reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mi sie wlosy i cera bardziej przetluszczaja, w ogole cere mam brzydka, ale paznokcie super, chyba nigdy nie mialam takich mocnych 😁 nie wiem czy to kwestia hormonow czy brania witamin. Krew mi z nosa nie leci, ale pamietam ze w pierwszej ciazy mi dosyc dziasla krwawily, jak mylam zeby to zawsze sporo krwi bylo.
A przed chwila tak nagle takiej biegunki dostalam 😰 i obawiam sie, ze to od tabletek na mdlosci, bo dzisiaj zaczelam brac. Jak sie okaze, ze to od tego to bede wsciekla, Bo mnie kosztowaly 20€ 😱
 
Niestety beta spadła. Za godzinę mam wizytę, żeby zapytać co dalej. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy wrócę tu, żeby Wam napisać, że znowu się udało i jest wszystko w porządku! Trzymajcie się cieplutko i dziękuję za każde słowa wsparcia i otuchy !
Przykro mi bardzo.. Trzymaj się dzielnie :(
 
reklama
Do góry