reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyby czy z testu pappa wychodzi tez plec? Czytam wlasnie na jednej grupie na fb ze niby tak i w sumie pierwsze slysze o tym, w internetach tez cisza...
 
@Mrs.Alice jak rozmowa?

Ja zjadłam już burgera, wywiesiłam pranie i mam lekkie wyrzuty sumienia, ze mąż siedzi teraz i kończy pracę. Znaczy ja mu nawet mówiłam, że bez sensu żeby stał pod przychodnią ale chciał być ze mną <3
Mojej pracy ostatnio to tyle co kot napłakał więc też inaczej, mam czas na myślenie w nadmiarze.
Dobrze, że budżet i tak wygląda bezpiecznie i mogę kupować różne pierdoły <3 ale następny ciążowy zakup dopiero po 22 maja.
 
Ja dziś po raz pierwszy czuje takie ciągniecie obok pępka :/ takie ciepło w środku dziwne uczucie czy na boku leżę czy na plecach.
 
Ja miałam podobnie. Sam pęcherzyk było widać. I to na dodatek mały. Jak byłam na wizycie było 5+2. Także też kazała przyjść za 2 tygodnie 11 maja.



Jasne, że tak. poza tym ciąża może być młodsza.



Ehh też tak mam. Czasem to myślę, że nawet jak nic z tego nie będzie to chyba nawet się bardziej ucieszę. Wiem, że pewnie większość z was mnie za to zlinczuje. Ale rozumiem każdą z was. Przy pierwszej ciąży chuchałam i dmuchałam na wszystko, każdą drobną dolegliwość jaką miałam to chciałam konsultować z lekarzem. Panikowałam ze wszystkim bo tak bardzo chciałam mieć dziecko.
Teraz mam dwóch synów. Nie planowaliśmy trzeciego dziecka i naprawdę mam mieszane uczucia. Momentami się cieszę a momentami tak bardzo się boję. Tym bardziej, że jeśli by faktycznie ciąża się rozwinęła to czeka mnie trzecia cc. I tego się boję. Jeszcze jak sobie pomyślę o tym koronawirusie to dodatkowe zmartwienie. Czy was też to tak martwi czy tylko ja taka przewrażliwiona jestem?
Dlatego niekiedy dopadają mnie myśli, że chyba nawet nie bardzo bym to przeżyła, gdyby nic z tego nie wyszło, chociaż tego na pewno nie wiem. Jasne, że inaczej jest przy pierwszej ciąży, więc wcale się nie zdziwię jak co niektóre będą zniesmaczone tym co mówię.
Ale oczywiście czas pokaże. Zdaję się na wolę Opatrzności.
Myślę, że mieszane uczucia ma wiele kobiet. Jeśli było Wam pisane trzecie dziecko, to wszystko będzie dobrze. Ja mam tak brata z wpadki i nie wyobrazam sobie naszej rodziny bez niego.
 
reklama
Ratunku dziewczyny, wywaliło mi opryszczkę 😭 Co można stosować? Na razie posmarowałam maścią cynkową, ale obawiam się, że to nie wystarczy :/
Jeśli pierwszy raz to do lekarza... Ja mam już od dawna i jak byłam na wizycie pytałam i kazali brać normalnie tabletki heviran.
 
Do góry