, ze przeżyliby to bardziej niż my ;)

Ale jestem pewna, ze się ucieszą, będą się martwić o Ciebie ale się ucieszą ;)
 
Dziewczyny a tez macie z wlosami tak ze lecą garsciami? Spodziewalam sie ze beda piekne, tak sie mowi przeciez ze w ciazy wlosy sa takie zdrowe i szybko rosna a moje zaczely wypadac na potege, nawet nie tylko wypadac ale pojawil sie łupież...nic go nie chce zedrzeć. Myje wlosy tak czesto jak wczesniej i pielegnacji tez nie zmienilam a oprucz obrzydliwego tradziku na dekolcie, plecach i twarzy jeszcze ten łupież i wypadajace wlosy. Taka mnie depresja dopada ze cos okropnego 😭😭😭 wygladam jakbym o siebie nie dbała. Mam wrazenie ze bezdomni wyglądaja lepiej niż ja. Zadne drogie kosmetyki nic nie pomaga...porażka jakas 😰😪😭

Moje na razie wyglądają jakby lepiej. Ale ja w ogóle z włosami nie mam problemów, co najwyżej się przesuszają a teraz jakby lepiej ;)
 
Moje na razie wyglądają jakby lepiej. Ale ja w ogóle z włosami nie mam problemów, co najwyżej się przesuszają a teraz jakby lepiej ;)
Ja tez nie mialam problemow z wlosami. Mam bardzo gęste i szybko rosnące ale od jakis 3 tygodni tragedia sie dzieje...boje sie co bedzie dalej jak tak besa wypadac...
 
Ja tez nie mialam problemow z wlosami. Mam bardzo gęste i szybko rosnące ale od jakis 3 tygodni tragedia sie dzieje...boje sie co bedzie dalej jak tak besa wypadac...
No na hormony to chyba każda z nas inaczej reaguje ;) ale myśle, ze to głównie teraz na początku takie przeboje, później się unormuje ;)
 
reklama
No na hormony to chyba każda z nas inaczej reaguje ;) ale myśle, ze to głównie teraz na początku takie przeboje, później się unormuje ;)

Tez tak sadze, jak to każda mamuśka mówi podobno pierwszy trymestr najgorzej. Z reszta powiem szczerze, ze ten pryszczyk czy włosy jakoś nie maja dla mnie znaczenia najważniejsze aby dzidzia rosła zdrowa i szczesliwa ❤️✊🏻☺️
 
Do góry