reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Udało mi się w końcu załatwić nie dhupaston a luteinę przez koleżankę z Polski 😃 ( ta pediatra z Polski nie pomogła niestety :( )czy któraś może mniej wiecej powiedzieć jak to dawkować przy plamieniach? Bo będę brała na własną rękę bez wiedzy lekarza tutaj.




Ja tak miałam w piątym tygodniu ,tydzień przerwy i w 7 od nowa, bylam tydz temu na usg i byly 2 pęcherzyki ,jeden z zarodkiem i serduszkiem ,drugi z cialkiem żółtym .


Jak miło poczytać, że tyle udanych wizyt,serdecznie gratuluję ❤
Mi kazał brać jedna jeśli nic się nie dzieje. Dwie przy bólach brzucha. Trzy gdybym plamiła.
 
reklama
Bo jestem po 2 poronieniach : nie chce stracić kolejnej ciąży
No ale dlaczego nie chcesz iść na zwolnienie skoro Ci zaproponowali. Przeciez lepiej odpoczywac w domu. Chyba, że coś nie tak zrozumiałam z tym L4

Edit. Już wiem :)
 
Ostatnia edycja:
Na poziomie 5000 nie było widać nic poza pecherzykiem . Dopiero po 7000 pokazał się zarodek z serduszkiem . Masz wczesna ciążę :-)
Nic się nie stresuj .
Wszystko będzie dobrze ! ❣
U mnie w 5+3 przy becie prawie 16tys byl dopiero pecherzyk z cialkiem zoltym 😅😅😅 a tydzien pozniej serduszko wiec beta musiala byc juz naprawde duza patrzac jakie mialam przyrosty 😂
 
Jak za 10dni będzie zarodek to na pewno wezme :) nie chciałam brać teraz i robić w pracy zamieszania, potem by się okazało, że jednak nie jest ok.. Nie chce nikomu póki co mówić o ciąży. Nie mam zasadniczo ciężkiej pracy, żadnej fizycznej. :) będę uważać póki co na siebie a potem jak tylko będzie dziecko na usg to biore zwolnienie
Rozumiem :)
 
reklama
Do góry