reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja dziś po raz pierwszy czuje takie ciągniecie obok pępka :/ takie ciepło w środku dziwne uczucie czy na boku leżę czy na plecach.
Ja od kad zaczelam 8+ to czuje ciagniecie czasem z jednej czasem z drugiej strony jakby od pachwin i takie rozpychanie...a zawsze sie zastanawialam jak ktoras pisala o czyms takim co to za uczucie 😅😆
 
reklama
Zapomniałam o koronawirusie. Nie, zupełnie mnie to nie martwi, chociaż mieszkam na terenie w Niemczech, gdzie jest najwięcej przypadków. Tutaj epidemia już mija, także bądźmy dobrej myśli.
Ja miałam podobnie. Sam pęcherzyk było widać. I to na dodatek mały. Jak byłam na wizycie było 5+2. Także też kazała przyjść za 2 tygodnie 11 maja.



Jasne, że tak. poza tym ciąża może być młodsza.



Ehh też tak mam. Czasem to myślę, że nawet jak nic z tego nie będzie to chyba nawet się bardziej ucieszę. Wiem, że pewnie większość z was mnie za to zlinczuje. Ale rozumiem każdą z was. Przy pierwszej ciąży chuchałam i dmuchałam na wszystko, każdą drobną dolegliwość jaką miałam to chciałam konsultować z lekarzem. Panikowałam ze wszystkim bo tak bardzo chciałam mieć dziecko.
Teraz mam dwóch synów. Nie planowaliśmy trzeciego dziecka i naprawdę mam mieszane uczucia. Momentami się cieszę a momentami tak bardzo się boję. Tym bardziej, że jeśli by faktycznie ciąża się rozwinęła to czeka mnie trzecia cc. I tego się boję. Jeszcze jak sobie pomyślę o tym koronawirusie to dodatkowe zmartwienie. Czy was też to tak martwi czy tylko ja taka przewrażliwiona jestem?
Dlatego niekiedy dopadają mnie myśli, że chyba nawet nie bardzo bym to przeżyła, gdyby nic z tego nie wyszło, chociaż tego na pewno nie wiem. Jasne, że inaczej jest przy pierwszej ciąży, więc wcale się nie zdziwię jak co niektóre będą zniesmaczone tym co mówię.
Ale oczywiście czas pokaże. Zdaję się na wolę Opatrzności.
 
Ja po wizycie! ❤ Serduszko bije. Tętno 160 🤭 ponoc idealne. Maluszek ruchliwy. Widzialam jak rusza rączkami i nóżkami ❤❤❤ wiercił się tak strasznie, ze pani się smiala ze go nie zmierzy bokiem.. Próbowała z 2 minuty, ale nie dało sie bokiem 😂 ma 2.5cm. Mocno kosmówka siedzi. Nic sie nie powinno dziać. Mowi, ze jak mdłości przeszly to juz nie powinny wracać i tylko teraz zachcianki i rosnący brzuch ❤ ogólnie mega jestem zadowolona ❤

Wedlug usg 9+1 dzisiaj :)

Zobacz załącznik 1115940
Super wiadomosc :) śliczny dzidzius :)
 
Właśnie rozmawiałam z mamą tak o dupie marynie i wszedł temat na ciążę i badania i tekst mojej mamy : wy sobie odpocznijcie i może po wakacjach sie o dziecko starajcie.. Niech organizm odpocznie, chwile co miałaś zabieg... Aż boje się jak zareaguje na kolejną ciążę... Oby było teraz wszystko dobrze...
 
Ale mnie brzuch dziwnie boli. W sensie po lewej stronie mam takie uczucie jakby ktoś mi tam ciągnął albo wielkie wzdęcie miała po jednej stronie [emoji1787][emoji1787][emoji85]
 
Ja od kad zaczelam 8+ to czuje ciagniecie czasem z jednej czasem z drugiej strony jakby od pachwin i takie rozpychanie...a zawsze sie zastanawialam jak ktoras pisala o czyms takim co to za uczucie 😅😆

No właśnie ja miałam spokoj ostatnio czułam brzuch na początku jak się dowiedziałam o ciąży ale to był jak ból na @ takie od pachwin właśnie ciągniecie rozpychanie. A dzisiaj zupełnie inny niż w tedy i nie boli to tylko tak dziwnie 😂 i przy pępku typowo brzuch 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ zdecydowanie zbyt długo juz leżę 😂
 
No właśnie ja miałam spokoj ostatnio czułam brzuch na początku jak się dowiedziałam o ciąży ale to był jak ból na @ takie od pachwin właśnie ciągniecie rozpychanie. A dzisiaj zupełnie inny niż w tedy i nie boli to tylko tak dziwnie 😂 i przy pępku typowo brzuch 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ zdecydowanie zbyt długo juz leżę 😂
Ja w terminie @ czulam tylko pobolewanie typowo okresowe potem az do 8+0 nic no i teraz to co pisalam 😂 ja tez juz zbyt dlugo leze chyba ale no co zrobic jak trzeba. Dzis o dziwo ugotowalam zupe, wczoraj na wieczor zrobilam chałkę z kruszonką a po za tym sily na nic nie mam 😅
 
Właśnie rozmawiałam z mamą tak o dupie marynie i wszedł temat na ciążę i badania i tekst mojej mamy : wy sobie odpocznijcie i może po wakacjach sie o dziecko starajcie.. Niech organizm odpocznie, chwile co miałaś zabieg... Aż boje się jak zareaguje na kolejną ciążę... Oby było teraz wszystko dobrze...

Ehhh biedna się boi, ale na pewno będą szczęśliwi jak się dowiedzą o dzidzi tylko rzeczywiście może poczekać aby minął ten 1 trymestr. Na spokojnie chodź wiadomo trudno ja pewnie od razu bym juz palnęła ze już jestem w ciąży 🤦🏼‍♀️ nie umiem utrzymać długo języka za zębami niestety 😂
 
reklama
Do góry