reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja dziewczyny byłam wczoraj u Pani doktor z wynikami itd kartę ciąży założyła ale jakoś dużo informacji mi nie przekazała o krwiaku w ogóle nic nie mówiła od siebie i prosiłam o duphaston bo biorę teraz 3x1 ( tak kazał mi moj gin jak dowiedział się o krwiaku) a ona ze powinnam brać 2x1 i w ogólne to powinnam już po mału odstawiać ten duphaston :/ dziwne.... zadzwonilam do mojego gina ze porównać sobie i mowie mu czy mam zmniejszyć duphaston itd a on ze w żadnym wypadku ze muszę jeszcze letrox zwiększyć na 125 i koniecznie mam jutro do niego przyjechać bo jeszcze mi coś przepisze na tego krwiaka. Wiec zobaczcie lekarz a lekarz :/ zrazilam się do mojego po tej akcji jak mi zła betę wypisał i poszłam do niej żeby prowadzić na początku dwudrogowo ciąże, ale już chyba wiem ze szkoda pieniędzy na tamta panią doktor :/ zobaczymy co jutro wyniknie u mojego gina i już trzymam się jednego bo oszaleć idzie. Musiałam się wygadać 😂😜
 
Ja dziewczyny byłam wczoraj u Pani doktor z wynikami itd kartę ciąży założyła ale jakoś dużo informacji mi nie przekazała o krwiaku w ogóle nic nie mówiła od siebie i prosiłam o duphaston bo biorę teraz 3x1 ( tak kazał mi moj gin jak dowiedział się o krwiaku) a ona ze powinnam brać 2x1 i w ogólne to powinnam już po mału odstawiać ten duphaston :/ dziwne.... zadzwonilam do mojego gina ze porównać sobie i mowie mu czy mam zmniejszyć duphaston itd a on ze w żadnym wypadku ze muszę jeszcze letrox zwiększyć na 125 i koniecznie mam jutro do niego przyjechać bo jeszcze mi coś przepisze na tego krwiaka. Wiec zobaczcie lekarz a lekarz :/ zrazilam się do mojego po tej akcji jak mi zła betę wypisał i poszłam do niej żeby prowadzić na początku dwudrogowo ciąże, ale już chyba wiem ze szkoda pieniędzy na tamta panią doktor :/ zobaczymy co jutro wyniknie u mojego gina i już trzymam się jednego bo oszaleć idzie. Musiałam się wygadać 😂😜
A to ja jeszcze przy złamaniu ręki się zorientowałam, że trzeba się trzymać koniecznie jednego lekarza bo co jeden to nowe pomysły. Jak przy złamaniu (niedługo przed ślubem więc nerwowo) się tak stresowałam tymi rozbieżnymi opiniami to wiem, że przy ciąży nie dałabym rady.

Warto trzymać się jednego chyba, że coś jest niepokojącego to wtedy warto spróbować zaciągnąć innej opinii.

To trzymamy kciuki za jutro jeszcze! :)
 
reklama
To będę pracowała. Ja nie chce iść na miesiąc i wrócić do domu na zwolnienie. Planuję pracować tyle ile dam radę i na ile zdrowie i sila pozwoli. O ile wogole przyjmą.
Ja tak mialam w pierwszej ciazy w Londynie, zwolnilam sie z jednej pracy, bo juz tam nie wytrzymywalam, a dwa tygodnie pozniej okazalo sie, ze jestem w ciazy, wiec zaczelam szukac nowej pracy. Znalazlam prace w pubie i bylo super, na pol etatu, sami sobie ustalalismy godziny, wiec ja bralam na rano jak bylo najspokojniej, moglam tam jesc co chcialam i do tego byla tam kucharka Polka cudowna dziewczynka, kiedy powiedzialam szefowi, ze jestem w ciazy to jeszcze sam przychodzil pomagac mi przestawiac stoly bo byly ciezkie 😊 Naprawde lepszej pracy wtedy nie moglam sobie wyobrazic, wszyscy byli bardzo mili ❤️ Mam nadzieje, ze dostaniesz prace i nie bedziesz sie przemeczac 😉
 
Do góry