reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Pewnie, że wczesna i ma jeszcze czas żeby pięknie się ukazać Na usg. Za tydzień już zobaczysz dzidziusia :*
A Co mięśniaków, mam trzy nawet spore i lekarz mówi, że od nich to nawet brzuch nie boli. Nie komplikują niczego, wogole się nie przejmować.
No widzisz...co lekarz to opinia. Ale nie fajnie to wyglądało na USG... mięśniak większy od pęcherzyka [emoji3525]


W ogóle dziewczyny to okazuje się, że jestem miękką pipą. Praktycznie cały czas szlocham...i nawet z mężem się pokłóciłam [emoji21]
Jestem okropna...nawet mu wyrzuciłam, że On od początku wolał, żeby tej ciąży nie było.
A dzisiaj naprawdę mnie pocieszał i był wspierający. A ja mu tak odplacilam...nawet teraz mi łzy lecą...
 
Ja mam prenatalne 5.06 i właściwie nie wiem co będą robić czy tylko usg czy usg i krew w skierowaniu jest napisane, że badania pierwszego trymestru i w sumie to mi się wydaje, że późno mi te badania wyznaczyła bo u mnie to będzie 12+3 albo 12+4.
Poza tym kolejną wizytę mam do gina umówić po badaniach i też mi się wydaje, że to bardzo odległy termin między jedną a drugą wizytą 🤔, bo to będzie ok 5 tygodni.
 
Ja mam prenatalne 5.06 i właściwie nie wiem co będą robić czy tylko usg czy usg i krew w skierowaniu jest napisane, że badania pierwszego trymestru i w sumie to mi się wydaje, że późno mi te badania wyznaczyła bo u mnie to będzie 12+3 albo 12+4.
Poza tym kolejną wizytę mam do gina umówić po badaniach i też mi się wydaje, że to bardzo odległy termin między jedną a drugą wizytą 🤔, bo to będzie ok 5 tygodni.
Te badania mozna wykonac do 13+6 więc wcale nie za późno. Wszystko się zgadza 😉
 
Mam na taki sam czas wyznaczone prenatalne usg +pappa. To jest jak najbardziej ok termin. Ważne by zrobić do 13+6.
Ja mam prenatalne 5.06 i właściwie nie wiem co będą robić czy tylko usg czy usg i krew w skierowaniu jest napisane, że badania pierwszego trymestru i w sumie to mi się wydaje, że późno mi te badania wyznaczyła bo u mnie to będzie 12+3 albo 12+4.
Poza tym kolejną wizytę mam do gina umówić po badaniach i też mi się wydaje, że to bardzo odległy termin między jedną a drugą wizytą [emoji848], bo to będzie ok 5 tygodni.
 
reklama
Dobrze [emoji2956][emoji2956]

No już jestem po wizycie!!

Zobaczyłam już swojego robaczka [emoji173][emoji173][emoji847]

7,6 mm, a serduszko biło 115 uderzeń/minutę [emoji847][emoji173]
Super❤️Czyli dzidzia rosnie zdrowo 😊 Kurcze moja mi nie mowila i chyba nawet nie sprawdzala jak szybko bije 🤔
 
Do góry