reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziękiuje,ja bym chyba zamówiła już 2tom
No ja w sumie wzięłam oba bo pierwsze dziecko, wiele myślę mi rozjaśni.
Poza tym mąż przeczytał spis treści, złapał się za głowę "ile tego" i sam też będzie radośnie czytał. 8 tydzień leci a ten się już zastanawia nad szkołą rodzenia żeby się wszystkiego dowiedzieć :D


Kuzynka napisała mi ze podobno super jest „ ciężarówka przez 9 miesięcy” 😜
Może jestem sztywna ale jakoś nie podoba mi się określenie ciężarówka i dlatego jakoś odrzuciłam z góry :D
 
reklama
Mama ginekolog leci w kulki 😂 w śledzeniu przesyłki od 30.04 mam ze nadane ale ciagle nie dostarczyła jej do dpd 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
 
No ja w sumie wzięłam oba bo pierwsze dziecko, wiele myślę mi rozjaśni.
Poza tym mąż przeczytał spis treści, złapał się za głowę "ile tego" i sam też będzie radośnie czytał. 8 tydzień leci a ten się już zastanawia nad szkołą rodzenia żeby się wszystkiego dowiedzieć :D



Może jestem sztywna ale jakoś nie podoba mi się określenie ciężarówka i dlatego jakoś odrzuciłam z góry :D

Hehe ja jej nie kupiłam tylko kuzyna poleciła ze tak z żartem napisana. Ja kupiłam „w oczekiwaniu na dziecko” jakoś najbardziej do mnie przemówiła dużo przydatnych informacji ale żebym tak usiadła i czytała ja z pasja to dużo brakuje 😂
 
Mam pytanko do Was.Powiedzieliscie juz swoim bliskim że spodziewać ie się dzidzusia?Ja powiedziałam tylko mamom....a mam 5cioro rodzeństwa,a nie widuje się z nikim że względu na korone...wszyscy mówią do mamy że jakaś dziwna się zrobiłam itd ale nie chce jeszcze nikomu.u mówić bo to dopiero 8tydz...Chociaż chciałam bym to powiedzieć całemu światu😊😊😊😊 Cieszyn się że jestem tutaj i mogę z wami tu popisac😊pozdrawiam Wszystkich
 
Hehe ja jej nie kupiłam tylko kuzyna poleciła ze tak z żartem napisana. Ja kupiłam „w oczekiwaniu na dziecko” jakoś najbardziej do mnie przemówiła dużo przydatnych informacji ale żebym tak usiadła i czytała ja z pasja to dużo brakuje 😂
Nie no, ja nawet uważam, że to może być spoko książka. Tylko jakoś naprawdę nie lubię tego określenia :D
Ja tam wątpię żebym te książki z pasją czytała. Za to mój mąż kocha wszelkiego rodzaju poradniki (ja nienawidzę) więc przeczyta od deski do deski, ja pobieżnie i jakoś będziemy może mieć wiedzę względnie sensowną :D

Mam pytanko do Was.Powiedzieliscie juz swoim bliskim że spodziewać ie się dzidzusia?Ja powiedziałam tylko mamom....a mam 5cioro rodzeństwa,a nie widuje się z nikim że względu na korone...wszyscy mówią do mamy że jakaś dziwna się zrobiłam itd ale nie chce jeszcze nikomu.u mówić bo to dopiero 8tydz...Chociaż chciałam bym to powiedzieć całemu światu😊😊😊😊 Cieszyn się że jestem tutaj i mogę z wami tu popisac😊pozdrawiam Wszystkich
My nikomu. Do drugiego trymestru cisza ale i tak z nikim się nie widujemy więc łatwiej ;)



Jedyne co to musimy uniknąć wizyty teściów w weekend (jakieś pomysły, wymówki?).
 
Mam pytanko do Was.Powiedzieliscie juz swoim bliskim że spodziewać ie się dzidzusia?Ja powiedziałam tylko mamom....a mam 5cioro rodzeństwa,a nie widuje się z nikim że względu na korone...wszyscy mówią do mamy że jakaś dziwna się zrobiłam itd ale nie chce jeszcze nikomu.u mówić bo to dopiero 8tydz...Chociaż chciałam bym to powiedzieć całemu światu😊😊😊😊 Cieszyn się że jestem tutaj i mogę z wami tu popisac😊pozdrawiam Wszystkich

U nas wiedza już prawie wszyscy bliscy znajomi i rodzina ;)
 
W pierwszej ciąży bałam się i szybciej powiedziałam mamie, bo mnie ginekolog nastraszył. Teraz na pewno poczekam do kolejnej wizyty, bo na razie są pewne wątpliwości. Uważam, że lepiej czekać co 14 tygodnia, ale wiadomo jak to jest, czasami wyjdzie inaczej :D
 
Nie no, ja nawet uważam, że to może być spoko książka. Tylko jakoś naprawdę nie lubię tego określenia :D
Ja tam wątpię żebym te książki z pasją czytała. Za to mój mąż kocha wszelkiego rodzaju poradniki (ja nienawidzę) więc przeczyta od deski do deski, ja pobieżnie i jakoś będziemy może mieć wiedzę względnie sensowną :D


My nikomu. Do drugiego trymestru cisza ale i tak z nikim się nie widujemy więc łatwiej ;)



Jedyne co to musimy uniknąć wizyty teściów w weekend (jakieś pomysły, wymówki?).
Nie no, ja nawet uważam, że to może być spoko książka. Tylko jakoś naprawdę nie lubię tego określenia :D
Ja tam wątpię żebym te książki z pasją czytała. Za to mój mąż kocha wszelkiego rodzaju poradniki (ja nienawidzę) więc przeczyta od deski do deski, ja pobieżnie i jakoś będziemy może mieć wiedzę względnie sensowną :D


My nikomu. Do drugiego trymestru cisza ale i tak z nikim się nie widujemy więc łatwiej ;)



Jedyne co to musimy uniknąć wizyty teściów w weekend (jakieś pomysły, wymówki?).
Powiedz ze jest korona wirusa i nie przyjmujecie gości bo się boicie że względu na dziecko.
 
reklama
Do góry